Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

Datum registracije: 30.07.2006

• Poruku poslati

21

Četvrtak, 26. April 2007

obrvee.. :O .. zasto nemam stvarno pojmaa..ali jednostavnoo mi to uvijek zapadne za okoo ?( ... onda istoo stisak rukee..ne volim dok mi nekoo samo pruzii vrhovee prsticaa..ili isto ne kadd se nekoo skroz cvrstoo rukujee da me to cak i zabolii.. takodje kaoo sto je sting lady reklaa ako se nekoo pri upoznavanjuu smijesii onda mii jednostavnoo to ostanee upecatljivoo i mislim da moguu da procijenim o kakvom se osmijehu radii.. sto se odjece ticee..to nestoo uopstee ne upatim.. da me nekoo poslije 15 min pitaa u cemuu je taj nekoo bioo obucen...zaista nebih znalaa :O ...
..mjeri svoj uspjeh po tome cega si se sve trebao odreci da bi to ostvario..

• »be_unique« je žensko

Datum registracije: 10.02.2006

• Poruku poslati

22

Petak, 27. April 2007

Definitivno ponasanje, kulturno ili ne. Nedostatak kucnog vaspitanja odmah zapazim i to me uzasno nervira. Naravno, zapazim i izgled... visinu, oci, osmeh, kosu... ma sve to kao celinu

Muhammed_Alim

Zlatna sredina

(10)

• »Muhammed_Alim« je muško

Datum registracije: 29.03.2004

• Poruku poslati

23

Petak, 27. April 2007

Ja nista ni ne primjecujem od tih fizickih stvari ( nikad i ne gledam u osobu sa kojom pricam, i mrzim da drugog gledam u oci i da mene neko gleda bilo u oci bilo da me uopste i gleda. ), mada ponekad vidim da neko ima trag od dugih sedzdi na celu :) Ja ionako stil oblacenja nemam, pa bi me neko ko to gleda mogo odma procijenit tamo nekako kako ne treba :) Eto, smeta mi kad neko smrdi na kilometar, al jos takve nisam sreo :) smeta mi kad neko pusi, jer ja moram da udisem tudji dim ako sam u blizini.
„Moguce“ upita „Nemoguce“: Gdje zivis? Rece: U snovima nesposobnih.

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

24

Petak, 27. April 2007

Citirano

Orginalno od Muhammed_Alim
mrzim da ... neko ... me uopste i gleda.

Ti najbolje nemoj izlaziti iz kuce tako ces se resit ovog problema :D
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

25

Petak, 27. April 2007

Ja nekako više volim da čujem šta ko ima reći pri prvom pa i pri bilo kom drugom susretu nego što primetim fizičke osobine.
Al' evo da dam konkretan primer šta bi me dibidus odbilo-zlatan lanac muško da nosi oko vrata o| E to mi je "koma" neviđena i obratim pažnju na stil koji neko fura-prosto da znam da li je taj neko šimi ili sportski tip;

Oči,zubi...kosa...visina...sve to moze imati svoju draz ali ništa posebno sad kao što ima onaj fazon "hajem crne momke" il' "Žute ne hajem nikako" :rolleyes:

Samo dušu on nek' ima ,sve ostalo je manje bitno :))

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

Datum registracije: 24.08.2006

• Poruku poslati

26

Petak, 27. April 2007

Uglavnom prvo primetim osmeh, kosu i pri rukovanju obavezno stisak ruke (kad su muskarci u pitanju)...ali to je sve relativno...npr ako je neko neobicno obucen, ili ima lepe oci ili usne ili izrazene trepavice, to prvo upada u oci pa druge stvari kasnije dodju do izrazaja...

Nista od ovog uglavnom ne utice na stvaranje misljenja o nekoj osobi, i obicno izbegavam da stvaram sliku o nekom samo na osnovu spoljasnjeg izgleda.
...ne mozesh izgovoriti toliko mudrosti u zivotu koliko mozesh precutati gluposti...

