Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

Datum registracije: 09.10.2003

• Poruku poslati

21

Četvrtak, 04. Decembar 2003

zezanje :D

ubijanje dosade :))

hajd' priznachu :rolleyes: nauchim i ja poneshto ;)
ups :O ... uhvatili ste me na delu 8o ... kako ponovo lupam :)) :))

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

22

Ma nije samo ubijanje dosade,to mi je mozda na poslednjem mestu...bitno je biti infirmisan,biti u kontaktu sa ljudima koji su geografski daleko,razmenjivati iskustva a uz sve to i super se zabavljati.Ovo postaje potreba,kao otici sa drugaricom na kafu tako je i doci na forum i cuti sta ljudi rade,cuti misljenja i donositi zakljucke o ljudima na osnovu njih a malo potisnuti u drugi plan fizicki izgled i govor tela.Super je :)
Pazi koju igru igras.

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

23

Forum = Zabava

Muki pre odlaska na forum --> :(

Muki posle odlaska na forum --> :]

Muki, kad ode par puta na forum u toku dana --> :))
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

Sarah

Učenik

(10)

• »Sarah« je žensko

Datum registracije: 18.10.2003

• Poruku poslati

24

Petak, 05. Decembar 2003

Skoro dva mjeseca sam clan ovog Foruma i vec mi je postao navika, i to korisna :] Cini mi se da mi dan ne bi bio potpun da ne "provirim" sta je to novo napisano. Vecinu clanova Foruma licno ne poznajem, ali vec u svojoj glavi imam predstavu o svakom na osnovu narodne izreke: "Progovori (u ovom slucaju napisi) da vidim ko si". Drago mi je sto su ovako pametni i divni ljudi koncentrisani (bez obzira na granice) na jednom mjestu. Mnogo toga lijepog i korisnog moze se ovdje procitati, saznati. :] , a Bogami i ubijem dosadu ponekad ;)
Gospodaru moj, ne dozvoli da me zavara uspjeh, niti me poraz baci u ocaj i stalno me podsjecaj da je neuspjeh iskusenje koje prethodi uspjehu.

ernad

Zlatna sredina

(10)

• »ernad« je muško

Datum registracije: 01.01.2004

• Poruku poslati

25

Četvrtak, 22. April 2004

Ja sam clan foruma tacno od 01.01.2004.
Evo skoro je proslo 4 meseca.Ja mislim da nema dana a da ne "dodjem" da vidim sta je novo.Ima jako pametnih od kojih mogu da naucim mnogo toga.Spajam lepo i korisno.
A stek'o sam i nekolicinu prijatelja. :D
Pravda, ponekad spava, ali nikad ne umire...

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

26

Četvrtak, 22. April 2004

što bi reko Giovanni...

Nema ljutiš... :D

Al nekako primetih... da si baš onako- nadprosečno radoznao :D :D :D
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

27

Četvrtak, 22. April 2004

Sto se tice foruma

Ja kad sam ovde na forumu ko da sam otiso u pazar na korzo i stajo jedno dva sahata onde na zijevaliste vido sve moje dobre ahbabe i cuo sta se sve novo dogadja u gradu i u svijetu.

I ja otiso kuci zadovoljan i srecan

Pa vi sad protumacite sta ovo znaci
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

28

Ponedjeljak, 17. Oktobar 2005

Forum je ispočetka bio samo zabavan.

A onda me je čvršće povezao sa prijateljima koji su se razišli po svetu.

Onda sam preko OFNP upoznao nekoliko sjajnih ljudi (ne kraju će se ovo pokazati kao najdragocenije).

Onda se forum uozbiljio pa promenio i najzad postao omiljeno mesto nekim likovima koji vole da objašnjavaju ostatku sveta da su oni u pravu a svet u krivu.

Onda sam zbog toga prilično popizdeo i, kako bih rekao, donekle digao ruke od ćorava posla.

Na koncu, svratim kad poželim da se malo unostalgišem...

Potpuno je neverovatno da ja, stari kaldrmaš, nisam imao pojma u kakvoj čaršiji živim.
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

29

Citirano

Orginalno od DjordjeRd

Onda se forum uozbiljio pa promenio i najzad postao omiljeno mesto nekim likovima koji vole da objašnjavaju ostatku sveta da su oni u pravu a svet u krivu.

Na zalost, ovo je tacno. Na tom putu skoro da ne biraju sredstva. U posjedu imaju i po desetak registrovanih korisnickih imena. Ali i pored toga forum odrzava formu, pa cak i nivo.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

30

;) (o) Djordje jednom davno smo nesto bili razgovarali o nekim jelima.

Duzan si mi pindjur a ja tebi mantije.

Eto me za tri dana sam u pazaru ako ti ponuda jos vazi.

Vodim te na iftar gde hoces da oduzim dug
a ti mene posle ramazana vodi gde hoces.

