Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Hasasin

Početnik

(10)

• »Hasasin« je muško

Datum registracije: 03.09.2005

• Poruku poslati

161

Ponedjeljak, 06. Mart 2006

Dobro je dokle god mozete da nadjete profesore na faxu.Kad pocnu da bjeze sa fakulteta ne mozete dobit potpis a ni ocjenu da ste pita,i to ona pesterska masna...

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Bolje je biti sto godina milioner,nego deset dana siromasak

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

162

Kod nas imas 2 ili 3 ispita u istom danu, takozvane dvojke i trojke i nema sanse da to prebacis na neki drugi dan jer su oni povezani. :(

A sta se tice potpisa, pa i jesu malo dosadni s tim, ja sam tek prije neki dan dobila poneki za citavu godinu, a za jedan predmet jos nisam ni otisla da uzmem potpis :( Al ce me cudno gledat kad mi bude upisivao ocenu (ako Bog da), a ja mu kazem moze li jos 4 potpisa? Hehhehe
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

163

Potpisi su stvarno losa stvar jer imao sam kolegu koji je studirao i radio kod krojaca. Zbog ogranicenja sa vremenom nije pratio predavanja vec je kuci ucio i izlazio na ispite... Ali zbog jednog potpisa nije mogao da overi semestar, obnovio je godinu i od tad se vise nije ni pojavljivao ... Bezobrazluk!

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

164

Zato ja volim sto poneki profesori ostave kod nas pecate, pa sam stavljas. Ja sam prosle sedmice opecatila citavu godinu kod jednog. :D A ostali su opasni......... X(
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

165

Nedjelja, 26. Mart 2006

E nema mi sta gore nego kad poazem "lakse" ispite kod tzv "lakih profesora".Sutra imam jedan takav.
Svi pricaju lako,lako i odes na ispit kad ono tesko da teze ne moze bit'.
Nadam se da tako nece bit sutra. :(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

166

Srijeda, 03. Maj 2006

Citirano

Orginalno od pink
Tashke sve je dobro dok ne polazes dva ispita u jednom danu :) Imalo je i toga...

Joj Pink ti mi nasluti! :D sutra imam dva ispita!! X( o| o| o| xx(
Prvi od 9 pa dok ne zavrsim(a to se mozee oduzit)a drugi mi pocinje u 13h! ;( ;(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

167

Srijeda, 03. Maj 2006

Citirano

Orginalno od Tashke

Joj Pink ti mi nasluti! :D sutra imam dva ispita!! X( o| o| o| xx(
Prvi od 9 pa dok ne zavrsim(a to se mozee oduzit)a drugi mi pocinje u 13h! ;( ;(

He he pa posto mi te slutnje odbro idu evo juos jedne : Nista lepse nema nego kad u istom danu polozis dva ispita! :D

Srecno!
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

168

Četvrtak, 04. Maj 2006

Ja uskoro imam zavrsni ispit anglistike, hajde da svi naslutimo da cu ga polozit. A nece mi bit lahko, brda cu uzet! :D
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

169

Četvrtak, 04. Maj 2006

Citirano

Orginalno od pink

He he pa posto mi te slutnje odbro idu evo juos jedne : Nista lepse nema nego kad u istom danu polozis dva ispita! :D

Srecno!

Pink,i ova ti se slutnja obistini. :D :O

No,zamisli koliko mi je danas bilo tesko kad se uopste nisam obradovao polozenim ispitima.
Na faxu od pola 8 do 16.30h.6 sati proveo na dva ispita,ostalo cekajuci rezultate.Pojeo 8 komada plazme....glava mi puca,neispavan(spavao 5 sati),stomak zavija od gladi,jedva stigoh kuci.

@Hanuma:Nemo' samo brda uzet,nije vredno toga. :D

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

170

Četvrtak, 04. Maj 2006

Bas me zanima kakvo je gradivo kod vas na fakultetu u Evropi a posebno na Balkanu? Citajuci neke vase odgovore, izgleda da ima puno ispita i testova koji mogu biti vrlo teski. Neznam, ali cini mi se da je ovde u Americi gradivo relativno lakse nego tamo kod vas u Evropi a posebno na Balkanu. Mozda to zavisi od skole do skole a takodje i smer studiras, ali ja ovog semestera nisam imao ni jedan test ili ispit. Sve se baziralo na istrazivanjem i pisanjem neke teme (izaberes dve ili tri teme za citav semester i napises negde oko 10-15 str. za jednu temu za taj jedan cas). Moguce je i zbog toga sto je ovo teoloska skola pa i gradivo nije puno tesko kao napr. kad ides za inzinjera ili arhitekta i moras znati svaki detalj pa su ispiti i testovi potrebni.

