Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tulumba4All

Profesionalac

(10)

• »Tulumba4All« je muško

Datum registracije: 04.09.2002

• Poruku poslati

21

Četvrtak, 27. Januar 2005

Ne nervira me puno stvari.

Recimo da me nerviraju:
Vozaci koji sporo voze, vozaci koji brzo voze, neodlucni vozaci, oni koji koriste mobilni, oni koji jedu dok voze, oni koji ne drze obe ruke na volanu, pune trake, duple zute trake, duple crvene, kamere na autoputu, lezeci policajci, naplatne rampe, trake za autobuse, radovi na putu, zene koje voze decu u skolu u dzipovima, biciklisti, semafori, motoristi, kisa, sneg, sunce, preglasna muzika, hladnoca, ogranicenja brzine manja od 60km/h, taksisti, kamioni, autobusi, tramvaji, trolejbusi, kruzni tokovi u Beogradu, putevi A klase u Grckoj koji nisu dovrseni a na mapi su, prastari automobili, automobili bez registracije, karavani, automobili sa prikolicom, vozila pod pratnjom, policijska vozila, vozaci iz Panceva, vozaci iz Indije, vozaci iz Afrike, skretanje u levo, skretanje u desno ....

o| o| o| o|
... And Tulumba for all
[SIZE=1]If you can't convince them, confuse them.

A fanatic is one who can't change his mind and won't change the subject

[/SIZE]

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

22

Šta me nervira ????

Ništa, osim nervoznih učesnika u saobraćaju! :D E kad naletim na takvog, e onda ... e onda se pogledam u retrovizor i sam sebe nerviram :D ....

P.S. Već zamišljam Tulumbu kako vozi Londonom sa povezom na očima - ko Miško iz "Ko to tamo peva" :D
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

23

Citirano

Orginalno od Chonbey

Ima i za takve lek :D

Utopljena, ako ti se jedan ovakav nakaci, uradi sledece: dok drzis desnu nogu na gasu, levom samo taknes kocnicu, tek toliko da se upale stop-svetla, a da se i dalje kreces istom brzinom..

Ovakvo sto nikad ali NIKAD ne bih preporucio nekom ko vozi auto sa manualnim menjacem.. Eventualno bi harmless proslo onima koji su oduvjek vozili automatike te im lijeva noga ionako moze bit sluzi za kocnicu, ili pak nema nikakve automatizovane navike stiskanja kvacila. Kakve veze sve to ima? VELIKEEEE... haj nek proba neko (ko vozi auto sa manualnim menjacem) da koci levom nogom.. Ako cete to ciniti savetujem vam da budete negde van saobracaja. Cak i kad znam sta ce da se desi lijeva noga posle normalne voznje (i svog pritiskanja kvacila) i pri najprefinjenijem pokusaju da se kocnica stisne lagano cini da se auto zakuje ko da ste udarili u nevidljivi zid ispred sebe... jednostavno nema se osecaja (bez vezbe i tako najedanput posle kvacila).... to vam je dobro samo za BUM TRAS!!!
mogu ja da se potpisem i bolje...

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

24

Svojervemeno sam ovo probao bez ikakvih problema. Nije da mi je prešlo u naviku, ali probao sam i može. A kažu ljudi da je moja kočnica ''tvrda''...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

Datum registracije: 10.03.2004

• Poruku poslati

25

@Tulumba,

mislim da si propustio jednog belog ficu da spomenes :D

@fingers,

treba malo da radis na vozackoj tehnici ;)
Solve it. Solve it quickly, right or wrong. If you solve it wrong, it will come back and slap you in the face, and then you can solve it right

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

Datum registracije: 09.10.2003

• Poruku poslati

26

Kada bi stala nabrajat shta me sve nervira u saobrachaju do jutra bi pisala ...

Al' poshto bi da lupim neshto pa bilo shta bilo rechichu da me nerviraju SMOTANI !!

Ima hi svudje i svakakvih ...

