Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

TheManiacs

Početnik

(10)

• »TheManiacs« je zabranjen

Datum registracije: 10.07.2007

• Poruku poslati

121

Utorak, 21. August 2007

Ma bojim se da mu ('im) ne smeta Acif efendija (iako se nerjetko pozivaju na njega i njegovo casno ime, kunuci se u njega dok se penju po raznoraznim grmijama, pohode razne livade proglasavajuci to svojom imovinom, nalik na srednjovjekovnu inkviziciju, nerjetko bijuci spremni i da ubiju onog ko se usprotivi i kaze kako je to ustvari narodno), a ne krst. Vidis, ovaj je iskljucio Hasana Zvizdica iz Handzar Divizije, a to sto je Acif Efendija bio clan ove jedinice, to nije osporio, ali je ostao i dalje pri tom, jos uz to napadajuci mene za glupost (ajme meni, ja sam gospodin Hasana stavio u tu druzinu, a on je valjda razlicita vasiona od gore navedenih)... A i pored tolikih krsnjaca pravo neprijateljskih i zlocinackih posvuda (nerjetko i na ovom forumu), njemu (njima) da zasmeta ovaj koji je najprijateljski bio uvjek prema nama 8o
Bog neka te cuva za pokoljenja nova, zemljo krvi nase, nasih pradjedova, jedna si jedina nasa domovina, jedna si jedina Bosna i Hercegovina...

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

122

Četvrtak, 23. August 2007

Prvo da vam kazem da sam odusevljen forumom, svaka cast za ovakvu akciju veoma pametno, lepo druzenje i halal ako bog da.

A sada da vas malo kritikujem.
Verujte mi svaki od vas koji pise duge odgovore, u 90 posto slucajeva nisu ni procitani. Znate ljudi da je 50 posto teze citati na monitoru kompjutera nego u knjizi.
I takodje ove teme koje zatvorite, izbrisite ih nakon nekog vremena. I sta je sa ovom religijom sta god da pokusam , da ostavim komentar, pocnem novu temu nece i ako ne pise da je zatvoreno. X(
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

123

Nervira me sto ne mogu da otvorim temu jer imam jednu kaznu.
Istovremeno imam pitanje za admina.
Da li postoji sansa da mi se kazna izbrise, il' da ovako doveka ne mogu da otvorim nijednu temu?
Ili da cekam da dobijem jos dve kazne, pa da 'odlezim' kaznu od mesec dana, i onda budem bez kazni?
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

124

Nemoj se nervirat,na ovom Forumu postoje jako Dobri i Pametni Ljudi !!!
" Bilen alemlere rahmettir "

• »Ez_Zehra« je žensko

Datum registracije: 16.07.2007

• Poruku poslati

125

Petak, 31. August 2007

Ima dosta toga sto me nervira...
a posebno me nervira avatar od ubogara o| o| o|

CRNI

Učenik

(10)

• »CRNI« je muško

Datum registracije: 28.11.2006

• Poruku poslati

126

Petak, 31. August 2007

Nervia me to sto neki clanovi Foruma sa duzim stazom, izigravaju policajce u takoreci svakoj temi, gurajuci se ispred moderatora i administratora! I kao oni su u "svakoj torbi kolac", o svemu su najbolje informisani i njihovo misljenje vazi kao najispravnije... o|

kap

Učenik

(10)

• »kap« je žensko

Datum registracije: 28.01.2006

• Poruku poslati

127

Nedjelja, 02. Septembar 2007

Nista me posebno ne nervira,samo mi se ponekad ucini da pocinje da vuce na leksikon,poso duzi postovi nisu pozeljni,svoje misljenje nije pozeljno,a posebno diskusije nisu pozeljne...
Zato sam izabrala da se uopse ne izrazavam verbalno,vec samo u temi Izrazite sebe vizuelno :rolleyes: tamo nema puno slova
Ako neko stigne da procita ovaj moj post imao je srece :D
SVJETLOST

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

128

Ponedjeljak, 03. Septembar 2007

Prepirka i prebacivanje pojedinih clanova foruma na druge clanove foruma, mudrovanje i vrijedjanje, kada clanovi foruma rade oni sto bi trebao raditi administrator
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

129

Smetaju mi suvisne rasprave i komentari na sasvim jasno postavljena pitanja i teme. ?(
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

130

Znate šta meni nije jasno?

Što ljudi ovde ne umeju da prihvate kad neko kaže nešto o tamo nekome(koga u suštini baš briga i za onoga ko priča protiv njega i za onoga ko priča za njega), drugačije od onoga kako njima stoji u glavi , i odmah nakon toga uslede neke bezvezne stvari poput riječi uvreda ili napada...
Ne razumem što neko ne kaže-aha ti tako misliš,ok to je tvoja stvar,ja mislim drugačije ali to nije razlog da te mrzim!
Ali neeeeee, ovde se ljudi mrze i vole zavisno od toga šta za koga pričaju ?(
E to mi nije jasno niti će mi biti ikada!

