Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen
  • »Arhitetkinja« je autor ove teme

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

1

Petak, 01. Oktobar 2004

Studenti u inostranstvu!

:D mozda neki su mi pronikli ideju znaju sta trazim :D Pokusacu jos ovako pa sta da Allah :D Pored toga sto ovo moze biti nazovimo ga tako "Centar za trazenje partnera za ucenje" ovde mozete dati svoje misljenje o svojem studijumu. Pricate o svemu sto vas tisti dok studirate nebitno dali trazite pomoc za neki zadatak, zelite se mozda promenti mesto studiranja pa vas interesuju uslovi, oni koji nameravaju poceti studije mogu se informisati tako sto ce im ovi sto vec tako studiraju pohvaliti ili pokuditi mesto ili fakultet sto zele upisati.

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

2

Petak, 01. Oktobar 2004

Citirano

Orginalno od Arhitetkinja
:D mozda neki su mi pronikli ideju znaju sta trazim :D Pokusacu jos ovako pa sta da Allah :D Pored toga sto ovo moze biti nazovimo ga tako "Centar za trazenje partnera za ucenje" ovde mozete dati svoje misljenje o svojem studijumu.

Obzirom kako pises na bosanskom, rekao bih da odavno nisi bila zijaretila ove nase krajeve.

Koliko si dugo u inostranstvu?

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen
  • »Arhitetkinja« je autor ove teme

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 04. Oktobar 2004

Nevazi se alBazari prvo mi "iskljucijes kocnice" a onda i airbag. Ja na ovaka pitanja sa podlim namerama ne osvrcem tako da ces ostati uskracen za odgovor dacu ti samo malu primedbu promasio si temu ako zelis se prepirati pokusao si sa pogresnom moras dalje traziti nekog drugog ko je podlezni tome.
Ipak si donekle uspeo u svojim namerama iako se to "neprijatelju" nikad ne priznaje ja cu tebi reci posto se nadam da cemo nekad jednog dana postati prijatelji.Iznervirao si me ne ozbiljnoscu.Poslao si post koji kvari temu na samom startu ako uvazis moju primedbu za buducnost i imas vise postovanja prema temi sa moje starne nepostoji prepreka da postanemo drugovi.

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

4

Citirano

Orginalno od Arhitetkinja

...posto se nadam da cemo nekad jednog dana postati prijatelji.

Sto se mene tice, ja sam za.

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

5

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

I sto se mene tice i ja sam ZA.

Arhitetkinja,
ovo je tek pocetak tvojeg boravka na Forumu, jos svasta ce te snaci, ali budi spremna na sve, i da cak i svoje misljenje promijenis. Svasta ima.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

• »fahrudin« je muško

Datum registracije: 07.08.2003

• Poruku poslati

6

Subota, 09. Oktobar 2004

ovo je dobra stranica za sve nase studente u dijaspori:

www.studenti.de

ima dosta podataka o skoro svim skolama na zapadu ali pazite, ako neko kudi neku skolu, to nemora da znaci da je to pravilo i vazi za sve... ;)
[SIZE=1]
Gospodaru moj,
Ne dopusti da me zavara uspjeh
Niti poraz baci u ocaj .
Podsjecaj me stalno
Da je neuspjeh iskusenje
Koje predhodi uspjehu.[/SIZE]

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

7

Četvrtak, 17. Februar 2005

Care, stranica je veoma dobra. Ako ima slicnih preporuci
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

8

Petak, 18. Februar 2005

Dozvola za rad ili studije u Svedskoj se moze traziti i preko interneta.Kliknuti na link u desnom gornjem uglu "Electronic applications".
---
http://www.migrationsverket.se/english.jsp
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

niki77de

Početnik

(10)

• »niki77de« je muško

Datum registracije: 16.05.2005

• Poruku poslati

9

Nedjelja, 05. Juni 2005

engineer

ideja ti je odlicna samo na zalost ili nema interesovanja ili nema nasih studenata u inostranstvu.

orange

Učenik

(10)

• »orange« je žensko

Datum registracije: 19.01.2005

• Poruku poslati

10

Nedjelja, 05. Juni 2005

Nije bas da nema nasih studenata u inostranstvu, medjutim problem je u tome (za mene barem) sto ja uopste nisam razumjela sta je djevojka htjela da kaze/pita. Kad tekst nema zareza, tacke, upitnika itd. i kad je previse stvari tek tako nabacano zbrda zdola, ja, i uz najbolju namjeru, ne kontam sta je pisac htio reci.
Ako je neko skontao, nek prevede pa cemo vidjeti sta se moze uciniti. :)

P.S. Ako se Sarajevo pika ko inostranstvo, evo ja cu ispricati sve sto znam, ukoliko nekoga zanima.
...Najgore je biti stranac u svome plemenu...

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

11

Nedjelja, 21. August 2005

:D

Ada super je studirati u inostransvu i lijepo i drugacije i uvazen si i poshtovan i znash ko si dje si :

Ovde nije tako

Chara su studenti napolju :D
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

12

Petak, 28. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od Babbha
Ada super je studirati u inostransvu i lijepo i drugacije i uvazen si i poshtovan i znash ko si dje si :

Ovde nije tako

Chara su studenti napolju :D

Da..njihova vrijednost ,pamet,inteligencija,misljenje i posmatranje svijeta je neuporedivo veca od nase ogranicenosti.Ipak to su svjetski ljudi,a mi smo samo :rolleyes:
Lako je otici u inostranstvo kad te neko pogura da ides....ali eto,njima tako pao grah,da ne ispadne da sam ja ovdje nesto ljubomorna :]
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Social bookmarks