Inace sta vi mislite?

Wassalam.

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

171

Petak, 05. Maj 2006

Hej, ne pominjite ispite, inace cu imati los vikend. Za necelih 20 dana mi pocinju ispiti, seminarni radovi, uf, uf :(

Ostali studenti, puno srece pri ispitima! :p

Pozdrav vili pink i hanumi, drzite se core! 8)
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

sweetivana

Početnik

(10)

• »sweetivana« je žensko
  • »sweetivana« je zabranjen

Datum registracije: 15.05.2006

• Poruku poslati

172

Ponedjeljak, 15. Maj 2006

Da li neko na ovom forumu studira Megatrend u Beogradu?

VOLETI,VOLETI I SAMO VOLETI...

LETETI,LETETI I SAMO LETETI

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

173

Četvrtak, 01. Juni 2006

Ide ovaj junski rok,a ja sam nesto bezveze,nekako mi se ne uci a moram.Valjda je to zbog toga sto je ove godine po prvi put junski rok mnogo pomeren kasno tako da imam ispite 6-og i 7-og JuLa! o| o| X(
E sad to moze da bude i dobro,imam vremena da spremim ispite.Da,imam,ali septembarski rok mi pocinje 21-og avgusta!!! ;( ;( ;(
Bukvalno necu moc' da se ljudski odmorim. ?(

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

174

Petak, 02. Juni 2006

TASKE, ma sto se sekiras ti zavrsices ti sve to na vreme. Vidim da si polazes i dva ispita u jednom danu - SVAKA CAST (o)
Ovde kod nas u Svedskoj nije isto kao u Srbiji. Ovde nema puno teorije i bubanja vec se vecinom sve svodi na laksu varijantu teoriju. Dok u Srbiji na Fakultetima kako cujem od drugara ima puno teorije i dosta je tesko o|

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

175

Nedjelja, 09. Juli 2006

U cetvrtak ujutru imao sam ispit a onda odmah i u petak isto.
Radim ja zadatke,a na jednom papiru napisao formule koje nikoo ne pamti i koje svi napisu kako znaju i umeju kako profesor nebi video.
Kako sam radio zadatke,nestalo mi papira i ja nastavim na onome gde su formule.Zavrsim ja i krenem da predam rad,i vidim da mi nema onog papira sa formulama.Ja ustao,profesor me gleda,i ja se setih da su mi formule na jednom od tih papira koje sam krenuo da predam.Profesor me pita:"Sta je kolega,vi krenuste da predate rad"? ja mu rekoh:"ada zaboravio sam jos nesto pa se sad setih".On mi poverova,a ja uzeh kod kolege prazan papir te prepisah sa onog papira na kom su bile formule.
Uh u zadnji cas sam se izvuko. :]

• »Иван_« je muško

Datum registracije: 21.05.2006

• Poruku poslati

176

Nedjelja, 09. Juli 2006

LOL @tashke that was close...

inače ja sam tek upisao fakultet tehničkih nauka u Novom Sadu, od jeseni akobogda krećem odsek elektrotehnika smer računarstvo i automatika! 8)
Some Girls Are Bigger Than Others

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

Datum registracije: 22.02.2006

• Poruku poslati

177

Ponedjeljak, 10. Juli 2006

A evo mene i ovde. Nadam se da ima bujrum. :O Ja sam upisala Filoloshki fakultet u Beogradu, smer srpska knjizevnost i jezik. :) Nadam se da ce sve biti dobro.
Hajde vi, malo stariji studenti, dajte koju rech podrshke nama brucoshima. :D
[SIZE=2]Hocesh protiv njih ? ? Onda, budi bolji od njih ! ![/SIZE]

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

178

EdinA, želim ti puno sreće na fakultetu. Ako ti treba savjet vezan za studiranje u Beogradu ili Filološki fakultet, tu sam :)
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

Datum registracije: 22.02.2006

• Poruku poslati

179

Svaki dobronameran savet je dobrodoshao. Javi se na PM. Hvala.
[SIZE=2]Hocesh protiv njih ? ? Onda, budi bolji od njih ! ![/SIZE]

• »Иван_« je muško

Datum registracije: 21.05.2006

• Poruku poslati

180

a ko će meni da da savet :D
Some Girls Are Bigger Than Others

Social bookmarks