Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko
  • »Dinna_« je autor ove teme

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

1

Petak, 19. Decembar 2003

Sta vas moze najvise naljutiti?

Osudih se da pokrenem jednu temu, zelela bih da znam, sta vas najvise moze naljutiti? Kako uspevate u takvim trenutcima da se kontrolisete? Mene napr. nervivra kada moram nekog cekati (kad je vec zakazano u koliko se sresti) u takvom trenutcima mi se vrti u glavi bezbroj nepozelnih misli, sta ako se nesto desilo, ma zasto kasni? Propadam panici obicno pred testovima, dobijem tremu i napisem svakojako, onda me naljuti razultat.Da ne idem dalje u temi, jer ima toga dosta sta me moze naljutiti. Sad da cujem vas!

Pozdrav ;)
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

2

Petak, 19. Decembar 2003

Postoji vise stvari koje mogu da me "isteraju iz takta" a reci cu neke. Dakle najvise me naljuti kada neko ne postuje moje vrijeme, kada me sagovornik ne slusa i kada mi neko ne veruje kada se zakunem Alahom!!! U tim situacijama tesko savladavam sebe ali jedno izdiranje sve sredi! :)
Sit Hungry Doesn't Believe

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

3

Petak, 19. Decembar 2003

Dino, sto se tice cekanja i kasnjenja, ja mogu da cekam, jer sam strpljiva osoba... Ili mozda sto se i meni cesto desava da zakasnim! :))

Mene nerviraju tracevi, i nervira me kad neko osudjuje neku osobu za nesto, a nije siguran da je ona uradila isto. Kad vidis da je neko nesto uradio, optuzi ga, al' ako ti je to rek'o neko, a ti nisi video, drzi jezik za zubima! o|
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

Prolazzznica

Zlatna sredina

(10)

• »Prolazzznica« je žensko

Datum registracije: 16.10.2003

• Poruku poslati

4

Petak, 19. Decembar 2003

Neiskrenost i Laz!!!
A sto se tice toga cekanja, desi se i meni, da odem po decka, i cekam, cekam, ... i onda se toliko iznerviram, pukne mi film, palim auto i idem. I eto ti ga navrh 10 minuta pred moju kucu i zove da izadjem; onda ja njega pustim da ceka, ceka, ... :D

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

5

Subota, 20. Decembar 2003

Ima puno toga sto moze da me iznervira i istera iz takta.Laz i prevara su ono kao najgore,ali po meni je najgore,najodvratnije,najneljudskije,sto me istera iz takta kad to osetim ili vidim je ULIZIVANJE.Za ovo ima jos par izraza koje ne bih sada da pomenem.
To je za mene smrt,sa takvim osobama necu ni da k od kontaktiram!!!
A ima ih na svakom mestu,svuda i lako ih je prepoznati.A jos vise me iznerviraju kad se uvlace ili ulizuju za neke tako nebitne stvari u zivotu i nije ih briga sto to ostali primecuju i zgrozavaju se na tome!!!

To me najjvise ljuti!!GGGrrrrrr!!! :]

Selam!!!
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

6

Mene nerviraju tracevi, i nervira me kad neko osudjuje neku osobu za nesto, a nije siguran da je ona uradila isto. Kad vidis da je neko nesto uradio, optuzi ga, al' ako ti je to rek'o neko, a ti nisi video, drzi jezik za zubima!
----
p.s i mene :)
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

7

Mene najviše nervira [SIZE=4]LAŽ[/SIZE]
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

8

"Ja znam da nista ne znam."_ovo je cini mi se Sokratova recenica,ispravite me ako gresim.

E,mene ne ljuti to sto znam da ne znam nego to sto nista ne znam.Svakim danom sve vise upaznajem coveciji organizam i savresne zakone u njemu koje je Allah uredio,ali kad samo razmislim koliko jos toga ima o cemu nemam pojma,npr. podvodnom svetu,vasioni...starsno se rastuzim i pocnem da se ljutim na sebe sto nisam malo azurnija pa bih mozda vise stigla da ucinim za ovako kartko zivotno vreme.

Inace,ne ljtim se tako lako i tako brzo,obicno razumem i kad neko laze i samo se nasmejem na sve to,ali ne mogu da tolerisem kasnjenje,to mi zaista govori kao da ta osoba ne postuje ni mene ni moje vreme.
Licemerje je ono sto me nervira ali me ne ljuti.
Pazi koju igru igras.

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

9

Mene najviše nervira [SIZE=3]glupost. [/SIZE]

10

Neodgovornost/nerad, tvrdoglavost, a i lupanje (ili ti gluposti)..
mogu ja da se potpisem i bolje...