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

131

Zucky

" Smile on your Face "

" Without saying a word you can light up the dark "
...i t.d i t.d ;)

A narod nek se kudi medjusobno..............bas me briga :D
" Bilen alemlere rahmettir "

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

132

nervira me kad se clanovi kao @zucky
nerviraju za stvari za koje ne treba da se nerviraju jer je sve to za ljude koji ne mogu da se nerviraju za sta treba da se nerviraju pa nadju nesto da se nerviraju samo da bi imali u vezi necega da se nerviraju i time odlozili odgovornost da se nerviraju za ozbiljne stvari za koje treba da se nerviraju sto nije lose jer se tako oni koji se nerviraju za bezveze stvari obuzmu tim nerviranjem da onda oni koji se nerviraju za nesto bolje mogu da se nerviraju na miru :D

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

Junus

Profesionalac

(10)

• »Junus« je muško
  • »Junus« je zabranjen

Datum registracije: 10.07.2007

• Poruku poslati

133

Utorak, 04. Septembar 2007

zucky, to je tako, a ti moraš naučiti da budeš strpljiva i da ne očekuješ da ljudi reaguju onako kako bi trebali. Smirenost je ta koja pobjeđuje nesmir. Poniznost i skromnost su te koje pobjeđuje oholost i samoljublje. Zato u svemu pokušaj ojačati neku pozitivnu osobinu kod sebe, a lično osobe, hmm, pa mi smo samo iskušenja jedni drugima, da bi se vidjelo ko će ljepšu ćud (Ahlak) u međusobnim odnosima pokazati. A znanje pobjeđuje neznanje.

Shvati to ovako: Mrak nema nikakvu snagu, mrak je samo nedostatak svjetla. Pokaži svjetlo i mraka će nestati. Skrši sebe i voli ljude, jer ljubav je svjetlo pred kojim nema mraka koji može opstati. Ako sebe skršiš i ako te nema kako može neko na tebe udariti? Kada izlaziš iz kuće da se sa ljudima sretneš, ostavi sebe kući.

Sabur.
[SIZE=3]Ako u ogledalu vidiš ružnoću svoga lica, razbijanjem ogledala ružnoću otjerati nećeš.[/SIZE]

• »seherzada« je žensko

Datum registracije: 08.09.2006

• Poruku poslati

134

Petak, 07. Septembar 2007

Nervira me što administrator ima miljenike i što se ne ponaša isto prema svima!
Zatim neki članovi foruma a pošto su deo foruma onda mogu i njih da navedem,prva ALTUNA ah...vi kritikujete Ajlu kako se ponaša a tamo kad pročitah šta je napisala,nešto u vezi Junusa...sramota da te bude! drugi JASTREB,prikolica altunina,dje ona tu i on,samo gledaju s kim će se posvadit i koga će nešto uvrijedit,treća EZ ZEHRA...ROOT...

MOLIM ADMINISTRATORA DA MI NE BRIŠE OVAJ POST,NEKA GA :]
BUDIMO REALNI ... :D

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

135

Petak, 07. Septembar 2007

Udjem ja na forum, i ona sekcija, deo foruma gde pise "20 poslednjih aktivnih tema", kad ugledam ponekad username koji je odgovorio na sve tebe..
Pa se priupitam otkud toliko poznavanje svega, da moze bas na sve teme da odgovori.. :)
Mozda samo da bi povecao broj postova:)
Malo me to nervira...
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

136

Subota, 03. Novembar 2007

Nervira me to sto sam se cini mi se "navukla" na ovaj Forum pa svakih 5 min udjem da vidim sta se radi.

Ostarah na ovom Forumu! ?(
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

137

Sto mi izbrisase milion dvesta pedeset hiljada cetristo dvadeset i evo ovaj sest postova.
A nisu ni u vredljivi ni nekulturni , ni predugacki, nemam pojma sta je? o|
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

138

Citirano

Orginalno od Jahja
Sto mi izbrisase milion dvesta pedeset hiljada cetristo dvadeset i evo ovaj sest postova.
A nisu ni u vredljivi ni nekulturni , ni predugacki, nemam pojma sta je? o|

A mozda su prekratki. :D
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

139

nervirajume dugi tekstovi

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

140

Prepucavanje me strasno nervira. Ako ima bilo sta da se kaze nekome licno zato postoje PM - Privatne Poruke!
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks