Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško
  • »SaNdZak« je autor ove teme

Datum registracije: 01.11.2002

• Poruku poslati

1

Srijeda, 13. August 2003

Sta vama znaci forum?

Sellam i pozdrav,

Godinama sam aktuelni clan na raznim forumima, od prosle godine sam imao cast da se uclanim i na ovaj forum, na kome se sastaju gradjani iz sandzaka koji zive u domovini i dijaspori i da se uvjerim da je ovo najjaci i najozbiljniji sandzacki otvoreni forum gradjanskog karaktera koji je i prezentiran kroz ime novipazar, jer je svakako novi pazar kulturni, politicki, vjerski i ekonomski centar regije sandzak.

Posto vidim da se je prije nekoliko sjedmica napunila godisnijca od pokretanja foruma u ovom obliku, zelim da cestitam administratoru, te moderatorima na dosadasnjem angazmanu i trudu da ovaj forum zaista lici na novi pazar i sandzak, koji je poznat kao regija koja spaja a ne razdvaja. Spaja sve ljude dobre volje, bez obzira na njihu nacionalnu i vjersku pripadnost ili politicko ubedjenje. I hocu da vjerujem da ce forum i u buduce nastaviti ici ovim putem. Putem tolerancije i postivanja tudjeg misljenja te okupljanja sandzacke mladosti posebno one intelektualne.

I zato bih zelio, dragi clanovi otvorenog foruma da procitam i vasa misljenja, u svijetlu gore napisanog.

Sta vama znaci forum?

Jede Wahrheit braucht einen Mutigen der sie ausspricht!

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

2

Srijeda, 13. August 2003

Forum mi je postao navika i to korisna. Puno toga sam naucila ovde citajuci vase postove, hvala :]
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

3

Petak, 15. August 2003

Ja cu ovako

Ubijam dosadu – dangubim --------10 %
Ucim – poducavam ----------------30 %
Informisem se - sticem prijatelje ---60 %
Ne znaci mi nista ------------------0 %
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

4

Petak, 15. August 2003

I ja sam se pitala da li mogu dva puta da glasam ( odgovorim ) na pitanje ankete :)

Mislim da mi je ovaj forum vrlo bitan zato sto u njemu cujem, procitam i vidim ineteresantne, poucne, pametne i vazne stvari. Upoznajem i sticem nove prijatelje.Osim toga mogu se obratiti za pomoc kad god mi ona zatreba.
Bez obzira gde se trenutno nalazila
ovde se uvek osecam kao kod kuce :D

Veliko hvala adminu :)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

5

Petak, 15. August 2003

A ja jos zaboravih reci da onih 10 % dokonluka nije absichtlich vec onako, uhabi se insan :) .
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

6

Subota, 16. August 2003

Istina ubijam dosadu onda kad je dosadno (i nemam sta pametno da radim) al ne dangubim sa forumom. I kad imam nesto da radim ja radim a na forumu sam ;). Saznajem nove stvari, sticem prijatelje DOBRE LJUDE upoznajem, imam priliku da komuniciram sa njima, i onima koji su u voljenom nam Sandzaku i onima koji nisu, i brate zaboravio si da navedes u anketi UZIVAM :). Meni je pravo lijepo i dan kad propustim da se logujem (bar dok sam ovde) osecam se kao da sam nesto propustio.
Forum ima jednu veliku ulogu u mom zivotu dok sam ovamo u inostranstvu: cini da mi vrijeme prolazi brze, tj cini da mi vrijeme do raspust (odlaska kuci) bude krace i da mi lakse za to vrijem bude ;)
mogu ja da se potpisem i bolje...

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

7

Subota, 16. August 2003

selam i pozdrav svima ,forumasi dragi

Ja bih o ovom ,mogao reci,samo par rijeci:

Mozda ima mala doza (min)ubijanja dosade, :(
Ko zeli nauciti,nesto, na forumu moze uvijek nesto naci ,a da to nije ranije zano. :rolleyes:
A za informisanje,da kazem,ima aktuelnu ulogu na forumu,a i vrlo potrebnu. :]

Trebam istaci azurnost uredjivacke postave,i zahvaliti se na trudu i radu,i...,
da su mi vecina forumasa,i ako ih licno ne poznajem,postali moji prijatelji i drage mi osobe,... ;)
Nekako ,..kad se prosetam po temama foruma,i procitam razna misljenja i rzlicite postove,
dobijem osjecaj kao da sam nekog posjetio ...ili da je mene, posjetio neko.

