Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

abfang

Učenik

(10)

• »abfang« je zabranjen

Datum registracije: 23.06.2006

• Poruku poslati

81

Četvrtak, 08. Februar 2007

Meni nerviraju neartikulisani komentari, prostovi/prilozi .... X(

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

82

Petak, 09. Februar 2007

Nerviraju me pojedinci koji se uclane s jedinom namjerom - da provociraju druge jer licno face to face ne uspijevaju ili nemaju snage za to. Mislim da takvima ovdje mjesto nije.
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

Datum registracije: 24.08.2006

• Poruku poslati

83

Petak, 09. Februar 2007

Mene nerviraju pojedinci koji se uchlane pod trista nickova... :rolleyes:
...ne mozesh izgovoriti toliko mudrosti u zivotu koliko mozesh precutati gluposti...

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

84

Petak, 09. Februar 2007

Meni iskreno nije jasno što se ljudi toliko primaju na to što će ih ovde u etru neko provocirat' il' šta će ko uraditi,koliko nickova će imati...
Milsim da je to samo nepotrebno opterećivanje,meni su zanimljivi postovi svih vas,bez obzira šta ko pisao ,pod kojim imenom itd.
Žao mi je breee,mladi smo mi da bi nas išta nerviralo mnogo,a pogotovu Forumski haberi i članovi ?(
Samo opušteno;)

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

abfang

Učenik

(10)

• »abfang« je zabranjen

• Poruku poslati

85

Petak, 09. Februar 2007

Nepodrazava uvek i bezuslovno ed-a vec sam za pravdu, nemam nista ni protiv alBazarija. Nego sam samo ostao duzan za primer onog sto sam jucer rekao. Evo dole najboljeg primera, neartikulisanog suprostavljanja nekom.

alBazari nisi uposte fer, mislim da vasa medjusobna licna netrpeljivost ne smije imati repekusije u smislu da uvek provokativno komentarises ed-ove postove.

Citirano

Orginalno od IrfanP
Meni nerviraju neartikulisani komentari, prostovi/prilozi .... X(

Citat:

Citirano

Orginalno od ed
Na osnovu nje se ne moze izvjesti zakljucak da su muslimani ni prljavi ni neuredni niti bilo kakva druga negativna konotacija.

Citirano

Orginalno od alBazari
Naprotiv.

Citat:
Orginalno od ed
Slican slucaj je i sa ovom fotomontazom koju izvorno koliko ja znam prati komentar "Da su talibani pobijedili". Ni na ovoj fotografiji nije ljudina, naprotiv. Pa niko se ne buni.

Citirano

Orginalno od alBazari
Naprotiv.

abfang

Učenik

(10)

• »abfang« je zabranjen

• Poruku poslati

86

Srijeda, 14. Februar 2007

Ovako nesto me posebno me nervira...

Citirano

Orginalno od AJLA
Pa s obzirom kakva si ti osoba aka EmirAljovic slazem se sa tobom da nikad neces naci dobru zenu za tebe bolje ti je kopaj po dvoristu, verovatno otkrijes naftu

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

87

Srijeda, 14. Februar 2007

Citirano

Orginalno od IrfanP

alBazari nisi uposte fer, mislim da vasa medjusobna licna netrpeljivost ne smije imati repekusije u smislu da uvek provokativno komentarises ed-ove postove.

Polako Irfan-bej :) . Samo ti se ucinilo. AlBazari i ja smo stara raja. Nase poznanstvo tj. drugarstvo je starije od nekih clanova foruma. A sto jes jes, haje da carka. Doduse, hajem i ja :D
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko
  • »iMan-a« je autor ove teme

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

88

Petak, 16. Februar 2007

Citirano

Orginalno od iMan-a
Mene ,na primjer, nervira kad otvorim neciji profil i vidim:

nije navedeno
nije navedeno
nije navedeno
nije navedeno... o|

Nerado ponavljam ovaj prilog, ali vidim da kod vecine nije imao efekta :( Za sredjivanje profila ne treba puno, 2-3 min. a nekom ni toliko...
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

