Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »kalifornija77« je autor ove teme

Datum registracije: 06.08.2007

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 06. August 2007

Stomatolozima potrebna pomoc

Postovani

Znam da je nivo stomatoloskog standarda jako visok i da su stomatolozi na Zapadu u obavezi da na svakih par godina menjaju svoju opremu.
Moja ideja je da pod povoljnim uslovima primim donaciju te polovne koriscene stomatoloske opreme od koje bih krenuo u opremanje svoje ordinacije.
Od države sam dobio kredit od 2000 eura da zapocnem privatnu stomatolosku praksu.To je nedovoljno pa sam se odlucio da se snadjem na razne nacine koji se ticu potrage za donacijama opreme za rad ili kupovinom dotrajale opreme koju bih osposobio za početak rada.
Pitanje preuzimanja i prevoza bih ja uradio preko spediterske firme iz Nisa sa kojom sam imao poslovnu saradnju.

Detaljnije informacije o nama mozete naći na sajtu www.dusan-maja.info.
Vase sugestije,kontakti sa potencijalnim prodavcima ili donatorima opreme bi nam bile od koristi.

Srdacno Vas pozdravljam.
Od Boga i ljudi svako dobro imali.

S postovanjem
dr Dusan Ostojic
www.dusan-maja.info

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 06. August 2007

E pa ovako doktore

Sto se tice Instrumenata ja bih ti preporucio da ne skupljas koriscene instrumente jer je njihov rok upotrebe ionako skracen

Sto se tice uvoza instrumenata ako si voljan i imas mogucnosti da ih uvezes mogu ti pomoci da ih jeftinije kupis u turskoj pocevsi od stolice pa do rucnih instrumenata pod puno povoljnijim cenama nego sto su te cene tamo.

Ali ti isto savetujem da ako si u mogucnosti da podignes kredit pa da ih tako otkupis to bi ti bilo najbolje jer kad kupis instrupente lizingom onda placas samo 1% pdv i onda ces svojim samostalnim radom zaraditi i otplatiti te instrumente.

U gradu u kojem se ja nalazim postoje specijalizovane prodavnice koje prodaju ovu vrstu opreme i koriscene instrumente pa ako si zainteresovan ti posalji listu potrebnih stvari pa da istrazimo kolko bi to sve kostalo i kako bi ti to mogao da prebacis u srbiju.

Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

Social bookmarks