Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sarah

Učenik

(10)

• »Sarah« je žensko

Datum registracije: 18.10.2003

• Poruku poslati

41

Četvrtak, 30. Oktobar 2003

Zasto Sarah?
Svidja mi se ime Sara, mada se tako ne zovem. Inace, Sara je bila zena Ibrahima a.s.
A ovo "h" dodadoh, posto se na engleskom tako pise ime Sara (svi teze Zapadu, pa i ja da se pridruzim) :D

Dobra je i ona pesma: From Sarah with love... (ko zna text nek mi napise) ;)
Gospodaru moj, ne dozvoli da me zavara uspjeh, niti me poraz baci u ocaj i stalno me podsjecaj da je neuspjeh iskusenje koje prethodi uspjehu.

• »NP in Sarajevo« je muško

Datum registracije: 30.10.2003

• Poruku poslati

42

Četvrtak, 30. Oktobar 2003

Citirano

Orginalno od rifche_golup
:d Rifche GoluP :D
Dobro poznati lik iz CARSIJE, koji je ziveo (dok je bio u Pazaru) u POTOKU mom .... :D :D :D ma i nije zbog toga Reef mi vec pomalo istrosen pa eto :D a da osnova oba je JA

JA - RIFAT :D TI DZEJN :D o| o| o|

Selam,
Ja sam Edin Kačar- dakle Rifat (Rifche Golub) je moj otac... Drago mi je da u NP imate lijepo misljenje o njemu :D , i thnx za to... Mi smo u Sarajevu, vec nekih 6/7 godina... Ja dodzem ponekad u NP, uglavnom ljeti- nekih 20tak dana... Babo ne dolazi ?( u NP, al sta ces... Tek sam saznao za ovaj forum- svidza mi se, i trudicu se da budem redovno aktivan ovdje...

p.s. Nismo mi iz Potoka, mi smo sa Druma... ;)
Im not a complete idiot! Some part are mising...

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

43

Nedjelja, 02. Novembar 2003

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Citirano

Orginalno od NP in Sarajevo

Citirano

Orginalno od rifche_golup
:d Rifche GoluP :D
Dobro poznati lik iz CARSIJE, koji je ziveo (dok je bio u Pazaru) u POTOKU mom .... :D :D :D ma i nije zbog toga Reef mi vec pomalo istrosen pa eto :D a da osnova oba je JA

JA - RIFAT :D TI DZEJN :D o| o| o|

Selam,
Ja sam Edin Kačar- dakle Rifat (Rifche Golub) je moj otac... Drago mi je da u NP imate lijepo misljenje o njemu :D , i thnx za to... Mi smo u Sarajevu, vec nekih 6/7 godina... Ja dodzem ponekad u NP, uglavnom ljeti- nekih 20tak dana... Babo ne dolazi ?( u NP, al sta ces... Tek sam saznao za ovaj forum- svidza mi se, i trudicu se da budem redovno aktivan ovdje...

p.s. Nismo mi iz Potoka, mi smo sa Druma... ;)

onda se izvinjavam ljudima na pogresnoj informaciji ali ja tvog baba nisam mogo odvajati od potocke garniture (Juka rahmetli,rabota i ekipa) sve je jedno :) no ok eto sad znam(o) :) opet izvinjavam se ekipi na d-informaciji 8o
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

44

Ponedjeljak, 03. Novembar 2003

A bas sam hteo da pitam Reef-a, otkud to da je Rifche iz Potoka, kad znam da ima onu nezavrsenu kucu na Drumu :)
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

• »NP in Sarajevo« je muško

Datum registracije: 30.10.2003

• Poruku poslati

45

ima i zavrsenu....
Im not a complete idiot! Some part are mising...

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

46

ma i sasvim je nebitno gotova ili ne ..... Juka rahmetli i Rifche su obelezili jedan deo zivota necijih ... ostalo je vezano za username ....
esselamooalaykoom
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

47

Kako je nastao nick sans ?
To je jedna duga, duga priča... i nek ostane misterija.

Sve u svemu - zadovoljan sam izborom nicka ;)

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

• »DreamKiller« je muško
  • »DreamKiller« je zabranjen

Datum registracije: 03.10.2003

• Poruku poslati

48

Utorak, 04. Novembar 2003

Selam alejkum Boshnjakinje i Boshnjaci.

Pa poshto samo jedna jedina Realnost ima, u odnosu na tu Realnost sve ostalo je Fatamorgana, Snovi, Idile, itd. Tako da ja Realnost volim, a sve drugo van toga ne volim. E sad, da li sam ja u toj Realnosti neznam, ako primjetima da sam u nekoj Fatamorgani okrenut chu se protiv nje. Ali u suhtini opet ostaje to da sam protiv Snova, a da mi je Realnost draga, ta Realnost se drugachije zove Hakikati Muhammedija.
A bolesti su razne, a iz tih bolesti i proizilaze Snovi. Dans poshto je ovo Ahiriz-zeman, predkijametsko doba, doba smutnje, onda su snovi, odnosno bolesti postale normalnost, a Realnost je neka vrsta ludila, bolesti, itd. Tako da je pitanje veeeeliko ko je bolestan a ko nije, ko je u Snovima a ko u Realnosti.

Za Ahiriz-zeman Muhammed a.s. je rekao: "To je doba u kojem che vjernik biti manje vrijedan i cijenje od bolesne ovce." A taj vakat je tu i sad, dragi brate.

A naravno onaj koji ti rushi snove, sve dok ih rushi izgleda ti ko neki neprijatelj protiv kojeg se treba boriti, dok ti se san ne srushi, onda tek vidish da ti je bio veeeliki prijatelj. Eto tako.

Allahimanet.
Onaj koji nema Dostojanstva nema ni Imana.

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

Datum registracije: 09.10.2003

• Poruku poslati

49

Ponedjeljak, 01. Decembar 2003

SANS ??

prevod rijechi 'sans' na francuski je : 'BEZ' :rolleyes:

Dakle Mr Sans = Gospodin Bez ;)

De nam reci BEZ chega :)) :))
ups :O ... uhvatili ste me na delu 8o ... kako ponovo lupam :)) :))

50

@ Srce_ : Mozda bez mane? :)

...ili jednostavno virni u google, naci ces na hiljade objasnjenja.Doduse i dalje ce ostati misterija od kojeg znacenja je nasem sansu ovo njegovo sans, al ne mari. ;)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

• Poruku poslati

51

@ PINK ;)

sve je moguche ... :rolleyes:

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

52

:-)

moj Username koji sam koristio kad sam poceo sa internetom je bio KLJIKER, ali sam moro da ga promenim, u pocetku sam redovno iso na #sandzak kanal i svi su me poznavali ko Kljikera, vecina njih nije znalo kako mi je pravo ime, i jedne zime ja otiso za pazar,, i izaso sa nekim macama u kafic, cini mi se da bese Medjestik, al nisam siguran, i ugleda me jedan decko sto isto ide na #sandzak chat, pa kad ti vikne kroz cijo kahic, a ono jos Subota vece

KLJIKERUUUUUUUUUUUUUU, kad si dosoooooo!!! o|

pa mozete da zamislite koja blamaza je to bila, i posle rekoh, koji nick sad da uzmem, trazio sam nesto sto bi moglo u jednom smislu da opise kakav sam i sta mi je vazno i sta volim, (a i da moze da se vikne u sred kafica a da ne zvuci nekako egzoticno :)))i eto uzeh PaZaRaC, pod jednom jer sam dole odrasto i sto volim pazar, i naravno da nije bilo pazara nikad nebi bio sad djesam i nebi postigo ono sto sam postigo ... eh, tako ti je to bilo kod mene

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

• Poruku poslati

53

haha haha haha haha ... eh shto me sad slatko nasmeja :)) :)) :))

stan' izgleda sam promashila temu :rolleyes:

o| o|

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

54

Citirano

Orginalno od pink
@ Srce_ : Mozda bez mane? :)

Svakako nisam bez mane... a ni bez snova ;)
Usput, trudim se da mana imam što manje, a da snova- i to onih ostvarenih - bude što više...

