Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

61

Subota, 14. Januar 2006

Citirano

Orginalno od Altuna
Semafor. :rolleyes: Kad god stanem, auto mi se ugasi.. X(

Mogu da opravdam ovakvu situaciju jer je ocito da se ovde radi o neiskustvu ali kad neka mlada devojka, koja inace ima milion ludih u glavu :-), se dopadne ideje da iskoriti priliku dok ceka na semofor da na odsjaju stakla sa vrata od auta popravi sminku..... pa zbog toga , gospodja :-) ne stigne da krene na vreme sa semofora, onda neznam sta da kazem.... :D ;)
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

62

Subota, 14. Januar 2006

greska
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

63

Ponedjeljak, 06. Februar 2006

e ja sam ovde(a ko zna dje jos)mimo cijelog svijeta.ja se nikad ne nerviram.ponekad moram da sam puno pazljiv,ali nije ni to razlog za nerviranje.primetio sam da oni koji sebe smatraju boljim vozacima,uvek imaju neke komentare za ostale,a oni koji bolje voze manje kritikuju a vise se prilagodjavaju situaciji.eh zamalo zaboravih ima jedna stvar sto me nervira a to je kad ja vozim a neko sedi pored mene i psuje ostale vozace.e za tu situaciju nemogu nikako da budem pametan.ponekad kroz salu kazem:ne ometaj majstora dok vozi,ali se nista ne promijeni.ovaj se izdere,oslobodi svojih psihickih problema,i to nekako sve predje na mene,a oni kojima su uperene te pretnje nista ni ne primete.

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

64

Petak, 17. Mart 2006

STA VAS NERVIRA U SAOBRACAJU

IMA MNOGO TOGA STO ME NERVIRA U SAOBRACAJU U NOVOM PAZARU. PRE SVEGA NEPOSTOVANJE ZNAKOVA OD STRANE VOZACA, VELIKE GUZVE, OSKUDNOST SA PROSTOROM ZA PARKIRANJE AUTOMOBILA.... U NOVOM PAZARU VAZI JEDNO JEDINO PRAVILO KOLIKO SAM MOGLA DA PRIMETIM A TO JE "KO PRVI UGRABI" :)) DOK OVDE NA ZAPADU SAOBRACAJ JE MNOGO BOLJI I NARAVNO POSTOVANJE OD SAOBRACAJNIH UCESNIKA. NEKO SPOMINJE U PRETHODNIM ODGOVOTIMA DA GA NERVIRAJU ZENE- MADA SMATRAM DA SU ZENE PRECIZNIJI I PAZLJIVIJI VOZACI. CAST POJEDINCIMA STO SE TICE MUSKOG DELA VOZACA.

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

65

Petak, 17. Mart 2006

Nervira me u zadnje vreme to sto ljudi ne umeju da se prestroje i samim tim cinom daju ostalim ucesnicima u saobracaju da znaju kojim ce pravcom nastaviti voznju (To se najcesce desava u ulici od bioskopa do lucne zgrade ...)

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

66

Subota, 18. Mart 2006

Ma nervira mene mnogo toga, verovatno da sam u drugom autu a neka ista ja se nasla u mojoj okolini da bi me i ona nervirala. :D Najvise me nervira kad neko pocne da mi govori kako da vozim......zar to da imam vozacku ne znaci nista?
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

Datum registracije: 22.02.2006

• Poruku poslati

67

Subota, 18. Mart 2006

Najvishe me, sad za sad, nerviraju one "jame" po gradu. Bash se svojski trudim da ih ne "pogodim" al'... Rek'o bi chovek trudim se da ih pogadjam. :D Nervira me i to kad su velike guzhve, a onaj iza mene svira shto je zhiv. Pa nisam ja kriva... :(
[SIZE=2]Hocesh protiv njih ? ? Onda, budi bolji od njih ! ![/SIZE]

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

Datum registracije: 30.07.2006

• Poruku poslati

68

Petak, 29. Septembar 2006

..hmm.. nervira me dok ona/onaj ispred mene ne ukljuci zmigavac pri skretanju.. dok im ne rade stop-svjetlaa... nervira me dok neko stane na sred trake, upali cetiri zimgavca i ceka dok suvozac zavrsi poslove, a to bas kad je velika guzva u saobracaju.. i mnoooooooogooo me nervirajuu biciklisti.. njihova nepaznjaa i kad i pored trake koja je extra za njih..vozee po ulici i jednostavno ti ne dozvoljavaju da ih zaobidjes.. tad bih poludjelaaa X( X( o| ...
..mjeri svoj uspjeh po tome cega si se sve trebao odreci da bi to ostvario..

