Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »|Cypress_Hill|« je muško

Datum registracije: 14.11.2002

• Poruku poslati

81

Petak, 14. Maj 2004

Treba mi pomoc za rad iz Medjunarodnih Finansija:

-Profitabilnost izmedju S.A.D. I E.U.

o| o| o| o| :rolleyes: :rolleyes:

[SIZE=3]California Love [/SIZE]

82

Petak, 14. Maj 2004

Vi me podsetiste da postoji ova tema :)

Trenutno se zanimam nekom prezentacijom, to mi je prva pa imam prilicno treme kako ce sve to proc i po deset puta proveravam da slucajno ne fali nesto. Hadalj je navikao na takvo nesto, te me malo utesi, rece iz iskustva, da nije toliko strasno.

P.S. Ne hvalim se jer nista postigla nisam :) .
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

83

Utorak, 01. Juni 2004

Mini-raspust u studentskom kutku :).

P.S. Prezentacija bila Okay 8).
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

84

Četvrtak, 13. Januar 2005

sportski puls

He he.. danas trebao imati dva ispita, nije mi se radio jedan te odem do doktora da uzmem 'opravdanje' (mc). Ionako jesam bio neispavan te mu se pozalim kako sam suvise iscrpljen (a naravno nije meni nista ni prvi ni zadnji mi put da sam spavao malo) i da me glava boli i da se lose osecam smalaksalo itd.. Izmeri mi cova pritisak kaze u redu... da izmerimo puls... 56.. aaAAaaaa ... moras ti da odmaras.. opao ti puls.... evo pisem opravdanje pravo sad da ides da spavas :D...

Odsad cu svima da govorim da mi mere puls... Ono sto se trcalo cijelog zivota i za fakultet se eto isplati za nesto :D...
mogu ja da se potpisem i bolje...

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

85

Jucer,na pocetku predavanja ulazi u salu jedna naocita plavo kosa devojka i pita profesora dali je predavanje koje njoj treba iz predmeta sto ona studira ( nisam uspeo da cujem koje) . A profesor ce, vidiljivo zbog cega, onako zatecen i zaplenjen njenim stasom "izmaknuti" odgovoro (jer se kasnije kreativno opravdavao, da mu je cudno takvo pitanje u ovaj vakat semestra ) reci " Kakva greska" . :D
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

86

ima li shta gore od spremanja ispita za koji znate i vi i profesor tog predmeta da vam nikad nece zatrebat(barem ne u toj struci),a ipak trazi od vas na ispitu svaku rech,kao da je to najvazniji ispit na fakultetu!?eto,taj ispit ja sad spremam ;(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

87

Petak, 18. Februar 2005

Sudentski kutak - > biblioteka :)... a u biblioteci sve Kinez do Kineza! Ako mi verujete stekoh ovih dana utisak da sam u Kini. Evo me sad cak i caj poceh pijem k'o oni! Nema mi druge, moram kineski ucit da se sporazumevam sa narodom o|

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

88

Petak, 18. Februar 2005

Kako ja dobro prodjem u januarsko-februarskom roku,to je neverovatno,svake godine dam po dva-dva i po ispita,evo i sad se to desava ali me septembar i oktobar ukopaju,zbog cega li je to tako? :D
da li ima to nekakve veze sto je za vreme januarskog roka zima hladno,nigde vam se ne mili da izadjete a leti... :O
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

89

Subota, 19. Februar 2005

A vidish Tashke kod mene je suprotna situacija. Ja sam sve velike ispite dao u aprilu i septembru. Mene leto motivise za ucenje. A u januaru i februaru za ovih pet godina studiranja dao sam jedan ispit i to lak. Ne znam zasto je to tako, ali jednostavno zima mi ne lezi sto se ucenja tice. Mozda prosek popravim sledece nedelje, kada imam ispit.
Sit Hungry Doesn't Believe

90

Subota, 19. Februar 2005

Citirano

Orginalno od pink
Sudentski kutak - > biblioteka :)... a u biblioteci sve Kinez do Kineza! Ako mi verujete stekoh ovih dana utisak da sam u Kini. Evo me sad cak i caj poceh pijem k'o oni! Nema mi druge, moram kineski ucit da se sporazumevam sa narodom o|

Eh a kako je tek ovamo meni... Ja se vec pomalo snalazim... Poceo kineski da ucim :D. Obzirom da im je kineska nova godina prije nedelju dana bila vidi nemoj se brukat cestitaj im to bice im milo... Samo reci Gong Xi Fa Cai :) ;)
mogu ja da se potpisem i bolje...