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

55

od srca srcu podravka mora da si hajala SUpu podravkinu pa imalo na nju srce :))
Kad ti se ja razderem u subotu veche kad je puna charshija Pred Ganu SRCEEEEEEEEEEEEEEEE....
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

• Poruku poslati

56

Citirano

Orginalno od Dado
Kad ti se ja razderem u subotu veche kad je puna charshija Pred Ganu SRCEEEEEEEEEEEEEEEE....

slobodno ... lepshe i SRCEEEEEEEEEE no KLJIKERUUUUUUUUUUUUUU :)) :)) :))

57

Citirano

Orginalno od pink

Doduse i dalje ce ostati misterija od kojeg znacenja je nasem sansu ovo njegovo sans, al ne mari. ;)

Ja znam.. tralalalala.. :).. Sanse sto ih drzis u misteriji?

Za ovo sans znam i ja da znaci BEZ, a to po onom omiljenovom fontu SANS SERIF :) (sto znaci da je font bez onih dodataka na svakom slovu koji daju bolje formatiranje po liniji).

A opet mogao bi da vam kazem odkud sans.. a mozda i ne. Mogu vam samo ispricat sta je meni bilo zanimljivo: ja sa sansom, kad prolazi covek i kaze mu "dje si sans"... meni prva asocijacija da je bio neko sa foruma pa pitam ko je tip........ e onda mi je sans objasnio i odkuda username SANS :).

Nek vam ne bude iznenadjenje ako naidjete na neku radnju u Pazaru (mozda nekad) koja nosi ime sans. Markteng za istu je vec poceo ;).

Dobar deo sam vec objasnio, al treba naci u kojem redu :))

Ipak je lakse ovo kad ti nick govori sve sam za sebe kao sto je slucaj kod mene
mogu ja da se potpisem i bolje...

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

58

Prvo da vam pohvalim temu,ja se vec odavno pitam sta li znaci koji nick i danas pokrenuh tu temu al` mi Pazarac i Administrator rekose da ona vec postoji.Znaci neko jos pre skoro dva meseca razmisljao o istom i vidim da je super odziv.
Pa eto-kiki- i nema neko posebno znacenje...jednom bila neka radio emisija u Pazaru i javljaju se ljudi al` niko ne govori pravo ime,ja okrenem i rekoh dok me ukljuci nesto ce mi vec past` na pamet i ono mi to tek tako doje. :D
Izvinjavam se Administratoru,nisam videla da ovo postoji :D
Pazi koju igru igras.

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

59

Četvrtak, 04. Decembar 2003

Ja sam mislio da si ga uzela po KIKI bombonama. A mozda i jesi po njima - podsvesno !

Ali sto ja imam nick, to niko nema u Pazar 8)
p a u k, radi na mrezi.
Znate ono, cim se Mirza zakaci na net dogadja se neverovatna promena. Mirza postaje Spiderman. Jes da me je ceo zivot bio strah od njih, ali nema veze. I Betmena je bilo strah od slepih miseva pa ga to nije sprecilo da uzme jednog za svoj zastitni znak. Gde sam ono stao, aha ... Spiderman, spiderman, friendly neigburhood spiderman .... 8)
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

60

Četvrtak, 04. Decembar 2003

Citirano

Orginalno od PAUK_
p a u k,
Jes da me je ceo zivot bio strah od njih

Ljudi cesto pobedju strah socavanjem s'njime.

Moj nick je odmila od imena. Enesa Ena Endzi... sto bi se to na engeskom naipsalo Angie. radi cool izgleda to se pretvorilo u @ngi3. (ovo nije br. (tri) ovo je 'e' nesrecnim slucajem sad stoji naopacke :D )
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

Social bookmarks