Iako sam daleko od kuce,na forumu se osjecam,kao da sam negdje u Sandzaku!!!
Hvala svima, koji doprinose svemu tome. :] :] :]

M.S. ..............meSSko ...............selam svima
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

8

Subota, 16. August 2003

pa ono ja ode dodjem jer mi je dosadno ne radim nista i tako to. PSSSSSSSSS
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

9

Subota, 16. August 2003

Jednostavno

Forum me cini blizim Pazaru i dragim ljudima

Giovanni
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

10

Četvrtak, 28. August 2003

Danas sam se uverio u veliku vrednost ovog foruma i prijateljstava koje je moguce ostvariti na njemu. Samo sekund sto sam sansu javio da mi treba pomoc za nesto, i nadao se da ce da mi odgovori sms-om, covek me je nazvao odmah da mi kaze to sto sam ga pitao. Na 12000 km brze nego neko ko bi mi bio tu na 12 km. Da upoznajemo ljude, prave ljude, i da se sa njima druzimo, pomazemo jedni drugima, i cinimo virtuelni DOM svim nasima u svijetu, jer se ovde svi osecamo kao kod kuce.. medju svojima.

Ja sansu, supermoderatoru foruma, mom prijatelju, zahvaljujem na pomoci pruzenoj neizmerno mnogo (i gde cuo i gde ne cuo, sto bi rekli :) ).

Pozdrav i selam.
mogu ja da se potpisem i bolje...

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

11

Petak, 29. August 2003

kakva dosada, sve ima svoje granice... na forumu se poducavam, sticem nove i posebno DRAGE prijatelje. cak sta vise ovde pronadjoh i zeta :D
Zeteeee imas veliki sellam ;)

P.S. pazar online
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

12

Petak, 29. August 2003

Citirano

Originalno od pink
Osim toga mogu se obratiti za pomoc kad god mi ona zatreba.

Ne samo obratiti se za pomoc vec je odma i dobiti !!! :] :]

Hvala narode.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

13

Subota, 30. August 2003

ovaj forum je pravi internet u malom jer se na jednom mestu mogu naci gotovo sve aktuelne i zanimljive stvari. S druge strane idelana je stvar da se ispusti ispitni rok 8o , ali naravno najbitnije je što sam ovde upoznao najvrednije ljudi koje je ovaj grad iznedrio!
Sit Hungry Doesn't Believe

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

14

Četvrtak, 25. Septembar 2003

ja bi samo rekao da od kako sam na forumu, postao sam bolji, pametniji i tolerantniji
pa fala vam svima
malo za promenu

• »|Cypress_Hill|« je muško

Datum registracije: 14.11.2002

• Poruku poslati

15

Četvrtak, 25. Septembar 2003

Forum je bas fina stvar. Upoznao sam neke ljude koji imaju slicna interesovanja, ponesto naucio, i imao sta da kazem. Ja mislim da je forum dobar jer ljudi mogu otvoreno da kazu sta misle bez ikakvih posledica (osim bana :D ). Prijatno sam iznenadjen sa nekim pokrenutim temama. Prosto mi je drago da imamo mnogo pametnih ljudi koji imaju sjajne ideje. :)
Pozdrav
[SIZE=3]California Love [/SIZE]

Djuturum

Početnik

(10)

• »Djuturum« je muško

Datum registracije: 17.10.2003

• Poruku poslati

16

Ponedjeljak, 20. Oktobar 2003

na forum se nakacim kad nemam sta da radim zena ode nedje izadje napolje te ja ugrabim priliku a zena mi ne da mlogo da chatam kaze da cu da se zarazim neznam sta joj to znaci
djuturum se vratio

Prolazzznica

Zlatna sredina

(10)

• »Prolazzznica« je žensko

Datum registracije: 16.10.2003

• Poruku poslati

17

Srijeda, 03. Decembar 2003

Ubijam dosadu – dangubim: 40 %

Ucim – poducavam: 40 %

Informisem se - sticem prijatelje: 20 %

Ne znaci mi nista: 0 %

(Kada sam u skolu, pa zavrsim sa zadacima, ukljucim se-

Ovdje sam naucila mnogo citajuci pojedine postove-

Vec mi je preslo u naviku, kad god da upalim pc da pisem domaci, da se logujem na ovom forumu;

Nisam na netu da stecem novo prijateljstvo; eto vise da naucim malo bolje nas jezik, da se informisem; ako se desi da upoznam neku finu i naobrazovanu osobu, jos bolje. :O )

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

18

Četvrtak, 04. Decembar 2003

Citirano

Orginalno od Prolazzznica
Nisam na netu da stecem novo prijateljstvo; eto vise da naucim malo bolje nas jezik, da se informisem; ako se desi da upoznam neku finu i naobrazovanu osobu, jos bolje. :O )

Na netu se zaista moze naci dobrih prijatelja. Priznajem da njih nije onda ja nebih na netu uopste dolazila. Zasto onda? Net koristim, kad mi je potrebno da nadjem neke informacije, da nebih sedela u biblioteci, onda je bolje sesti za PC i uzgred popricati sa prijateljima. ;)

U zadnjem vremenu nisam bas puno na forumu, ali uvijek kada nadjem vremena onda rado ovde svratim. Citajuci vase postove, puno sam toga naucila.
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

19

Relaxacija.....

Informisanje....

Druzenje..... (jest da bas cesto i ne navracam)
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

sismis

Početnik

(10)

• »sismis« je muško

Datum registracije: 16.10.2003

• Poruku poslati

20

ubijanje dosade..