Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško
  • »Administrator« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

1

Srijeda, 18. Septembar 2002

STATISTKA

Od 17.09.2002 u forum je ugradjena opcija 'STATISTIKA'.

Putem ove opcije mozete dobiti informacije o najpopularnijim temama, najaktivnijim clanovima kao i jos puno drugih statistickih podataka vezanih za forum.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 17. Juli 2003

-17.07.2003

Opcija za prikaz statistike foruma je kompletno preradjena i znatno unapredjena.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 17. Juli 2003

Svaka čast, mislim da je u nivou sa stvarnom vrednošću foruma.
Pozdrav za Administratora.
Pozdrav

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 17. Juli 2003

I meni se sviđa, nego baš mi zatreba da vidim procentualno polnu strukturu na forumu i ne mogu da nađem podatak. Čini mi se da ga je "stara statistika" imala.

5

Četvrtak, 17. Juli 2003

Citirano

Otvoreni Forum - Novi Pazar je instaliran 21.07.2002, 17:48 i od tada 360.63 dana Online.

Jos 5 dana pa forum slavi prvi rodjendan :D:D:D

Zanimljiva statistika.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

6

Petak, 18. Juli 2003

Pa jes....

... od tad je bilo dosta hadalja i dosta pametnih likova... zivopisnih i obicnih ali je bilo i BICE zanimljivo....
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

7

Utorak, 22. Juli 2003

Citirano

Orginalno od hobbes
I meni se sviđa, nego baš mi zatreba da vidim procentualno polnu strukturu na forumu i ne mogu da nađem podatak. Čini mi se da ga je "stara statistika" imala.

Od sada se podatak o polnoj strukturi foruma takodje moze naci u statistici foruma.

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 20. Maj 2004

Uz ocenjivanje članova koje mi se btw dopada, ide i par predloga.

1. Formirati dve nove top liste:
a) 10 najbolje ocenjenih koji su u gornjih 66.66% najviše ocenjivanih
b) 10 najviše ocenjivanih.

2. Mogućnost da se posle tri ili šest meseci ponovo glasa. Ljudi se menjaju pa treba omogućiti i da se menjaju i ove top liste iz prvog predloga.

Komplikujem, znam, ali mislim da vredi i da će biti vrlo zanimljivo, i, što je najvažnije, moguće je da će se popraviti kvalitet i kultura postova.
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Social bookmarks