A za zhene za volanom, Pazarche prichaj ti prichaj chekam te da se poteramo ;)
ups :O ... uhvatili ste me na delu 8o ... kako ponovo lupam :)) :))

Tulumba4All

Profesionalac

(10)

• »Tulumba4All« je muško

Datum registracije: 04.09.2002

• Poruku poslati

27

Citirano

Orginalno od Chonbey
mislim da si propustio jednog belog ficu da spomenes :D

Beli fica me nije nervirao, naprotiv.A i onako je beli fica retko bio ucesnik u saobracaju a vise nekretnina.
... And Tulumba for all
[SIZE=1]If you can't convince them, confuse them.

A fanatic is one who can't change his mind and won't change the subject

[/SIZE]

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško
  • »Giovanni« je autor ove teme

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

28

Citirano

Orginalno od Tulumba4All
Ne nervira me puno stvari.
Zene koje voze decu u skolu u dzipovima

Ova ti vrijedi ali pravo, jedino sto je prevozno sredstvo ovdje kombi (van) umjesto dzipa. Dok DVD unutra pici najnoviji hit Disney World-a da razonodi djecicu udobno smjestenu pozadi, dotle majka vozac u velikom broju slucajeva:

1. Zavrsava svoj upravo zapoceti dorucak (vidi Chonbey-ov prilog gore o tome kako se hapa)
2. Popravlja sminku koristeci blagodeti retrovizora (glavnog i sporednih), ogledala na zastitnicima od Sunca
3. Ima dijapazon pogleda od nekih 20 cirka stepeni (ako i toliko) i momentalno skrece u recimo desnu traku nakon sto je dala zmigavac (ono rameni check - molim?)
4. Jednom rukom vozi, glavom okrenuta ka djecici i vaspitnom mjerom razgovora pokusava smiritii djecicu koja su se upravo posvadjala oko toga sta gledati dalje. Ovdje se uvijek sjetim svog starog koji bi u slicnim situacijama imao pogled zakovan naprijed, lijeva na volanu dok je desna ruka bila ta koja bi sluzila kao vaspitno sredstvo. Pa kom krose tom i aperkat :]

Lista moze da se nastavi...

Citirano

Orginalno od Chonbey
@Tulumba,
mislim da si propustio jednog belog ficu da spomenes

Chombe, zaboravio je i ba i Irce (Vi ste Irac?) i Svede a neakvu Indiju spominje... 8)
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

29

Tulumba vec napomenu stvari koje i mene nerviraju u saobracaju. Recimo da mi jos smeta i kada suvozac, iako ga niko nije molio za uslugu, govori vozacu kako i kuda da vozi. Imal sta gore od toga?! A ne volim nikako ni kada vozac iznerviran saobracajem , stane da se ljuti, psuje, urla i dere na onog ko vozi ispred njega, skrene bez zmigavca i sl. Ne mogu da podnesem psovke i to je!
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

30

Citirano

Orginalno od Chonbey

Citirano

Orginalno od Administrator
E vidis i za to ima taktika, kad vidim da osoba ispred mene namerno i bez razloga koci (samim tim krsi zakon), ja napravim pristojno odstojanje, pa onda punom brzinom i upaljenim svetlima krenem prema "prepreci na putu". Nisam dosad doziveo da se "prepreka" nije sama od sebe uklonila :D

Ima i za takve lek :D

Hvala bogu da ima, zavisi samo da li veca budala sedi u autu koje je napred ili onom koje je pozadi. Ako su kojim slucajem podjednake budale onda pogrebno preduzece zasigurno dobija dve nove musterije. Garant!

Citirano

Orginalno od Chonbey
Utopljena, ako ti se jedan ovakav nakaci, uradi sledece: dok drzis desnu nogu na gasu, levom samo taknes kocnicu, tek toliko da se upale stop-svetla, a da se i dalje kreces istom brzinom. Nakon toga, preostaje ti samo da bacis pogled u retrovizor i obratis paznju na izraz njegovog lica u onoj mikrosekundi kad pomisli da si stala na kocnicu na sred puta i da je sudar neizbezan.