91

Subota, 19. Februar 2005

Ja prvo sto sam naucila bilo je da se pozdravim Ni Hao pa onda odmah da se potpisem , nije mi bas dobar rukopis, al' dok malo uvezbam bice bolje - "kineskije" :D
pink je dodao/la ovu sliku:
  • Unterschrift.JPG

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

92

Subota, 19. Februar 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price
A vidish Tashke kod mene je suprotna situacija. Ja sam sve velike ispite dao u aprilu i septembru. Mene leto motivise za ucenje. A u januaru i februaru za ovih pet godina studiranja dao sam jedan ispit i to lak. Ne znam zasto je to tako, ali jednostavno zima mi ne lezi sto se ucenja tice. Mozda prosek popravim sledece nedelje, kada imam ispit.

a vidis,sto se tebe tice ja sm bas mislio suprotno,ovako sam mislio:kad ovako uci preko leta i daje po dva-tri ispita,sta li onda uradi u januarskom kad nema bazena,izleta,bedema...
logicno sam razmisljao jelda?selam

• »Ibn_Izzet« je muško

Datum registracije: 18.10.2004

• Poruku poslati

93

Petak, 25. Mart 2005

Gledam gdje da smjestim ovaj tekst, pa nađoh da je ovo mjesto baš za to. :)
Sinoć kod nas u Zenici u studentskom domu bio je lijep posjet i prigodno obraćanje od strane tri gosta: hfz. Bugari, Abdul-Kerim Mirković i Hamza Ražnatović.
Proteklo je lijepo. :)

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

94

Utorak, 05. April 2005

Petak 19:05, vezbe pocinju u 19:15. Asistentkinja prethodne nedelje zaprijetila: "KO zakasni nema mu ulaska". Ja stig'o 10 minuta ranije, kad vrata zatvorena, sala puna insana i neka nepoznata asistentkinja. Ulazim, bez kucanja (vezbe jos nisu redovno pocele), a ispred mene stoji neki decko okrenut ledjima. Svi me gledaju bledo, pocev od asistentkinje, preko tog decka koji se u medjuvremenu okrenuo ka meni, pa do vecine prisutniih u sali. Ja onako izgubljen, prosarah pogleodom po svima njima i sedoh u predzadnji red. Medjutim, decko koji je stajao pita me pred svima: "Kako se vi zovete, kolega?". Ja jos zbunjeniji: "FIkret!", on ce na to:"Kako??", rekoh "FIkret (moje prezime)". Vidim nesto nije u redu. Pogledam ka tabli (dok me on trazi u spisku), kad na njoj pise nesto na italijanskom. Pokupim se i na vrata. Asistentkinja me opet gleda,. Rekoh joj: "Ja nisam odavle" :] . To je bio neki kurs intalijanskog, na koji ja nisam bio prijavljen, a koga je organizaovao decko koji je stajao (student prodekan)! Uhhh dok izadjoh!!!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

95

Nedjelja, 12. Juni 2005

Jel ovo neko zatisje pred buru,nema studenata,svi uce za junski rok!pa javite sta ste uradili da se zajedno radujemo.
Ja spremam drugi kolokvijum iz matematike II,sve sami integrali,dopravih se ;( ;( ;(

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

96

Nedjelja, 12. Juni 2005

Citirano

Orginalno od Tashke
Jel ovo neko zatisje pred buru,nema studenata,svi uce za junski rok!pa javite sta ste uradili da se zajedno radujemo.
Ja spremam drugi kolokvijum iz matematike II,sve sami integrali,dopravih se ;( ;( ;(

ja bas volim integrale :D :) ali ne i varovatnocu :( :) il bolje da kazem da ona ne voli mene :P

punooo uspeha zelim svimaa..

selam alejkum...
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

• Poruku poslati

97

Utorak, 14. Juni 2005

Joj integrali! Ja eto muku mucim sa diferencijalnim jednacinama. Tj. ne mucim se mnogo nego treba na ispitu razabrat koja je koja...

A verovatnoca... i statistika :). Time cu da se pozabavim preko leta ako Bog da! Isao sam na sve vezbe i "aktivno" prepisivao sa table :))-NIsta mi nije bilo jasno... Valjda ce biti :)).

Juce sam polagao ispit i kao i obicno kako se nadas ispadne skoro skroz suprotno :). Imao sam 2 zadatka i jedno ispitno pitanje (dva sam vec polozio). Eh, sad, ja se nadao da cu pismeni da zakucam a usmeni da se nekako "krpim" ako od onih 60 ispitnih pitanja izvucem neko od 10 koje nisam najbolje spremio. Ali, kao sto to obicno biva u Junskom ispitnom roku, studentima se bacaju koske, tako da su nama dali neke zadatke kakve na vezbama nismo provezbali, vesto ponudili pokazatelje koji imaju slican naziv i sa slicnim vrednostima, nebi li ih mi pomesali pri racunu... A usmeno pitanje dobro odradih, a posto sam prvi put imao priliku da usmeni odgovor ustvari dam pismeno :)), pisao sam sve sto mi je palo na pamet a moglo bi se povezati sa pitanjem :]. Sad odoh da spremam drugi ispit. Opet zadaci!!!

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

98

Subota, 18. Juni 2005

Prodjite se ispita ljudi...lahko je vama. :( Ja trenutno camim na aerodromu u Damasku, zezaju me oko vize, trenutno je pola pet ujutru a ovdje sam od tri. Cekacu do 8. X( Tako su mi rekli a ono sto oni zakazu za 8 nadaj mu se u 10... o|

Samo vi uzivajte u ispitima...Uhhhh sta sve mene ceka.... :rolleyes:

Hocu kuciiiiiiiiii!!!!!!!!!!!! ;( ;( ;( ;(
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

• Poruku poslati

99

Subota, 18. Juni 2005

Altuna samo strpljenja :).

SPAWN

Zlatna sredina

(10)