Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

41

Četvrtak, 05. Maj 2005

Citirano

Orginalno od Manager
Bezobzirni pesaci

10 puta ima vise bezobzirnih vozaca!i oni me najvise nerviraju-nacin na koji se parkiraju,prave se dzentlmeni samo kad prolazi neka 'riba',non-stop 'razgovaraju' dok voze,jednom recju-sve me nervira u nasem saobracaju! o|
naravno,kad razmisljam o tome :D
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

green

Učenik

(10)

• »green« je žensko

Datum registracije: 19.04.2005

• Poruku poslati

42

Četvrtak, 05. Maj 2005

Ma, ova promena ulica u NP. Dobro, lijepo je, i mozda lakse i vozacima i pesacima, ali, kad se uhabis ( kao ja danas o| ) pa vozis, vozis, i kad dodjes vec do kraja ulice, naidje neko ko nije pogresio i tera te da se vraces, rikverc, rikverc, rikverc.... o|
Zatvori oci, zelenooka...

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

43

Četvrtak, 05. Maj 2005

Citirano

Orginalno od green
Ma, ova promena ulica u NP. Dobro, lijepo je, i mozda lakse i vozacima i pesacima, ali, kad se uhabis ( kao ja danas o| ) pa vozis, vozis, i kad dodjes vec do kraja ulice, naidje neko ko nije pogresio i tera te da se vraces, rikverc, rikverc, rikverc.... o|

Ma kako crno dobro, OCAJNO! Nesto gore u zivotu nisam video. Pokusaj da predjes ulicu ispred stare lucne zgrade negde oko 12 casova ili oko 15 casova. Verujte strah je ravan onom koji se dozivi pri bandzi dzampingu, samo sto traje duze.. mnogo duze.

A vidoh da je neko napisao savet da se desna noga drzi na gasu a lijevom se na kratko pokusa ukocit, nebi li se uplasio onaj iza :] . Ja sam jednom prilikom pokusao da ukocim lijevom nogom i rek'o sam sebi: " Ovo si sad uradio i nikad vise" :D . Nisam ni znao da su mi kocnice tako efikasne :).

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

44

Ponedjeljak, 16. Maj 2005

Semafor. :rolleyes: Kad god stanem, auto mi se ugasi.. X(
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

45

Srijeda, 18. Maj 2005

Citirano

Orginalno od Altuna
Semafor. :rolleyes: Kad god stanem, auto mi se ugasi.. X(

Altuna dali je do semafora ili do tebe? :)

Evo pre neki dan sam isao za Bugarsku i ja ga nagazio to sto moze,220-230 km/h kad fukara u trecoj lenti mi vozi nekih 150-160 km/h.Brate ukljuci se na regionalni ili na makadam pa tamo puzi.

P.S

Makedonija je puna "SLABIH SOFERA"!!!!!
" Bilen alemlere rahmettir "

• »Ibn_Izzet« je muško

Datum registracije: 18.10.2004

• Poruku poslati

46

Srijeda, 18. Maj 2005

Ma sta god dozivio u saobracaju, navikao sam da saburam /da se strpim/, ako vec drugi nece. Mnogi ljudi zure toliko da ni pjesaku ne daju prednost, pa cak ni kad je na zebri,a vrlina je oprastati ljudima istrpiti se na neugodnostima. :) :klanja:

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

47

Srijeda, 18. Maj 2005

Annonimus,Bogami, bice da je do mene s obzirom da sam polozila prije mjesec dana. ?(

U Siriji i Egiptu je merak...prosisas pored semafora ko da ga nema. Zato pored svakog stoji bar po 1-2 saobracajca koji se deru iz sve snage. Ponekad mi njihov saobracaj lici na stado ovaca koje pustis pa jurne.... o|
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

48

Srijeda, 18. Maj 2005

Altuna

Ti fino lepo zameni taj auto sa nekim koji je automatik,pa da vidis meraka.Nece ti nikad ugasit na semaforima osim ako nemas goriva :)

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

49

Četvrtak, 26. Maj 2005

Vazi, al ne znam ko bi da mi ga kupi posto sam jos student a poznato je koliko studenti imaju para. :O

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

50

Četvrtak, 26. Maj 2005

Nervira me prelazak preko lezhecheg policajca i mimoilazhenje pogleda tu sa nekakvim KRIVOGLAVIM likovima KO NA STRELJANJE!!
Sve opasni UFURANI LIKOVI,spremni da te svakog momenta "razbiju" koji su to mafijashi bre YBOTE!!??
Reko bi chovek!!
To ti je tu kaso na FRONT!
"Haaaaaa shta me gljedash?"
o| o| o| o| o|
Ko pusti seljaka u grad sem TORNIKOM?????
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