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

11

Ljuti me kad neko kasni, zastupa neki stav o kome nije dovoljno informisan (dakle lupa) i kada neko izdaje prijatelja. Uostalom me nervira odricanje od svoje porodice i vere.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

angel undercover

Zlatna sredina

(10)

• »angel undercover« je žensko

Datum registracije: 30.08.2003

• Poruku poslati

12

Hmm da vidimo, ne nervira me kasnjenje, i ako sam prilicno tacna osoba, tolerisem kasnjenje koje ima razuman uzrok, tolerisem i poneku laz, koja je izrecena da ne bi prodor ili necija ljutnja jos dalje isla. Iz takta me definitivno baca prevara i nepostovanje licnosti. Nerviraju me rijeci volim te, koje nisu potovane dokazom o ljubavi. Kada ja ne osjecam da sam voljena i zeljena, sto bezveze da mi govori i volim te, koje ce liciti na 'dobro jutro'.

Ljuti me ma ti si zensko, i diskriminacija mene kao bica koje se ubraja u njezniji pol, a smatranje jedinke suprotnog pola kao superiorno bice, koje je stvoreno da upravlja svijetom, dok za mene vazi:' nahrani kerove i nista ne diraj'.

Ljuti me raspolozenje u koje zapadam kad sam usamljena i odbacena. Tada sam i vise nego reproduktivna, radim, ucim, proizvodim dobre rezultate na svim poljima, trosim sebe do granica izdrzljivosti samo da ne mislim...

Ljuti me sto sam uopste napisala ovaj post!

love
I am a woman above everything else

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

13

Selam alejkum Bosnjakinje i Bosnjaci.

Trudim se da me inace nista ne nervira osim ono sto po vjeri MORA da me nervira, tj. pohvaljena srdzba, dakle trudim se da udjem u te okvire i ako se nerviram da se to nerviranje krece u tom reonu.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

14

Ponedjeljak, 22. Decembar 2003

Cekanje : Ne cinim rado , ali ne moze da me iznervira.
Laz: Nikako je ne volim! …ali i nju nekada mogu da razumem.
Glupost: hmmm…kiki je jako lepo rekla nesto o znanju, ja bih to isto navela za odgovor ovde. ( “ kada bi glup shvatio sta je glupost prestao bi da bude glup” tako nesto sam procitala negde)
Licemerje : Uzasno losa osobina nekih ljudi!
Neosnovane tvrdnje- optuzivanje: Po meni od do sada navedenih, najgore sto se moze uciniti nekom coveku. Tu budem u stanju da polemisem, dakle ne ostavi me ravnodusnom.

Ono sto mene rastuzi( recimo ono sto moze da me iznervira) jeste kada primetim povrsnost kod ljudi i tako malo volje za iskrenim prijateljstvom! :(
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

15

Ponedjeljak, 22. Decembar 2003

Obicno nerviram samog sebe jer u vrijemenu u kom zivimo je preterano rizicno dozvoliti priblizavanje bilo kome !!! Ne znam dal je to nerviranje ili mozda zal za odredjenim stvarima koje ti i ubrzaju krv (ono lose) odredjenim postupcima .... Naravno da razumevanja mora da postoji ali ljudi zar ne postoji i granica :) zapital se iko od nas RADIMO LI MI ISTA DA IZNERVIRAMO IKOG' .... isto bi vazilo i za lazi i ostale stvari koje malo lakse prepoznajemo kod drugih nego kod sebe ....
No da se ne udaljavam od teme :) malo teze podnosim svoje i tudje pokusavanje pretvaranja sa ili bez razloga,iako oboje znamo da ce se to ili nesto drugo onako fino OBEJANIT pa sto je losije za sobom povuc i jos ko zna sta ....
Nervira me zasto pocinjem da tupkam nogama kad taman uhvatim ritam finog sedenja,voljenja,pricanja ili tipkanja .... :rolleyes:
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

16

Srijeda, 24. Decembar 2003

...

