Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

81

Nedjelja, 27. Maj 2007

Mene jos vise nervira dalga ovih nasih maturanata, ona vriska i kacenje po prozorima.... :rolleyes:
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

82

Petak, 01. Juni 2007

Mene najvise nervira kad me neko namerno udari autom.. :D
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

• »Pahuljica« je žensko

Datum registracije: 16.12.2005

• Poruku poslati

83

Petak, 01. Juni 2007

Mene jako nerivira kada ja zurim idem pehe,a vozac nece da me pusti,a + pada kisa... Pa aaa

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

84

Petak, 01. Juni 2007

Nerviraju me ovi momcici, djeca, ne znam ni ko su ni sta su, sto uzmu dalgu sa motorima pa niz carsiju. Samo gledam kad cu kojeg da izvrnem! X(
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

85

Subota, 02. Juni 2007

Citirano

Orginalno od ajla
U NOVOM PAZARU VAZI JEDNO JEDINO PRAVILO KOLIKO SAM MOGLA DA PRIMETIM A TO JE "KO PRVI UGRABI" :))

Ovo mi je najpre zvucalo smesno,a onda i istinito.I to jako istinito!
Obicni pesak se oseca nesigurno svaki put kad treba da seta trotoarom,a narocito onda kada treba da predje raskrsnicu. ?(
Zalosno. :(
Smeta mi i nepostovanje saobracajne signalizacije,nervozni vozaci i nervozni pesaci. :]
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

sanjiva

Zlatna sredina

(10)

• »sanjiva« je žensko

Datum registracije: 17.03.2007

• Poruku poslati

86

Subota, 02. Juni 2007

Dosta toga me smeta u saobracaju. Npr. kada se ukljuci zeleno svjetlo i pjesacima i automobilima pa se nadje neki "pametni" vozac i pocne da mi psuje +++ nekulturnu jer on ima prednost prije pjesaka..samo u kojoj to auto skoli o|

A najvise me nervira parkiranje automobila po trotoarima ja bih to sve dozivotno zaplijenila i nikada mu vise ne bih dozvolila da ima automobil. Recimo ja imam dvoje malene djece..jedno vozim u kolicima , drugo vodim za ruku i ja moram sici s njima na cestu kako bih zaobisla auta parkirana na trotoaru grrrrrr o| o| o| X(
Ljepota zene mora se vidjeti u njezinim ocima, jer to je ulaz u njezino srce - mjesto gdje stanuje ljubav.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

87

Četvrtak, 07. Juni 2007

Citirano

Orginalno od ajla
U NOVOM PAZARU VAZI JEDNO JEDINO PRAVILO KOLIKO SAM MOGLA DA PRIMETIM A TO JE "KO PRVI UGRABI" :))

Tako sam i ja mislila dok nisam vidjela kako se vozi u Siriji. Onda sam rekla, eeee dobri nasi pazarski vozaci..Oni ce te bar nekad na pjesacki pustit da predjes - Sirijci nikad!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

88

Četvrtak, 07. Juni 2007

Citirano

Orginalno od Altuna
Onda sam rekla, eeee dobri nasi pazarski vozaci..Oni ce te bar nekad na pjesacki pustit da predjes - Sirijci nikad!

Ja nisam u Siriji imao takva iskustva,mada u odnosu na Damask,Pazar je mala maca sto se saobracaja tice. :(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

Datum registracije: 12.03.2007

• Poruku poslati

89

Četvrtak, 07. Juni 2007

Svi razile pazarce zbog saobracajne nekulture, al, stante malo, ohladite. Ovi "sa strane" kad dodji, cesto vidim tablice evropskih gradova, ponasaju se gore nego sami pazarci. Malo te tafre da se vidi odakle su pa, veoma cesto, ostave svoja auta na sred puta, i izadju u prodavnicu i sl., pokazuju da se kultura unapredjuje samo preko dzepa. bas me interesuje da li bi tako ponasaju u beci, minhenu, berlinu i drugim gradovima iz kojih dolaze
"Velikim Bogom se kunemo, robovi biti necemo!"

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

90

Četvrtak, 07. Juni 2007

Pesaci i vozaci stariji od 50 godina :-)
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

Shele

Učenik

(10)

• »Shele« je muško

Datum registracije: 08.06.2006

• Poruku poslati

91

Četvrtak, 07. Juni 2007

Kad pomislim kakvi smo fanatici kao narod (da kazem manijaci) onda nista ne moze da me iznenadi a jos manje iznervira. Tako da, u sustini me nista ne nervira u saobracaju :rolleyes:
AMG

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

Datum registracije: 30.07.2006

• Poruku poslati

92

Četvrtak, 07. Juni 2007

...biciklistiii!!!
..mjeri svoj uspjeh po tome cega si se sve trebao odreci da bi to ostvario..

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

93

Petak, 08. Juni 2007

Traktor s prikolicom...
Halo Bing? Kako brat?

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

94

Petak, 08. Juni 2007

Zaboravih da napisem i to da me nerviraju biciklisi koji sevrdaju pored mene dok vozim, cini mi se svakog casa ce se srusit na moju haubu
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

demoiselle

Zlatna sredina

(10)

• »demoiselle« je žensko

Datum registracije: 09.12.2006

• Poruku poslati

95

Petak, 08. Juni 2007

...nista me ne nervira...tako je, kako je...svi mi vozimo na manje-vise slican nacin...ko ugrabi prvi, i brzo, i dalgamo se svi, i ne postujemo pravila...svi smo naucili da se krecemo po onoj guzvi od automobila i pesaka. ma bitno je da se 'obavi posao', tj. da se odvezes gde hoces, i sta ima tu ko da se nervira ;)
Jedino sto nikako ne opravdavam jeste ono parkiranje kola po trotoarima da insan ne moze da prodje... X(

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

96

Petak, 08. Juni 2007

Nervira me kad ponekad ne mogu da nadjem sebi mjesto za parking jer se kolega pored mene rasirio i zauzeo za dvojicu!

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

Datum registracije: 12.03.2007

• Poruku poslati

97

Petak, 08. Juni 2007

E, mene je jedan danas bas iznervirao. Isao sam uz brdo, auto ispred mene i u sred brda odozgo naidje neki njegov poznanik i on staje u sred brda da muhabeti sa njim, kuku, da covjek pukne o| o| o| o| o| o| o| o|
"Velikim Bogom se kunemo, robovi biti necemo!"

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

98

Utorak, 12. Juni 2007

Kad idem jednosmjernom ulicom a neka mi budala dodje u susret pa moram rikverc da ga pustim kud je naumio. o|

Tek sam pre tolerantna,da je moj babo ocito bi mu lekciju :))

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

99

Utorak, 12. Juni 2007

Sjecas li se Altuna, kad si tek pocela da vozis golfa, i ne smijes uz brdo da promijenis brzinu. Pa kad vidi da neko vec ima ispred nje uz brdo ona saceka da se ovaj odalji, da se slucajno ne vratiii... :D

I nisi umela da uz brdo kad ides zaustavis seee no bi sve digla rucnuu :)
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

100

Utorak, 12. Juni 2007

Citirano

Orginalno od iMan-a
Sjecas li se Altuna, kad si tek pocela da vozis golfa, i ne smijes uz brdo da promijenis brzinu. Pa kad vidi da neko vec ima ispred nje uz brdo ona saceka da se ovaj odalji, da se slucajno ne vratiii... :D

I nisi umela da uz brdo kad ides zaustavis seee no bi sve digla rucnuu :)

E,mala, ne iznosi te dezinformacije na racun moje voznje bolje bi ti bilo! 8)

Social bookmarks