;) (o) ;) (o)
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

31

Forum vam je za pohvalu :)
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Datum registracije: 25.05.2005

• Poruku poslati

32

Utorak, 18. Oktobar 2005

Relativno

kasno sam se ukljucio na Forum iz prostog razloga sto mi je telefon bio sa analogne centrale tako da mi je predstavljalo teskocu da se konektujem. Bez obzira sto ja nisam ucestvovao bio sam podrobno obavesten o svim dogadjanjima. Zarko sam zeleo da se ukljucim i cim su se stekli uslovi prikljucio sam se.No da se vratim na temu.
Forum mi je omogucio da potvrdim sva moja saznanja o tome sa kim zivim u mome gradu ali mi je i dao mogucnost da nekima objasnim koliko su u zabludi. Tesko uspevam u tome ...

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

33

Utorak, 18. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od prcenzajn

Forum mi je omogucio da potvrdim sva moja saznanja o tome sa kim zivim u mome gradu

Molio bih za blize objasnjenje ove recenice. Na sta aludiras? Ne razumijem sta hoces da kazes. Sa kim zivis u gradu? ?(
Sit Hungry Doesn't Believe

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

34

Utorak, 18. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od galaksija
Forum vam je za pohvalu :)

Hvala bogu da i nas Forum neko pohvali (o) (o) (o) ups ja zaboravih da glasam.Odoh da kljiknem ono sto bese pod rednim brojem 3 jelj jess :D
" Bilen alemlere rahmettir "

• Poruku poslati

35

Utorak, 18. Oktobar 2005

Ako

ti nevidis koliko je nekulture, nasilja i mrznje oko nas onda stvarno ne mozes das shvatis sta sam teo da kazem.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

36

Utorak, 18. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od prcenzajn
ti nevidis koliko je nekulture, nasilja i mrznje oko nas onda stvarno ne mozes das shvatis sta sam teo da kazem.

A da nije toga,kako bi onda ziveo?
" Bilen alemlere rahmettir "

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

37

Srijeda, 19. Oktobar 2005

Ne znam za prcenzajna, al' bih ja živeo mnogo lepo.
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

yasco

Početnik

(10)

Datum registracije: 11.10.2005

• Poruku poslati

38

Ako je ikom lose lose mu je zbog sebe pod broj jedan a ne zbog drugih. I stvarno ne mislim da iko u Pazaru zivi zbog drugih lose... odgovorno i tvrdim da je tako. Zivi se sasvim ok.. drugacije ne primecujem. A da kretena ima.. ima.. vrlo puno.. ali ima ih svuda. Kod nas su samo prevrsili svaku meru :D

Forum mi ne znaci apsolutno nista. Znace mi ljudi, i znaci mi kakvi su ti ljudi... dragi su mi dobri, a zbog onih koji to nisu mi je krivo (pa makar i ja bio medju njima). Znaci mi i ko sta pise, a najznacajnija mi je istina. Forum... sam po sebi ne znaci mi nista, al dok ima jedan covjek da valja na njemu (nisam ja taj da se razumijemo) onda valja i on. Kad toga nema onda ne valja ni forum.

Ljudi se upoznaju.. ljudi se zblizavaju.. ljudi se mijenjaju. Hvala Bogu pa moze mijenjat ljude te niko nije nepromenjljiv. Forum je samo jedan instrument na putu ka ovim stvarima. Nazalost, neki ove stvari zrtvuju zarad foruma. Ne vidi se u cemu je sustina.

Zelim sve najbolje svima, a posebno svim dobrim ljudima, ma koliko to bilo da ih ima.
[SIZE=1]Ono sto edu u potpisu pise izrekao je jadan fingersbroken dok je jos bio opcinjen pogresnim stvarima, te mu je odgovaralo pisanje edovo koji te lose stvari, zarad sebe i zarad tudjih interesa, itekako uvijek bude spreman da brani. Svaki koji brani sebe, tj ono lose u sebi, stane na stranu takvog razmisljanja. Takav je (slep) i jadni fingersbroken bio. Meni ga je stvarno zao. Al srecom momak se promijenio :). [/SIZE]

joku

Učenik

(10)

• »joku« je muško

Datum registracije: 04.06.2005

• Poruku poslati

39

I meni kao i vecini,forum mi mnogo znaci!Naravno,i ja bih imao mnogo primedbi na nacin kako se ovde diskutuje i iskljucivost pojedinih diskutanata.Voleo bih da smo tolerantniji,narocito prema clanovima foruma druge nacionalnosti!Konkretno prema przencajnu jel koliko je on napada preziveo,prosto mu se divim kako izdrzava i samim tim sto je jos ovde govori da se on oseca pazarcom!

• Poruku poslati

40

Joku

ja kao pripadnik Srpskog naroda u Novom Pazaru nikada nisam imao nikakvih problema na nacionalnoj oceni i kroz moju kucu je proslo vise Muslimana nego verovatno kroz tvoju. Na sta sam ja sugerisao a ti nisi shvatio je sasvim drugo pitanje. Nemoj ti mene Joku da cuvas, cuvaj ti sebe od svojih i od tudjih gluposti. Ziv ti meni bio.

Social bookmarks