Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

41

Srijeda, 06. Oktobar 2004

Zaboravio si da kažeš šta ti moraš biti u svakoj supi.
Predpstavljam da nisi začin C jer na osnovu onog što sam ja čuo o začinima C ... ti ne odgovaraš opisu..al eto morebit svašta. Il ako suštinski sagledavamo stvari.. supa bez jufke i nije neka supa...domaća tradicionalna jufka... nešto što će svakoj supi osigurati njenu suštinu...
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

42

Srijeda, 06. Oktobar 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Vidis to je sa tvoje tacke gledista tako, a to je zbog tvojeg nesustinskog shvatanja stvari, pa cak i jela u ovom slucaju supe.

Hajmo rasclanit malo supu, pa cemo mozda doci do nekog zakljucka ali mora redom. Ne moze odmah da ti svitne ona slika. :)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

43

Četvrtak, 30. Decembar 2004

Citirano

Orginalno od kiki
"Ja znam da nista ne znam."_ovo je cini mi se Sokratova recenica,ispravite me ako gresim.

E,mene ne ljuti to sto znam da ne znam nego to sto nista ne znam.Svakim danom sve vise upaznajem coveciji organizam i savresne zakone u njemu koje je Allah uredio,ali kad samo razmislim koliko jos toga ima o cemu nemam pojma,npr. podvodnom svetu,vasioni...starsno se rastuzim i pocnem da se ljutim na sebe sto nisam malo azurnija pa bih mozda vise stigla da ucinim za ovako kartko zivotno vreme.

Inace,ne ljtim se tako lako i tako brzo,obicno razumem i kad neko laze i samo se nasmejem na sve to,ali ne mogu da tolerisem kasnjenje,to mi zaista govori kao da ta osoba ne postuje ni mene ni moje vreme.
Licemerje je ono sto me nervira ali me ne ljuti.

Do pre nekoliko meseci nervirala su me iste stvari sto navede kiki ali su mi se izbile iz srca zelje ili iluzije iz glave da o svemu moram imati znanja. Sad sam konzentrisan samo na jednom i mislim da je sasvim dovoljno Ja se osecam zadovoljnim sto je najvaznije.

Ovo za kasnjenje si u potpunosti u pravu Ako neko zakasni na sastanak, pa bila i to devojka, mora u buduce imati dobo objasnjenje zbog cega je to da bi mi ognala sumlju da me ne postuje. Zaista se po tome moze videti koliko je ko nekom bitan ili koliko kome vredi poslovni ugovor ako je sastanak zbog toga.

Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

SAJO SUPERMEN

Zlatna sredina

(5)

• »SAJO SUPERMEN« je zabranjen

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

44

Sta me najvise moze naljutiti!?

HMMMM

[SIZE=4]LAZ I KLEVETA...[/SIZE]
Oni se više boje vas nego Allaha, zato što su oni ljudi nerazumni.Samo u utvrđenim gradovima ili iza zidina, oni se protiv vas smiju skupno boriti. Oni su junaci u međusobnim borbama.
Ti misliš da su oni složni, međutim srca su njihova razjedinjena, zato što su oni ljudi koji nemaju pameti. (Al-Haš, 13-14)

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

45

nije bas da me ljuti, al vise nervira ljudska glupost
malo za promenu

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

46

Kad mi neko kasni i kad mi na dati odgovor postavi pitanje o| o| o| o| o| jadni ovaj zid :)
" Bilen alemlere rahmettir "

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

47

Petak, 31. Decembar 2004

Nepravda i zulum koja se cini muslimanima od strane kjafira sirom dunjaluka. Posebno od strane savremenog faraona - Amerike X( X( X(

A tek onog majmuna Busha kad vidim na TV X( X( X( o| o| o|

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

48

Četvrtak, 27. Januar 2005

Root
Mislis na bracu "MUSLIMANE" one neslozne.Nije kriv Bush ili bilo ko kad su nasa braca neslozna!!!Pola tog Arapskog sveta a mozda i vise je pod Americkom komandom a mi to nemozemo da promenimo!!!Prema tome za to se nemozemo ljutit taj put su oni izabrali t.j put "lakejstva i ulizavanja"

P.C

live Your Life

49

Petak, 28. Januar 2005

Nije bas da me naljuti, al' pravo ume da iznervira mala greskica u programu koja vam ukrade sate vremena , a vi k'o coravi ne vidite pa ne vidite o| .
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

jenix

Početnik

(10)

Datum registracije: 17.09.2002

• Poruku poslati

50

Petak, 28. Januar 2005

mene nerviraju..

ljudi kojima moras tri puta objasniti nesto..jer su te "kao"pitali za savjet..
i hajde kad se sav u golu vodu stopis..

on opet uradi po svom..i upropasti sve..kao i obicno..

o|

ma to vam je kod onih koji nisu mentalno poremeceni,nisu ni glupi..ali se prave ludi..kolicina sabura mi je 0% s ovom situacijom..i mozda jedina stvar koja me totalno izbaci iz takta..

:rolleyes:

i nervira me neodgovornost i inshaAllah politika..
tipa..ako Bog da al' da Bog da..

xx(

What doesn't kill you, it makes you stronger!!!
;)

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

51

Petak, 28. Januar 2005

evo vec nekoliko puta pokusavam da posaljem post al Losa veza

mene danas ocito da nervira Conections do sad 102 puta kako mi puca veza

al sta da se radi ... tako ti je to Nerazvijene zemlje ... X(
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

52

Nedjelja, 30. Januar 2005

bux_ludvig_np ne ;( ,vec je ti lepo o| , i bices posle :D

Sellam

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško

• Poruku poslati

53

Subota, 24. Septembar 2005

Smrkne mi se od licemernosti najvise kao sto je slucaj kad mi se neko predstavlja kao prijatelj ali ja podozrevam da ce to prijateljstvo trajati samo dotle dok budemo saveznici i dok mu moja pomoc bude potrebna. A onda uboican jezik protiv "prijatelja". Ima li sta gore ? Mucne su mi situacije kad moram to slusati. Svasta li ima u bozijoj basti.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

54

Ponedjeljak, 26. Septembar 2005

Ljudska glupost koja moze prevazici svaku granicu. xx(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

55

Srijeda, 28. Septembar 2005

Kad danguba sa foruma ne shvata da njegovo vrijeme provedeno tamo neko mora da plati. o|
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

56

Ponedjeljak, 10. Oktobar 2005

Najvise me nervira ogranicenost kod ljudi o|
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško

• Poruku poslati

57

Ponedjeljak, 17. Oktobar 2005

Kad neko pocne odmah da se hvali. Ono je ok ako kaze kad ga neko pita za to ali kad on ili ona pocnu sami da pricaju onda me to nervira. X(

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

58

Petak, 28. Oktobar 2005

Nervira me....

....kada me neko napadne u svojoj kuci....
Gost u mojoj kuci je uvijek dobro dosao pa makar to bio i neko sa kim sam ratovala. :)
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

• »ertan_bezistan« je zabranjen

Datum registracije: 10.04.2006

• Poruku poslati

59

Utorak, 11. April 2006

sta vas moze najvise naljutiti

pa mene niko na ovom svetu ne moze da naljuti i iznervira kao AZEM HAJDAREVIC poznatiji kao bivsi presednik skupstine!

boss_a

Početnik

(10)

• »boss_a« je muško

Datum registracije: 27.03.2006

• Poruku poslati

60

Utorak, 11. April 2006

Kad bi znao šta me nervira
nikada se nebih iznervirao. :D

Al ipak se ponekad iznerviram i to za glupost....
boša

Social bookmarks