Priceless :D

Slazem se sa Fingersom da je ovo vrlo opasna taktika za onog ko to izvodi po prvi put.

Zar nije lakse i sigurnije ukljuciti na momenat maglenke, postize se skoro isti efekat ;)

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

31

Choneby, nisam ja ono zbog svojeg znanja/neznanja napisao vec zbog utopljene/svakog kom bi to bio prvi put da proba a nikad nije cuo o tome. Meni se desilo ovako: rekli mi haj probaj da ukocis lijevom.. ja pojma nisam imao kako ce to da ispadne i nagazio da ukocim a umesto da ukocim ja se zamalo u sofersajbnu zakovao... da se izvezbat, al kad je prvi put u pitanju a ne zna se o tome.... eeeeeee... zato ja onako drasticno to predstavih.. da se utopljena/ili neko ko ne zna o tome isto kao ja na taj fol upeca/jos gore nastrada..
mogu ja da se potpisem i bolje...

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

Datum registracije: 10.03.2004

• Poruku poslati

32

Citirano

Orginalno od Administrator
Hvala bogu da ima, zavisi samo da li veca budala sedi u autu koje je napred ili onom koje je pozadi. Ako su kojim slucajem podjednake budale onda pogrebno preduzece zasigurno dobija dve nove musterije. Garant!

Zakljucak: nikad ne potcenjuj kolika budala onaj ispred tebe moze da bude 8)

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Choneby, nisam ja ono zbog svojeg znanja/neznanja napisao vec zbog utopljene/svakog kom bi to bio prvi put da proba a nikad nije cuo o tome. Meni se desilo ovako: rekli mi haj probaj da ukocis lijevom.. ja pojma nisam imao kako ce to da ispadne i nagazio da ukocim a umesto da ukocim ja se zamalo u sofersajbnu zakovao... da se izvezbat, al kad je prvi put u pitanju a ne zna se o tome.... eeeeeee... zato ja onako drasticno to predstavih.. da se utopljena/ili neko ko ne zna o tome isto kao ja na taj fol upeca/jos gore nastrada..

Oops, tako je to kad covek povrsno cita, mae culpa - slazem se sa tobom.
Solve it. Solve it quickly, right or wrong. If you solve it wrong, it will come back and slap you in the face, and then you can solve it right

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

• Poruku poslati

33

Sad se sjetih scene koja se ranije mnogo cesce vidjala "u nas" na drumovima a to je da ponosni tata stavi sina na krilo i da mu volan u sake. Uci ga tajko voznji a ni pelene se nisu skinule, jos se hvali po komsiluku kako mali razbija i bice drugi Floyd.

Negdje sam citao da je neki nas kapetan Jat-a tako uradio, tj ostavio komande avijuna sinu u cockpit-u dok je prosetao do WC-a i sekunda je falila da se ne desi ono najgore (kopilot je reagovao kao Japanac).

Svico draga o|

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

34

Petak, 28. Januar 2005

Svuda treba biti HADZIJA ! i smireno prihvatiti svaku datu situaciju da bi se moglo najboje odreagovati na izazov. A sve cete lakse prevladati ako zapocente procenjivanje situacije sa promatrajuceg ugla da niko nema podle namere i da je zbog toga greska koju vi premetite produkt neznanja ili nespretnosti u voznji. Zato pustite, bre, ljude da voze i sticu praksu mozda je za neke to pocetak i greske su neminovne. A ovo za zene je neko odavno pustio Buvu kako one neznaju da voze neznam odakle tolika podrska kad jednostavno nije tacno jer poznajem (imam komsnku) koja veoma odobro barata sa autom cime pored ostalog sveke godine uvek iznova pokazuje,potvrdjuje, kad prevali dugacak put od nemacke do novog pazara.