89

Ponedjeljak, 26. Mart 2007

Nervira me kad nesto napisem, "neko" obrise, a ja nisam stigla da vidim kakvi su bili komentari... o|

Mozda i bolje. Inace bih se mozda sa mnogima posvadjala. Ovako kad dodjem, Administrator sve namirio i ja ne vidim nista. :)
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

saf

Učenik

(10)

Datum registracije: 18.12.2006

• Poruku poslati

90

brisanje postova koji ne odgovaraju danas administratoru,koji ne dozvoljava politiku na forumu abavi se njom kroz svoje postove neki naivan insan

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

91

Po tebi, svi se bave politikom iako NE BI trebali. :))

Mislis da je to samo tvoja privilegija? :O

92

Citirano

Orginalno od iMan-a

Nerado ponavljam ovaj prilog, ali vidim da kod vecine nije imao efekta :( Za sredjivanje profila ne treba puno, 2-3 min. a nekom ni toliko...

Jeste, al' mnogi hoce da ostanu anonimni. Hodi mu ga znadi sto? ?(

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

93

Nervira me kad se ulogujem na forum,cekam da me prebaci na pocetak,a onda mi se samo pojavi neka slika,tek onako,ni od kuda,nepoznata.:rolleyes:
Ne znam zbog cega?!
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

94

Srijeda, 28. Mart 2007

Mene ne nervira vala nešto mnogo ovo što ću reć'-jer kao što ovde negde rekoh ,mladi smo mi a i Forum nije toliko važan da bi trošio moje živce,al' malo mi nije svejedno kad g-din Admin izbriše postove jer posle ne mogu videt' reakcije,ali ne zbog toga što bih se možda posvađala s ljudima -ja umem civilizovano da komuniciram :D ,dalje od toga nego eto-ne uspem videti tuđe komentare i tuđ smisao za različitost mišljenja ;)

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

95

Četvrtak, 29. Mart 2007

Politika na sve strane iako je podforum politika zatvoren kao i pojedinci čije su duše politikom okovane bez nade u skorije izbavljenje. Nemam adekvatan smajli da dodam na ovo, jer ne postoji neki koji bi dovoljno ilustrovao gađenje i zgroženost.
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

96

Četvrtak, 29. Mart 2007

Admin najvise... izbriso mi Oglas :):):)
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

97

Četvrtak, 29. Mart 2007

Citirano

Orginalno od bux_ludvig_np

Mene nervira kad vidim da neko putem oglasa reklamira prodaju neceg sto mu ne pripada.
Piraterija dakle.
Statutom foruma koji je prihvacen od svakog clana prilikom registracije je piraterija zabranjena.

Davno sam vec nesto napisao na slicnu temu:

http://forum.novipazar.org/thread.php?th…24&boardid=34#7
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

98

Petak, 30. Mart 2007

Citirano

Orginalno od Administrator

Citirano

Orginalno od bux_ludvig_np

Mene nervira kad vidim da neko putem oglasa reklamira prodaju neceg sto mu ne pripada.
Piraterija dakle.
Statutom foruma koji je prihvacen od svakog clana prilikom registracije je piraterija zabranjena.

Davno sam vec nesto napisao na slicnu temu:

http://forum.novipazar.org/thread.php?th…24&boardid=34#7

e ja se odricem tog clana ... ja od sad ni ovaj Sud ne priznajem :) vidim braca ne priznaju pa i ja cu da im se pridruzim .......

Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

99

Petak, 30. Mart 2007

Bux-e

Sed s mirom Allaha ti eto

Chlan je sasvim u redu a zbog takvih
nazovi oglasa zatvaraju se izdavachke kuche a ne
jedan Forum?!

dovoljno je shto si meni,na ulici, usput reko... eto veruj da je dovoljno, zna ko treba da zna, biche to ok :D ifakat, uzimachemo 6 na 1 svakat

Ti znash :D
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

kap

Učenik

(10)

• »kap« je žensko

Datum registracije: 28.01.2006

• Poruku poslati

100

Subota, 31. Mart 2007

Zasto ne mogu da pokrenem ni jednu novu temu?
SVJETLOST

Social bookmarks