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

27

Petak, 27. April 2007

Primetim i to da li covek deluje smireno ili ne. Naravno da sve ovo sto primetim pri upoznavanju s nekim ne utice na moje misljenje o njemu.To je vise prvi,vizuelni utisak o osobi i nije presudan u krajnjoj proceni iste. Zna se sta je vaznije od same spoljasnjosti,i to se podrazumeva...
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

28

Subota, 28. April 2007

nista :O slabo zapazam vizualno. Barem kad su ljudi u pitanju. Iako ne zapazam izgled kod drugih, ipak kad sam nasu Inuu upoznala nisam mogla a da ne primetim kako mashAllah!! ima prelijepo ocii. Ima sve lijepo, mashAllah, ne zna se sta lijepse, da li kosu, osmeh, zube il il il. Ali oci su bas extra, pogotovu poneki pogled kad se ona uhabi : - )

aliiii...(nemoj bitte da mi se iko smeje)iako sam od prvog susreta videla kako su joj mashAllah oci lijepe, meni je trebalo oko pola godine(i malo vise) da primetim da ima zelene oci :O :D (iako smo se gotovo dnevno vidjale) il su mi njene duge trepavice(mashallah :) )odvlacile paznju pa da ni ne zagledam boju ociju, il sam ja stvarno toliko nehavijezna.

sta meni ostane u pamcenju, pa skoro do rijeci, jeste ono o cemu neko prica. ;)
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

29

Nedjelja, 29. April 2007

Nemam pojma. Sve zavisi od osobe. Obicno, ako mi se osoba svidi, ne mogu lik da dozovem u misli. Ali zato dobro pamtim ono, o cemu sam pricala sa osobom. Cini mi se da najvise primetim ako u osobi postoji neka milina. Ne dajem puno paznje izgledu jer se obicno iza tog izgleda krije sasvim drugacija osoba nego sto to odaje njen spoljasnji izgled.

Ne volim osebu oceniti na osnovi prvog susreta, jer zelim videti kakva je ta osoba kad ju sledeci put sretnes: hoce li se praviti da te ne poznaje (takve osobe mi idu izuzetno na zivce) ili ce te pozdraviti ili cak i malo vise popricati sa tobom...

Jednom je jedna devojka prisla meni u jednom kaficu i pozdravila me. Pozdravila sam i ja nju izvinjavajuci joj se da mi je faca poznata, ali se ne mogu setiti odakle se znamo. Ispostavilo se, da smo se sretale na jendom mestu i nikad se nismo ni pozdravile, ako bi prosle jedna pored druge samo bi se osmehnule. Ta je devojka tim cinom ostavila jako dobar utisak na mene.
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

30

Ponedjeljak, 30. April 2007

Citirano

Ne dajem puno paznje izgledu jer se obicno iza tog izgleda krije sasvim drugacija osoba nego sto to odaje njen spoljasnji izgled.

A sta? Hoces reci da sam ja losa osoba? :))

Vidis...ja vise hajem da me neka devojka ne haje...ali da misli da sam zgodan...nego da me haje ali da misli da sam ruzan. :D 8)

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

31

Citirano

Orginalno od Ibn Masud

Citirano

Ne dajem puno paznje izgledu jer se obicno iza tog izgleda krije sasvim drugacija osoba nego sto to odaje njen spoljasnji izgled.

A sta? Hoces reci da sam ja losa osoba? :))

Vidis...ja vise hajem da me neka devojka ne haje...ali da misli da sam zgodan...nego da me haje ali da misli da sam ruzan. :D 8)

Hahaha,zanimljivo...

Znas sta je najgore..Kad te devojke i vole i misle da si zgodan..Sto da biramo izmedju ta dva dobra ? :P
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

• Poruku poslati

32

Nisam mislila onaj izgled kakvog nam je dao Allah dzs., vec sam mislila na stil oblacenja i slicne stvari. Jedan moj drug je kako ih mi ovde nazivamo punkic, a upoznali smo se u dzamiji i bas smo pricali da se verovatno ne bi nikad druzili da se nismo tamo upoznali jer smo dva sasvim razlicita sveta. Prvi put kad sam ga videla u tom njegovom nekom cudnom fazonu, ucio je Kur`an. Njegov spoljasnji izgled to nikad ne bi mogao otkriti. 8)

Ibn Masud, citirao si i moju rec "obicno", mozda si ti izuzetak. :]

Ja da hocu da osobe sa kojima se druzim poseduju samo lepotu, kupila bi sebi lutke. :))

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

33

Citirano

Ibn Masud, citirao si i moju rec "obicno", mozda si ti izuzetak.

Dobro...to se podrazumeva. :))

Citirano

Ja da hocu da osobe sa kojima se druzim poseduju samo lepotu, kupila bi sebi lutke.

