Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sem

Učenik

(10)

• »Sem« je žensko
  • »Sem« je autor ove teme

Datum registracije: 15.06.2007

• Poruku poslati

1

Subota, 10. Novembar 2007

Stone Flowers Band & Nero - Ravno do dna!

Prva studijska pesma Stone Flowers benda, snimana u Consortium-u, pre par meseci, konacno je zavrsena!!! Ovo je ujedno i neka vrsta promocije za Nerov buduci rad na velikom projektu, koji sledi posle nove godine! (akoBogda)...
Text i kompoziciju je radio Suljo Zatric
Akusticna i elektricna gitara - Suljo Zatric
Bas gitara - Edis
Klavijature - Senad Avdovic - Seno
Bubnjevi - Laki i Seno
Glavni vokal - Nero
Prateci vokali - Ajsha, Esma i Nero
Aranzman - Seno i Suljo Zatric
Mastering - Seno i Su-Law

http://www.sendspace.com/file/gx2elb

ENJOY :]
..samo zivimo iz dana u dan..i svaki san, davno nestao je, izbrisan! Koga da pitam, ko ce mi dati odgovore? Reci bilo sta, osim da je moglo biti gore!

Maputo

Učenik

(10)

• »Maputo« je muško

Datum registracije: 13.11.2006

• Poruku poslati

2

Uuuuuu, bas mi je drago da to cujem !!! :))))

Produkcija pesme je odlicna, kao i zenski vokali, ali moram priznati da mi je aranzman demo verzije sa Mirzom na vokalima za nijansu bolje zvucao...

Sve u svemu, potez je za pohvalu. Nadam se da se nece i zavrsiti na tome. Steta je za bend sa tolikim stazom da barem nesto iza sebe ne ostavi ;).

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

3

E bas mi je drago da to ciujem, ali ono pravo i iskreno drago... Samo napred
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

LoOdAcHa88

Početnik

(10)

• »LoOdAcHa88« je žensko

Datum registracije: 29.09.2007

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 22. Novembar 2007

extra stvar...vec je odavno u playlisti....:D;)
Jeste,ja sam samo bludeci putnik,gost i dosljak na ovoj zemlji!A zar ste vi nesto vise?

AsiraF

Učenik

(10)

• »AsiraF« je žensko

Datum registracije: 18.01.2008

• Poruku poslati

5

Petak, 18. Januar 2008

...evo i teksta..

-Ravno do dna-

Juce nisam bio to sto danas sam i osecam
da i sutra cu vec neko drugi biti znam
Sasvim siguran sam sto u meni nikada nece izgubiti sjaj
tvoje ruke trag i dodir tvojih toplih usana

Kako da te otrgnem od sebe
kako iz misli da te izbrisem
Da bar znas da jos mislim na nas
i cekam da me pozoves

Ne znam kako da pobegnem od tebe
stigao sam ravno do dna
sad zaklonjen sam i izgubljen bez tebe
kao ...... medju jave i sna

Kako da te otrgnem od sebe
kako iz misli da te izbrisem
da bar znas da jos mislim na nas
i cekam da me pozoves

Ne znam kako da pobegnem od tebe
stigao sam ravno do dna
sad zaklonjen sam i izgubljen bez tebe
Svatila je sasvim jasno da ga silno voli,a i to da moze da se pomiri sa tim da ga vise ne vidi NIKADA... NIKADA...

Maputo

Učenik

(10)

• »Maputo« je muško

• Poruku poslati

6

Petak, 18. Januar 2008

Citirano

Orginalno od AsiraF
-Ravno do dna-

...sad zaklonjen sam i izgubljen bez tebe

... sad zaglavljen sam i izgubljen bez tebe
kao Morfej izmedju jave i sna... ;)

AsiraF

Učenik

(10)

• »AsiraF« je žensko

Datum registracije: 18.01.2008

• Poruku poslati

7

Petak, 18. Januar 2008

Skontah i ja tako ,ali eto imao si priliku da me "dopunis",ako. ;)
Svatila je sasvim jasno da ga silno voli,a i to da moze da se pomiri sa tim da ga vise ne vidi NIKADA... NIKADA...

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

8

Srijeda, 07. Maj 2008

tanka produkcija
pesma je prosek
ali sve sto je iz naseg grada mora da bude dobro
drago mi je zbog benda
hvala bogu da imaju autorski rad
bice ih jos nadam se
(o) (o) (o)
NA VRHU UVIJEK IMA MJESTA,AKO SE KRENE SA DNA...

Datum registracije: 24.04.2008

• Poruku poslati

9

Četvrtak, 08. Maj 2008

ovaj link nesto nefunkcijonise mozeli se cuti pesma na youtube
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

SIDARTHA

Početnik

(10)

Datum registracije: 02.07.2008

• Poruku poslati

10

Ponedjeljak, 07. Juli 2008

...na YOUTUBE postoje dve verzije pesme `ravno do dna`... na jednoj verziji je `nalepljen` neki inserert iz filma ili sta vec dok je drugi autentican snimak sa putovanja na rock fest u Priboju....pogledajte i poslusajte oba pa pa prosudite sami....