Najvise me ljuti:
-Laz,neverstvo,cekanje,bijeli luk.
-Kad moj sagovornik prica, a trebalo bi mene da slusa.
-Kad idem ulicom i trudim se ne gazim linije i sahte, a ipak ih zgazim.
[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

angel undercover

Zlatna sredina

(10)

• »angel undercover« je žensko

Datum registracije: 30.08.2003

• Poruku poslati

17

Citirano

Orginalno od Mikov_sin
Najvise me ljuti:
-Laz,neverstvo,cekanje,bijeli luk.
-Kad moj sagovornik prica, a trebalo bi mene da slusa.
-Kad idem ulicom i trudim se ne gazim linije i sahte, a ipak ih zgazim.

dobarrrr! :] ono sto sam ispustila, ti si upisao :)

love
I am a woman above everything else

DeeDee

Početnik

(10)

• »DeeDee« je žensko

Datum registracije: 24.09.2003

• Poruku poslati

18

Mene ljuti neodgovornost i laz,ali ni to me ne drzi dugo nego me brzo prodje i oprashtam....al opet smatram da je to lepa osobina,kratko trajemo da bi se ljutili jedni na druge.....eto
Pozdrav!
Istina je poput zvezde , koja skoro da se ugasi u nocnoj tami....

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

19

hey,.....puno li je toga........

Najvise me iritira oholost ,

Citirano

U drustvu,oholi insan pokusava sebe uzdici iznad svih ,a sve druge omalovaziti,..a time je upravo samo sebe ponizio ( i tako mu to sejtan uljepsava i prikazuje nuznim za uspjeh )

jer je to jedna od osobina koja je mnogo zastupljena kod danasnjeg svijeta, [ ono nase danasnje...:ma ko je on....,on meni da prica,....ja sam za njega zivot izmislio,....i sl .],i vrlo se je tesko od nje sacuvati.
A ja je i ubrajam kao klicu nevjerstva (zametak),jer je iblis-lja'netullahi alejjhi [U]zbog oholosti postao nevjernik[/U] ,i odbivsi uciniti sedzdu najuzvisenijem Allahovom stvorenju-covjeku ,UZOHOLIO SE I POSTAO NEPOSLUSAN I PROKLET !!!

Zatim,...munaficke osobine kod covjeka: laz u govoru,...pronevjera emaneta,...i sl.

Citirano

Od munafika mozes imati stete ....i ako ga samo sretnes na putu (najgora vrsta ljudi )

onda,...:nepostivanje roditelja

Citirano

Za neposlusnost prema roditeljima , insana ,jos na ovom svijetu stize kazna i ponizenje !!!

potom,..raspravka sa tvrdoglavim i glupim insanom

Citirano

Isaa sin Merjemin [Isus ] je rekao:
Uz Allahovu pomoc i dopustenje sam mrtve ozivljavao
Uz Allahovu pomoc i dopustenje sam gubavce lijecio od gube
Uz Allahovo dopustenje sam i slijepce od rodjenja lijecio i progledali bi,....
ali glupog i nekulturnog covjeka nijesam uspio osvijestit !!!

Citirano

Ibni-Arebi je rekao:
Kad sam god sa pametnijim i kulturnijim covjekom od mene raspravljao oko meni nejasnih stvari,...ja sam izlazio kao pobjednik u raspravci
A kada god sam raspravljao sa neznalicom oko njemu nejasnih stvari,... i pored jasnih argumenata na mojoj strani ....,on bi me uvijek nadpricao i pobijedio..!!!

Jos more je tih stvari,koje me mogu nervirati do jedne granice.

I ako pored svega ucinjenog,s' moje strane....ne ostvarim nista posebno u borbi protiv ovakvih i inih slicnih stvari i pojava,,..ja ih makar srcem prezrem !!! (najmanje od onog sto smo duzni !)

P.S. Dje ja stadoh,..nek neko drugi nastavi

M.S. ..........meSSko......... selam svima
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

Sarah

Učenik

(10)

• »Sarah« je žensko

Datum registracije: 18.10.2003

• Poruku poslati

20

Petak, 26. Decembar 2003

Iako sam osoba koja veoma cijeni, a Bogami i pridrzava se principa :D "Just in time", ipak mogu da tolerisem kasnjenje, ako postoji opravdan razlog.
E, sad...
Ono sto me najvise moze naljutiti je oholost, nadmeno drzanje kod ljudi, obicnih smrtnika. Cemu sve to ?( Velicina je Allahovo svojstvo i ljudi ne smiju prisvajati ono sto samo Njemu pripada.

Dalje...
na meti su licemjeri i osobine koje ih "krase", po kojima su prepoznatljivi, a to su:
- kad govori laze,
- kad obeca, ne ispuni obecanje,
- kad mu se nesto povjeri, povjerenje izneveri.

Dalje...
Neizostavno je da napomenem i prostakluk i vulgarno izrazavanje. Nazalost, veoma su zastupljeni u danasnje vrijeme,sto je odraz nekulture, nevaspitanja individue.
Gospodaru moj, ne dozvoli da me zavara uspjeh, niti me poraz baci u ocaj i stalno me podsjecaj da je neuspjeh iskusenje koje prethodi uspjehu.

Social bookmarks