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

69

Subota, 30. Septembar 2006

Nervira me guzva na Carskoj cupriji koja je u izgradnji. Svakog dana bar po deset minuta u oba smjera provedem cupkajuci u mjesto dok ne pozeleni semafor ili se saobracajac ne smiluje da nas pusti... X(

Inaa, u pravu si za ove zmigavce.

Nervira me i kad niko nece da te pusti da se ukljucis iz susjedne ulice...nego cekas...cekas...cekas... :rolleyes:
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

70

Mene nerviraju nenormalno uske ulice u Novom Pazar.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

Datum registracije: 24.08.2006

• Poruku poslati

71

U Pazaru me nerviraju samo dve stvari sto se tice saobracaja :

-bezobrazni pesaci X(
-i jos bezobrazniji vozaci o|
...ne mozesh izgovoriti toliko mudrosti u zivotu koliko mozesh precutati gluposti...

72

Četvrtak, 12. Oktobar 2006

Najvise me nervira kad auto nece da upali, a ja habera nemam sta mu je.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

73

Ponasanje taksista. Posebno kad na sred raskrsnice stane da bi pokupio musteriju. o|

abramovic

Početnik

(10)

Datum registracije: 12.10.2006

• Poruku poslati

74

biciklisti koji ne voze gde je za njih namenjeno vec po sred ulice. najvise bi voleo da zakacim po kojeg autom. al zao mi da ispastam onda zbog toga.

abfang

Učenik

(10)

• »abfang« je zabranjen

Datum registracije: 23.06.2006

• Poruku poslati

75

Subota, 26. Maj 2007

Definitvno spora voznja na autoputu X(

• »karatista« je muško

Datum registracije: 21.05.2007

• Poruku poslati

76

Subota, 26. Maj 2007

kad me brzo vozi neka budala sto je juce polozila vozacki
ic ni san dzi,joko geri keage joko geri kekomi

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

Datum registracije: 12.03.2007

• Poruku poslati

77

Subota, 26. Maj 2007

A mene najvise nervira kada ljudi ispred mene ne ukljuce zmigavac, nego odjednom skrecu, eh, tad bi poludeo, i, naravno, polomio im zmigavac, sta ce im, kad ga ne upotrebljavaju...
"Velikim Bogom se kunemo, robovi biti necemo!"

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

78

Nedjelja, 27. Maj 2007

Kad se ispred mene nadje traktor, a ja zurim..
Kad se ispred mene nadje sleper koji ide 30km/h, a ja zurim..
Kad lik ispred iz kola prica sa nekim sa strane...
samo to :)
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

79

Nedjelja, 27. Maj 2007

Mogu reci da me ovde u Svedskoj nista ne nervira u saobracaju( dobri su putevi, maksimalno postovanje pravila voznje od strane vozaca, Svedjani su zaista stalozeni vozaci.....biciklisti i vozaci imaju svoje posebne staze.....zaista sve najbolje (o) )

A kad odem dole u Pazar ja narode neznam da vozim, treba mi vremena da uhvatim red, to se nezna ni ko pije ni ko placa, niti obracaju paznju na znakove, niti na pesake, niti na pravila prvenstva, kod njih vazi samo jedno pravilo KO PRVI UGRABI :rolleyes: , neprestano pistanje sirena...(nedaj boze utorkom covek da ima nesto hitno treba mu 2 sata da stigne do grada, to jednom ulicom idu i auta, pesaci, bicikliste, krave koje gredom izvrsavaju nuzdu na sred ulice...., pa onde kod zelene pijace kad se pokrenu one zene sa onim tepsijama na glavi :rolleyes:

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

80

Nedjelja, 27. Maj 2007

Ništa inače,
a kada dođu "nemci" onda me nervira njihova dalga ?(

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...