Ali steriotip je teriotip tvrdo korenje sto bi rekla grupa magazin.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Utopljena u Casi

Zlatna sredina

(10)

• »Utopljena u Casi« je žensko

Datum registracije: 01.05.2004

• Poruku poslati

35

Petak, 28. Januar 2005

Citirano

Orginalno od orange
I ti mene htjela provozati bibijem ljetos?! 8o
Nema mi druge nego da i iduci put kad dodjes, nagodim da imam temperaturu... ko da gledam, bicu hasta necu moci glave od jastuka... ;)

Biche da izmishlja, ali mi se to stvarno desilo. Kad sam proshle godine bila na odmoru, dogovorim se sa jednom prijateljicom da dodje do mene, nekako ugatam da sviju istjeram iz kuche, da se mozemo obje baciti u sevdah, uz to kupim i ronhilla light da se nikotiniziramo do besvjesti, kad me zove ona ima temperaturu, ne moze dochi, a tako bi voljela i tako joj je zaaao... bla bla :D

Chekaj da smislim shta bi me to josh moglo nervirati u saobrachaju, da me ne izbrishu zbog OFF-a....

E da, nerviraju me lole, koje Djordje, chini mi se, opisa gore, u skupim autima sa tamnim cvikama i koji rade upndown sa obrvama gledajuchi prema meni dok stojim na semaforu.

Tu sam…tu sam gdje jesam. Takva kakva jesam. Moje meso. Moja krv. Moj glas. I, tudja presuda – na život. .

orange

Učenik

(10)

• »orange« je žensko

Datum registracije: 19.01.2005

• Poruku poslati

36

Petak, 28. Januar 2005

Citirano

Orginalno od Utopljena u Casi
Biche da izmishlja, ali mi se to stvarno desilo. Kad sam proshle godine bila na odmoru, dogovorim se sa jednom prijateljicom da dodje do mene, nekako ugatam da sviju istjeram iz kuche, da se mozemo obje baciti u sevdah, uz to kupim i ronhilla light da se nikotiniziramo do besvjesti, kad me zove ona ima temperaturu, ne moze dochi, a tako bi voljela i tako joj je zaaao... bla bla :D

pa dje ce ti dusha, do smrti ces me proganjati s tim, al neka neka, doci ces ti meni ljetos....dok ne smirimo steku necu te pustiti...eto vidjeces 8)

da dodam sta me jos nervira u saobracaju: kad napada snijeg dozavrat, a nase nespremne zimske sluzbe se "iznenade" jer je pao snijeg usred zime, ne ociste ulice, o trotoaru da ne govorim, onda ja kao pjesak budem prisiljena da idem cestom a onda se nadje lafcina da prodje tik kraj mene, zavali na moju desnu stranu sve ono bljuzge sto ima na cesti, jos uspori da cuje sta sam mu osovala... i namigne usput... o|
...Najgore je biti stranac u svome plemenu...

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

• Poruku poslati

37

Petak, 28. Januar 2005

Ja ne mogu smislit' onih koji puse (cigara) u kolima 8) .

• »Ibn_Izzet« je muško

Datum registracije: 18.10.2004

• Poruku poslati

38

Četvrtak, 24. Mart 2005

Slazem se s Giovanijem, ni ja ne mogu smisliti i podnijeti pusace, ne samo u autu, nego u svakom mjestu, a pogotovu u zatvorenom prostoru. Jos sto me nervira, jeste to sto mnogi vozaci nemaju obzira prema pjesaku, pa cak i na zebri, ne daju prednost i pardona, iako su u prednosti. To je nedostatak osnovnog kodeksa u voznji. :)
Takodjer, voznja uvece, pa kad nece da ukljuci kratka svjetla, ni pjesaku ni drugom vozilu.

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

39

Četvrtak, 05. Maj 2005

Bezobzirni pesaci
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

40

Četvrtak, 05. Maj 2005

jel ovo niko taksiste ne pomenu o| ??!!!
Halo Bing? Kako brat?

Social bookmarks