Sta ce ti da kupujes lutke...kad ga eto Roneldinho. Njega devojke i haju i misle da je zgodan. :D

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

• Poruku poslati

34

Roneldinha ne mogu da uporedim sa lutkama, njih bi htela ako bi htela samo lepotu, a da nista ne govore. Roneldinho ume da prica, poznaje i dobre price za laku noc. Ko zna, mozda jednog dana cak izda knjigu ili cd (sa pricama). :D

Ja ako budem htela lutku, ja cu tebe zvat Ibn Masude, tebi je tako draze, bar si se tako izjasnio.

Sta da vam kazem, meni nekad moraju nesto da pokazu da bi to videla, pa makar i covek isao bos po centru grada ili neku slicnu uocljivu stvar. Ali cu pamtiti ako lupi neku jako pametnu ili jako glupu stvar za vreme razgovora. :)

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

35

Citirano

Orginalno od Karakterna
Roneldinha ne mogu da uporedim sa lutkama, njih bi htela ako bi htela samo lepotu, a da nista ne govore. Roneldinho ume da prica, poznaje i dobre price za laku noc. Ko zna, mozda jednog dana cak izda knjigu ili cd (sa pricama). :D

Ja ako budem htela lutku, ja cu tebe zvat Ibn Masude, tebi je tako draze, bar si se tako izjasnio.

Sta da vam kazem, meni nekad moraju nesto da pokazu da bi to videla, pa makar i covek isao bos po centru grada ili neku slicnu uocljivu stvar. Ali cu pamtiti ako lupi neku jako pametnu ili jako glupu stvar za vreme razgovora. :)

O tome ti ja pricam Masude...:)
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

36

Citirano

Neka ne nabacuj se. Nisam zainteresovan. :D 8)

Citirano

O tome ti ja pricam Masude...

Vidim...vidim...izgljeda je bacila oko na tebe. :D

Ok...vratimo se na temu. Sta primjetite pri upoznavanju s nekim?

Mislim da je suvisno gledati striktne kriterije pri upoznavanju ovog ili onog jer bilo kakve kriterije (bar po meni) je manje-vise relativno od situacije do situacije. Mislim da se sve zbiva SPONTANO u momentu i situaciji kojoj se nalazimo i tokom upoznavanja. Nazalost, mnogi od nas imaju neke kriterije prije upoznavanja kako neko treba da izgleda...ili kako neko treba da se ponasa...ovo ili ono. Mislim da nas ovo manje-vise sprijecava spoznati osobu onakva kakva i jeste!

Mislim da je 'nevidljivi' u sustini najbolje razmotrio problem 'pri upoznavanju s nekim'. Zbog toga od mene ima cistu 10. (o)

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

37

Zavisi od situacije i od osobe s kojom se upoznajem, jel musko ili zensko. A u najvecem broju slucaja ne zapamtim skoro nista na osobi i tesko mogu uopste da se sjetim kasnije kako je bilo upoznavanje. ( Valjda od treme :) )
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

• Poruku poslati

38

Citirano

Orginalno od Ibn Masud

Sta ce ti da kupujes lutke...kad ga eto Roneldinho. Njega devojke i haju i misle da je zgodan. :D

Ma znate šta je Roni breeee,on em je lijep em je pametan em ima najjači smisao za humor ;) Eto takav je naš Roneldinho!Uopšte se ne zezam,za njega moramo neku agar devojku da nađemo svaka prosečna nije dovoljno dobra ,zato devojke...pohitajte...da vidite tek kakav bi on utisak ostavio na vas
:O

Ronyyyyy....)o(

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

39

Citirano

Ma znate šta je Roni breeee,on em je lijep em je pametan em ima najjači smisao za humor Eto takav je naš Roneldinho!Uopšte se ne zezam,za njega moramo neku agar devojku da nađemo svaka prosečna nije dovoljno dobra ,zato devojke...pohitajte...da vidite tek kakav bi on utisak ostavio na vas

zucky_85, ako ga toliko hvalis...sto ga onda ti ne uzmes? :D

A roneldinhu cu ja iz Amerike da mu posaljem jednu u paket, po njegovom meraku. :))

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

• Poruku poslati

40

Joj Masude....on je moj "brat" ;)
A nemoj vala te Američke nus-proizvode pleasse ja rekoh nešto agar brate! :))

Social bookmarks