SoSS

Učenik

(10)

Datum registracije: 02.07.2004

• Poruku poslati

51

Ponedjeljak, 12. Septembar 2005

Nervira me kada i pored zurbe stanem da propustim pesaka da predje preko ulice a on/ona onda polako krene birdum-bardum ispred kola i ne pada mu/joj napamet da pruzi korak o|
U SoSS-u smo...

moivre

Učenik

(10)

• »moivre« je muško

Datum registracije: 10.07.2005

• Poruku poslati

52

Ponedjeljak, 12. Septembar 2005

Nervira me...

... kad jedan covek (koga poneki zovu Zec a kazu da je dobar imitator poznatih licnosti kao sto je Miljan Miljanic, Slobo Milosevic itd., a po ulici prodaje kasete) stane ispod bedema, na autobuskom stajalistu, izleti mi na haubu, u fazonu frka mu je, i zamoli me da ga prebacim do Hadzeta. Posto me svaki put prepadne da ga ne pregazim obavezno mi izleti neka psovka (nisam ponosan na to :O ).

Bytheway, ne volim ga i iz razloga sto je prilicno napadan, posebno prema mladjim devojkama. o|
Mens sana in corpore sano!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

53

Nedjelja, 09. Oktobar 2005

Nerviraju me sve moguce popaljene upozoravajuce lampice u mom old-timeru.Uvijek se popale cim ga pokrenem :(
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

54

Citirano

Orginalno od galaksija
Nerviraju me sve moguce popaljene upozoravajuce lampice u mom old-timeru.Uvijek se popale cim ga pokrenem :(

Ti ka da vozis svemirski brod :P !
Halo Bing? Kako brat?

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

55

Heheheh...dobra ti ta :))

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

56

Utorak, 06. Decembar 2005

Nervira me-kada "dobri" vozaci ne daju migavac,kada se kao prave pametni pa ne mogu da cekaju zeleno,kada ne puste pesake da prodju pesackim prelazom....
Kada vozim ,nerviraju me pesaci,a kada sam pesak ,nerviraju me vozaci... :D
Auuuuuuuu,a tek biciklisti i taxisti,auuuuuuuuu.
Ma bolje je ici bez automobila :D
misli globalno-deluj lokalno

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

57

Srijeda, 07. Decembar 2005

Da je samo jedna stvar da me zivcira u saobracaju,bio bih :D

faCHo

Učenik

(10)

• »faCHo« je muško

Datum registracije: 25.02.2003

• Poruku poslati

58

Zene vozaci, jer daju zmigavac tek posto skrenu!
Cast izuzetcima!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

59

Mene isto nervira taj zmigavac....ali...
nije do nas do auta je...nekad nece zmigavac da se odmah upali,a nekad nece da se ugasi,pa svi sto idu zamnom pitaju se sta ce mi upaljen zmigavac na 120 km/h :)) 8) :D

vlamar

Početnik

(10)

• »vlamar« je muško

Datum registracije: 13.01.2006

• Poruku poslati

60

Petak, 13. Januar 2006

Kao prvo nervira me ogranicenje brzine kretanja motornih vozila na teritoriji SO N. Pazar koja je ogranicena do 40km/h, zatim saobracajci koji nista ne rade vec se kao manekeni setkaju ulicama, pa onda "Pauk" koji, slobodno mogu reci, otima po gradu ne postujuci termine cl.10 ZOOBS-a, a koji se odnose na reci "zaustavljanje" i "parkiranje" gde bi po propisima istog zakona trebalo pricekati vise od 15 minuta pa tek onda uklanjati nepropisno parkirana vozila i to prvenstveno ona koja ometaju odvijanje saobracaja, raznhe gajbice i reklamni panoi na sred trotoara postavljeni tako da moras da ides kolovozom da bi ih obisao a onda naidje poneki "naduvani" ili "uradjeni" mladi vozac koji je horan za svadju pa i tucu sto mu ides po "njegovom" delu puta, uske ulice, malo parking prostora za ovoliki broj vozila po gradu i nadasve nasi ljudi koji bi da mogu kolima usli u prodavnicu ili drugi lokal. :rolleyes:

Social bookmarks