Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Džeka

Početnik

(10)

• »Džeka« je muško
  • »Džeka« je autor ove teme

Datum registracije: 06.08.2005

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 08. August 2005

STREET RACE

Pozivamo sve ljubitelje brzih automobila da nam se pridruze.

Trka ubrzanja - 402 metra

AUTO 4x4 CLUB iz Sarajeva i Opština Bijeljina organizuju trku ubrzanja 402 metra BIJELJINA 2005, koja će biti održana u subotu 13.08.2005. godine na dijelu Pavlovića puta od firme Verano Motors do firme Timko u terminu od 12:00 do 16:00 časova.

Pravo učešća na Trci imaju svi građani Bosne i Hercegovine koji posjeduju vozačku dozvolu «B« kategorije i koji su blagovremeno prijavljeni za Trku. Na Trci mogu učestvovati i strani državljani na osnovu Općeg Pravilnika za Pirelli 402 Cup.

Svaki takmičar podnosi pojedinačnu prijavu za učešće na Trci na posebnom obrascu.

Prijava za ekipu sponzora mora da sadrži: naziv ekipe, ime i prezime takmičara i vrstu vozila sa naznačenom kategorijom.

Pokrovitelj ove turističko - sportske manifestacije je Opština Bijeljina.

Program Trke:

· 09:00 - prijave i tehnički pregled (Verano Motors, Pavlovića put bb)

· 11:30 - sastanak sa vozačima i žrijebanje

· 12:00 - Trka

· 17:00 - proglašenje pobjednika (Etno selo STANIŠIĆI)

Ovo je druga trka PIRELLI CUP-a u BiH (prva je bila u Sa) a naredne su:
Banja Luka
Tuzla
Mostar
Za sve vise informacija posjetite www.auto.ba

Džeka

Početnik

(10)

• »Džeka« je muško
  • »Džeka« je autor ove teme

Datum registracije: 06.08.2005

• Poruku poslati

2

Utorak, 16. August 2005

Doslo je do promjene u kalendaru Pirelli Cup-a i slijedeca trka je TUZLA datum naknadno na www.auto.ba gdje mozete pogledati i izvjestaj sa predhodne trke.
Malo ste me razocarali.
Pa ja sam cuo od prijatelja da u NP ima trkaca (ili su ta "bijesna" auta samo za setnju po korzu) pa mozete se bar javiti ako je daleko za doc.

Social bookmarks