Niste prijavljeni

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

41

Ponedjeljak, 07. Novembar 2005

Haj sta je ovih gostiju foruma, ene..1,2... 11 i svi pred kucu, vire kroz prozor a niko da udje :)
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

42

Utorak, 08. Novembar 2005

Sta mi znaci forum?Pa,malo se opustim,...od nekih osoba ponesto naucim ,malo se salim,smijem i tako...... :]
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

43

Ja vjerovatno spadam u ove osobe od kojih nesto naucis? :]
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

44

Citirano

Orginalno od Spain
Ja vjerovatno spadam u ove osobe od kojih nesto naucis? :]

Ti spadas u sve kategorije :] :D
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

45

Ih, ti ga sad pretjera! :O :]
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Wizzard

Početnik

(10)

• »Wizzard« je muško

Datum registracije: 07.11.2005

• Poruku poslati

46

cao svima

A ja neznam sta bih rekao a da to vec neko {pre mene} drugi nije 8) . U svakom slucaju,posto sam ja novajlija na ovom forumu,mogu da kazem da je ovo nesto SUPER :O . Jos jednom CAO svima (o)
ISTINA JE NEGDE TAMO

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

47

Citirano

Orginalno od Wizzard
A ja neznam sta bih rekao a da to vec neko {pre mene} drugi nije 8) .

Mozda ne ponovis vec receno, ali avatar si ponovio; on je iskoristen od strane ovdje uglednog clana prcenzajna. Ako naidjes na nagli izliv ljubavi od strane nekog forumasa u stilu onog na ulici kad te neko odjednom ugrabi i pocne grlit i ljubit i govorit pa dje si starino od kad se nismo vidjeli, pa sta mi radis, a jesi se promijenio... dakle ako dozivis tako nesto znaj da misli da si prcenzajn. :P
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

48

Srijeda, 03. Januar 2007

Meni forum znaci TRG,na latinskom..:)
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

49

Srijeda, 03. Januar 2007

Veljki se latini pojavili 8)
Mene je forum ka ljeba da jedem.
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

50

Srijeda, 03. Januar 2007

Uuu maslacku..ovo nesto na moj racun,il na racun kuce ? :)
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

Zulfikar

Zlatna sredina

(10)

• »Zulfikar« je muško

Datum registracije: 06.02.2008

• Poruku poslati

51

Srijeda, 06. Februar 2008

Citirano

Orginalno od SaNdZak
Sellam i pozdrav,

Godinama sam aktuelni clan na raznim forumima, od prosle godine sam imao cast da se uclanim i na ovaj forum, na kome se sastaju gradjani iz sandzaka koji zive u domovini i dijaspori i da se uvjerim da je ovo najjaci i najozbiljniji sandzacki otvoreni forum gradjanskog karaktera koji je i prezentiran kroz ime novipazar, jer je svakako novi pazar kulturni, politicki, vjerski i ekonomski centar regije sandzak.

Posto vidim da se je prije nekoliko sjedmica napunila godisnijca od pokretanja foruma u ovom obliku, zelim da cestitam administratoru, te moderatorima na dosadasnjem angazmanu i trudu da ovaj forum zaista lici na novi pazar i sandzak, koji je poznat kao regija koja spaja a ne razdvaja. Spaja sve ljude dobre volje, bez obzira na njihu nacionalnu i vjersku pripadnost ili politicko ubedjenje. I hocu da vjerujem da ce forum i u buduce nastaviti ici ovim putem. Putem tolerancije i postivanja tudjeg misljenja te okupljanja sandzacke mladosti posebno one intelektualne.

I zato bih zelio, dragi clanovi otvorenog foruma da procitam i vasa misljenja, u svijetlu gore napisanog.

Sta vama znaci forum?

Ovo mjesto,ovaj forum mi prije svega znaci tj.koristi da cujem sta ima novo,saznam sta radi raja :).Nisam neki redovan citalac novina tako da mi forum nadoknadjuje uglavnom zedj za informacijom i drugim misljenjima,a volim zaista cuti razlicita i razna misljenja kao i podeliti radosne ili neke druge trenutke sa nekim na ovaj nacin.
Mislim da je ovaj nacin pisanja i druzenja (putem foruma) bitan iz razloga sto covjek moze imati cistiji nijjet,tj ne hatarisati nikom!

Forum mi jos koristi da sa ostalim clanovima podijelim sve ono sto mislim da je zanimljivo, korisno nekad i duhovito.A naravno da je uslov tome da budem nesebican i da ne zaboravim da sam clan foruma i da imam sta postirati ;)

"Sandzaku" zelim da se pridruzim tvojim davnim zeljama da ovaj forum bude i ostane sandzacki,bosnjacki i u duhu tolerancije(ali da taj "duh" opsedne forum,a ne da bude tu negde u nekoj lampi :D ;) )
La fata illa Ali, la saif illa Zülfiqâr

"...Za ljubav ne treba pitati..."

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

52

Petak, 08. Februar 2008

sve na svijetu :D

a malo i dangubljenja

vesti sam poceo da citam ovde.prije ih nisam citao.nisu me interesovale.bas sam danas razmisljao da prestanem da citam vesti,bar ove iz zemlje.

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks