Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

141

Nedjelja, 04. Novembar 2007

Citirano

Orginalno od rime
nervirajume dugi tekstovi

... a mene pored tih posebno oni kratki.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

142

Nedjelja, 04. Novembar 2007

Nemojte se nervirati :D ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

143

Ponedjeljak, 05. Novembar 2007

Citirano

Orginalno od Jaeger

Citirano

Orginalno od Jahja
Sto mi izbrisase milion dvesta pedeset hiljada cetristo dvadeset i evo ovaj sest postova.
A nisu ni u vredljivi ni nekulturni , ni predugacki, nemam pojma sta je? o|

A mozda su prekratki. :D

Nisu ni prekratki, nemam pojma.
Nije se ranije desavalo.
Evo sad dobih i dve opomene.
Kolko opomena pa napolje.
Tri jel?
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

144

Srijeda, 07. Novembar 2007

Trenutno ova tema o "neuropsihijatrima od Dnikodinovica" i ona anketa o Uvazenom Muftiji i Zilkicu, lijepo je dato do znanja da je samo anketa a poceli su komentari!
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

Siljo

Početnik

(10)

• »Siljo« je zabranjen

Datum registracije: 31.05.2007

• Poruku poslati

145

Subota, 10. Novembar 2007

Zasto pisati nesto kada drugi imaju naviku da brisu.Nista veliko,ali i ovaj forum izgleda drzi neciju stranu!Svugde ta pristrasnost,to me nerviraaaaaaaaa!Zato se retko kada i zadrzim dugo ovde,sve iste teme u zizi.I moja je zelja da se nesto promeni u ovom gradu,ali od ovih ljudi,celnika obe stranke,glupo bi bilo to i ocekivati!

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

• Poruku poslati

146

Subota, 10. Novembar 2007

Vama izgleda smeta sto ovo nije strogo politicki forum, kroz svaki moguci post mora da se provuce politika o to je jedna od stvari koje me strasno nerviraju.
@Siljo
Kazes da su sve iste teme u zizi?! Pa ako su ti dosadne izvoli pa postavi neku temu koja ce razbiti to "monotonost" ili neke teme, mislim da ti to niko ne brani, pises kao da si samo gost a ne clan. Imas pravo i pisati i postavljati teme...

Siljo

Početnik

(10)

• »Siljo« je zabranjen

Datum registracije: 31.05.2007

• Poruku poslati

147

Nedjelja, 11. Novembar 2007

Da,verovatno ste u pravu.Moja je greska sto i ja nepokrenem neku temu.Neosecam da pripadam nigde na ovom svetu,a ne forumu,licni problem.Mene interesuju tabu teme ovog grada,nedodirljivi ljudi,...Tako da me prica o politici uopste nezanima,vec zakon.Previse realna tema za vecinu ljudi na ovom forumu.Mozda je zato i nepokrecem,jer verovatno nece imati odaziva,strah je mnoge pricati otvoreno o narko mafiji,korumpiranoj policiji,...Vruca tema,zar ne?

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

• Poruku poslati

148

@Siljo
DA vruca tema, ali nije valjda to jednina tema tvog interesovanja?

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

149

Citirano

Orginalno od Siljo
Zasto pisati nesto kada drugi imaju naviku da brisu.Nista veliko,ali i ovaj forum izgleda drzi neciju stranu!Svugde ta pristrasnost,to me nerviraaaaaaaaa!Zato se retko kada i zadrzim dugo ovde,sve iste teme u zizi.I moja je zelja da se nesto promeni u ovom gradu,ali od ovih ljudi,celnika obe stranke,glupo bi bilo to i ocekivati!

Siljo, dobro si zapazio. Covek ne moze ostati neutralan kad se suoci sa cinjenicom da neko sasvim ocigledno radi protiv njegovih interesa.

Ovo sto se danas desava u Sandzaku nikako nije i ne moze biti u interesu ocuvanja bosnjackog identiteta i dostojanstva.

Poslednji dogadjaju ocigledno pokazuju da se ne biraju sredstva niti saveznici u cilju razbijanja prvog i poslednjeg uporista bosnjackog korpusa.

Dakle ko i pored ovih cinjenica uspeva ostati neutralan i zatvorenih ociju ceka na resavanje svoje sudbine, onda taj isti ne zasluzuje nista bolje od svog unistenja.

P.S: Nervira me na forumu, kad vidim da neko po svaku cenu zeli da odgovi na sto vise tema uzastopno. Ne kontam... U cemu je fazon?

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

• »linalena« je žensko

Datum registracije: 21.05.2007

• Poruku poslati

150

...Nervira me na forumu, kad vidim da neko po svaku cenu zeli da odgovi na sto vise tema uzastopno. Ne kontam... U cemu je fazon?

...a posebno me ,nervira, kada se u tom prosipanju po forumu nema ama bas nista za procitati. fazon je verovatno u broju priloga, ko zna.....i jos me nervira kada otvorim neciji profil, kad tamo, zona sumraka. osoba ne postoji, osim korisnickog imena, sve ostalo je magla.
Ako vam deluje da je sve u redu....NESTO vam je promaklo....

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

151

Smeta mi suvisno i bespotrebno nerviranje pojedinih clanova foruma oko glupih sitnica (bilo na samom forumu ili kod drugih clanova).
Ali, dobro...
Svako ima pravo na svoj izbor.
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

• »Crvena-Ruza-26« je žensko

Datum registracije: 26.06.2007

• Poruku poslati

152

Utorak, 13. Novembar 2007

Ja se ne nerviram za nista kada mogu dodzem odgovorim po neke teme jer ovdje smo da pisemo i da se druzimo ako smo sandzaklije:d neznam zasto muslimani trebaju se svadzati izmedzu sebeb to nikako da svatim......Ovo je forum ...Meni je dobro sa svima.....i nista me ne nervira na ovom forumu....
Nikad ne gledaj ljepotu koja bi te mogla zavesti, ljepota brzo prolazi a mladost jos brze, a ono sto jednom u zivotu prode nikad

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

153

Srijeda, 14. Novembar 2007

Nerviram ja samu sebe. Zivot mi prodje na Forumu a jos ne naucih kako da postavim sliku. o|
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

154

Subota, 29. Decembar 2007

Smeta mi sto dok pisem post podrazumevam da me vecina poznaje, pa nekad ne osetim potrebu da se objasnjavam do detalja.
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

Junus

Profesionalac

(10)

• »Junus« je muško
  • »Junus« je zabranjen

Datum registracije: 10.07.2007

• Poruku poslati

155

Utorak, 08. Januar 2008

Nervira me nedosljednost Administracije ovog Foruma. Očigledno se ne drže principa, već ih nosi atmosfera na Forumu i u društvu.

Evo Administrator mi je zatvorio temu "Skriveno zlo" pozivajući se na to da je podforum religija zatvoren, a ne reaguje po tom principu kada je u pitanju politika.
Podforum politika je također zatvoren i po tom pravilu bi trebalo još nekih tema da se zatvori, a glavni favorit bi bila tema "Pokušaj puča u Islamskoj zajednici", jer se tu svo vrijeme piše o politici.

Dalje, nije mi jasno to šta sve spada u zabranjene, tj. u zatvorene religijske i političke teme? Da li u to spada i diskusija o političkim, odnosno vjerskim organizacijama?

Mislim, jasno je kao dan da je Administracija puna nedosljednosti.

Bilo bi fino ako bi oni na to obratili pažnju.

Baš me zanima zašto je dozvoljeno da se toliko piše o politici i da se vode tolike političke diskusije kada je podforum Politika zatvoren?
[SIZE=3]Ako u ogledalu vidiš ružnoću svoga lica, razbijanjem ogledala ružnoću otjerati nećeš.[/SIZE]

• »muhasibi« je muško

Datum registracije: 20.09.2007

• Poruku poslati

156

Utorak, 08. Januar 2008

Nervira me zatvaranje teme "skriveno zlo"
"Jucer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe."

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

157

Utorak, 08. Januar 2008

Citirano

Orginalno od Junus
Podforum politika je također zatvoren i po tom pravilu bi trebalo još nekih tema da se zatvori, a glavni favorit bi bila tema "Pokušaj puča u Islamskoj zajednici", jer se tu svo vrijeme piše o politici.

Aha, to je ono sto boli...

E pa znas kako, jasno je meni da je ova tema trn u oku svim onim koji rade na rusenju bosnjackog jedinstva i razbijanje islamske zajednice. Posebno zato sto je za svega par meseci postala ubedljivo najposecenija tema Otvorenog foruma.

Upravo ta izuzetna posecenost ove teme kao i broj i sadrzaj priloga opravdavaju njeno postojanje.

Tema "Pokusaj puca u Islamskoj zajednici" predstavlja jedno od zaista rijetkih mesta u medijima na kojem se moze cuti glas naroda i glas istine po pitanju ovog sramnog cina koji, na srecu svih nas, nije uspeo.

• »Pahuljica« je žensko

Datum registracije: 16.12.2005

• Poruku poslati

158

Srijeda, 09. Januar 2008

:DSta me nervira na forumu?

Sve sto lici na to da moze da me iznervira preskocim...Onako,bas laganicom...

scout

Učenik

(10)

• »scout« je muško

Datum registracije: 19.03.2007

• Poruku poslati

159

Srijeda, 09. Januar 2008

"mudri ljudi" i brisanje postova...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

160

Srijeda, 09. Januar 2008

Citirano

Orginalno od Administrator
Aha, to je ono sto boli...

Ene boli,jok boli nego pece,przi,bode,razbija... ;)

Citirano

Orginalno od Junus
Nervira me nedosljednost Administracije ovog Foruma.
Mislim, jasno je kao dan da je Administracija puna nedosljednosti.

Pa ja ti vec jednom rekoh,sta cekas??
Idi javi centrali a vrhovni komadant ce na RTV da objavi da je BNV ukinuo i smenio administraciju ovog foruma ...

Laki je malo neurozan ... :)) :)) :))
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Social bookmarks