Maputo

Učenik

(10)

• »Maputo« je muško

• Poruku poslati

11

Nema potrebe da slusamo. Nesumnjivo je da se nase razumevanje u muziku ne moze porediti sa tvojim, pa nam najbolje ti reci.

SIDARTHA

Početnik

(10)

• Poruku poslati

12

...odlicno je da si to primetio/la... zaista sam expert za muziku... a i za mnogo drugih oblasti 8)

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

13

sad su neuporedivo kvalitetniji sa novim pevachem, Nerom...nego li prije godinu, ili dvije sa predjashnjim...
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

• »Eastyzah« je muško

Datum registracije: 29.06.2005

• Poruku poslati

14

Gospodja Latifovic je malo ljutita... :) A Sidu je udobno na minderu. :)
A Kameni Cvetovi su pokrenuli revoluciju. Da nije bilo njih danas bi nasi mladi bendovi svirali Slavicu Cukteras.

SIDARTHA

Početnik

(10)

• Poruku poslati

15

Utorak, 08. Juli 2008

revoluciju je pokrenuo neko mnogo pre Kamenih Cvetova, neko mnogo kvalitetniji... a prozivanje prezimena i doticanje tudjih gospodja nije primereno jednom forumu... zato skrati jezik, drzi se nick-ova...
... svakako, novi pevac je jako kvalitetan, lep decko, ima te zavodnicke pokrete... pravi je za na TV PINK kao i sve vezano za tu vrstu muzike....
...i samo jos nesto, za slucaj da sam pogresno shvacen, nemam ja nista protiv sto neko radi to sto radi ali, brate, imam pravo da mi se to nesto ne dopada... ne dopada mi se ni ona verzija sa Mirzom na YOUTUBE, protiv kog ste toliko skocili.... jednostavno mnogo je to "zasladjeno" za moj ukus... e sad, to sto neko ima ili komplekse ili je ljubomoran iz ko zna kog razloga, mada ne vidim razloga za to, e to je neka druga tema... ANY WAY, uzivajte slusajuci svoj omiljeni bend a ja cu vec nekako izaci na kraj sa mojim "neznanjem"....pardon, svojim neznanjem.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

16

Srijeda, 09. Juli 2008

Citirano

Orginalno od SIDARTHA
... svakako, novi pevac je jako kvalitetan, lep decko, ima te zavodnicke pokrete... pravi je za na TV PINK kao i sve vezano za tu vrstu muzike....
...i samo jos nesto, za slucaj da sam pogresno shvacen, nemam ja nista protiv sto neko radi to sto radi ali, brate, imam pravo da mi se to nesto ne dopada... ne dopada mi se ni ona verzija sa Mirzom na YOUTUBE, protiv kog ste toliko skocili.... jednostavno mnogo je to "zasladjeno" za moj ukus... e sad, to sto neko ima ili komplekse ili je ljubomoran iz ko zna kog razloga, mada ne vidim razloga za to, e to je neka druga tema... ANY WAY, uzivajte slusajuci svoj omiljeni bend a ja cu vec nekako izaci na kraj sa mojim "neznanjem"....pardon, svojim neznanjem.

pardon,

ja koliko sam vid`o, a video sam dobro, da na FaceBook-u njihov bend, tj. bend Kameni Cvetovi imaju svoj fan club i da taj fan club broji preko 200 chlanova...uglavnom ne iz Pazara, tachnije iz Zagreba i Sarajeva... i svi su pohvalili njihov rad... sad, samo se pazarcima ne svidja... najvishe tebi...

dok, na www.youtube.com , spot pesme Sam, pregledan je preko 1500 puta...

zato svaki tvoj komentar na sve ovo i na njihov rad je nebitan!

[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

SIDARTHA

Početnik

(10)

• Poruku poslati

17

Srijeda, 09. Juli 2008

moze da ima i 150 000 fanova i poseta i da su svi ne iz Zagreba i Sarajeva nego iz L.A. to ne znaci da je nesto dobro i kvalitetno.... i ne znam sto to tebe toliko boli sto se meni ne dopada... to je moje misljenje i imam pravo na to i ti ne mozes da sakupis dovoljno argumenata da to misljenje promenis... stoga, ponavljam uzivajte u svom omiljenom bendu a ja cu se vec nekako snaci.... ;)

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

18

Srijeda, 09. Juli 2008

ti se vishe ne mo`sh snach da si sin Josipa Broza... toliko si se izgubio posle shut karte iz benda, da jedesh sebi dzhigericu... a i kosu chesh uskoro da izgubish od nervoze... :))

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

19

Četvrtak, 10. Juli 2008

ko kaze da nam je to omiljeni band...!?nemo naturat brate!! :D moj omiljeni band je Inspektor Blaza i kljunovi...
NA VRHU UVIJEK IMA MJESTA,AKO SE KRENE SA DNA...

SIDARTHA

Početnik

(10)

• Poruku poslati

20

Četvrtak, 10. Juli 2008

Citirano

Orginalno od kralj sevdaha
ko kaze da nam je to omiljeni band...!?nemo naturat brate!! :D moj omiljeni band je Inspektor Blaza i kljunovi...

halali, ja pomislih da svi mrze... pardon, vole taj bend pa se ogresih o tvoj vrlo kvalitetan ukus za muziku... bez zezanja (o)

Social bookmarks