Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Emnid

Učenik

(10)

• »Emnid« je zabranjen
  • »Emnid« je autor ove teme

Datum registracije: 24.12.2005

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 29. Oktobar 2006

Studiranje medicine

Studiram medicinu u Nisu, ima li mozda neko iskustva tj. dali je neko od Vas u toku sudijuma menjao mesto studiranja, da bi mogao da mi kaze kao stvari stoje po pitanju priznavanja predmeta koji su vec polozeni u mestu gde je zapocet studijum.
Unapred hvala.

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

Datum registracije: 24.08.2006

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 29. Oktobar 2006

Ja licno nemam iskustva sa prebacivanjem iz jednog mesta u drugo :)
Ali moje dve drugarice su se prebacile iz Krusevca u Beograd posle odslusane prve godine.
Bilo je potrebno da daju uslov u Krusevcu da bi mogle da se prebace.
Ispite iz prve su im priznali, s tim sto dole nisu imale latinski jezik pa su ga slusale u drugoj godini.
E sad, to je bilo pre 4 godine. Ne znam kako je sad, ali sam cula da i narednih godina nije nesto bilo problema oko tog prebacivanja.
Ne znam kako je sa drugim gradovima i kakva je situacija ako si neka visa godina.
Mozda sam bar malo bila od pomoci :D
...ne mozesh izgovoriti toliko mudrosti u zivotu koliko mozesh precutati gluposti...

Emnid

Učenik

(10)

• »Emnid« je zabranjen
  • »Emnid« je autor ove teme

Datum registracije: 24.12.2005

• Poruku poslati

3

Srijeda, 15. Novembar 2006

Moze li neko preporuciti informativan link o unutrasnjim organima?

Dragulj

Učenik

(10)

• »Dragulj« je žensko

Datum registracije: 29.09.2004

• Poruku poslati

4

Petak, 24. Novembar 2006

selam

ja sam studirala stomatologiju u Mk,i prebacila sam se u Austriji gde mi nisu priznali NISTA,ama bas NISTA!

a sto se tice prebacivanja u istoj zemlji trebalo bi da ti sta priznaju ?( ,opet neznam!
Vjecna i vrijedna ljubav se moze zadobiti samo ako se probudi spram necim sto je vjecno i trajno,a to su dusa i intelektualno moralni kvaliteti!

Diksi

Početnik

(10)

• »Diksi« je žensko

Datum registracije: 22.12.2006

• Poruku poslati

5

Srijeda, 27. Decembar 2006

Ja studiram medicinu u Sarajevu. Znam da se par ljudi nakon zavrsene prve godine prebacilo da studira u Srbiji. Cini mi se u Nishu. Sve su im priznali.
God may have created man before woman,
but there is always a rough draft
before the masterpiece...

Social bookmarks