Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Nihad

Urednik foruma

(121)

• »Nihad« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

141

Subota, 14. Juli 2012

Dačić:Razgovor s Ljajićem pozitivan

http://www.b92.net/info/izbori2012/vesti…4&nav_id=626554

Ugljanin: Tadićeva vlada bila licemerna, Nikolić pozitivan prema Bošnjacima
http://www.kurir-info.rs/tadiceva-vlada-…a-clanak-318493

Kakvi su ljiga... ovi nasi ljideri....
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

wow

Učenik

(49)

• »wow« je muško

Datum registracije: 14.10.2009

• Poruku poslati

142

Četvrtak, 19. Juli 2012

Rasim Ljajić: Ponovo ministar - samo u ludilu!
Ni u ludilu više ministar
Ljajić ipak ulazi u vladu
Lider SDPS Rasim Ljajić potvrdio da će biti potpredsednik i ministar u novoj vladi Srbije, uprkos stavu DS. Ministar u vladi biće i lider SDA Sulejman Ugljanin.

... Da ne pricamo o strasnim ćetnicima iz redova SNS, koji bjehose strasni dok se uteravo strah Suljovim i Rasimovim biracima i dok se DS uzdizao u nebesa a sad Kurto i Murto u zagrljaj Nikolicev padose. Narode moj bosnjacki otvori oci...

RAMAZAN MUBAREK OLSUN
MOLIM ALLAHA UZVIŠENOG DA NAS SAČUVA LICEMJERSTVA I POKVARENOSTI BOŠNJAČKIH POLITIČARA KOJI NIT OBRAZA NIT MORALA IMAJU! AMIN!!

golubardzija

Zlatna sredina

(65)

• »golubardzija« je muško

Datum registracije: 28.07.2009

• Poruku poslati

143

Petak, 20. Juli 2012

Zacudi me sto Salahoodinov Efendija ode kod cetnika. :D
Uvijek govorite istinu jer samo istinu mozete ponoviti dvaput.

Nihad

Urednik foruma

(121)

• »Nihad« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

144

Subota, 21. Juli 2012

Zacudi me sto Salahoodinov Efendija ode kod cetnika. :D

E to se zove dugorocna strategija za dobrobit Bosnjaka :D To je visa matematika koju jedan obican covek ne moze da shvati. To shvataju samo oni odabrani. 8o
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

sloboda

Učenik

(57)

Datum registracije: 14.05.2012

• Poruku poslati

145

Nedjelja, 22. Juli 2012

O SuljovciRasimovci gdje ste sada :D
Nema čak ni Sulja da kaže da će sa Nikolićom četnikom u koaliciju, nego moramo iz medija da saznamo.

Ko što jedan reće Suljo i Rasim su ko ******** mogu sa svakim za pare :D

Pitanje je zašto su oni u svakoj srpskoj vladi dal to bio Koštunica, Tadić il Nikolić?

Zato prvo što su to njihovi ljudu sve slušaju šta se naredi.
Drugo što se preko njih Srbija pere od napada sa strane.
Dođu ovi iz Haga iz Evrope i Islamskoj svijeta i kažu vi ste počinjeli zločine genocid u Bosni mrzite muslimane itd.
Ovi pošalju Sulja i Rasima i ovi po zadatku ne nije istina imamo sva prava evo mi smo ministri u vladi a muslimani smo.
I ovi začuđeni se okrenu i vrate nazad a Srbija može da nastavi da radi dalje... :S

Ljajić i Ugljanin ulaze u vladu

Sulejman Ugljanin na konvenciji Borisa Tadića u Novom Pazaru
Dodik: "Ja bih lako u Bosni da imam Rasima"
http://www.youtube.com/watch?v=bVN8er6j0…player_embedded

Ugljanin: "Ja i Ljajić smo jedna politička opcija"
http://www.youtube.com/watch?v=9ma7Nf6MtG4

Ovaj post je već 1 puta uređen, zadnji put od »Nihad« (23. Juli 2012, 20:43)

golubardzija

Zlatna sredina

(65)

• Poruku poslati

146

Subota, 01. Septembar 2012

Kakve mistike majko mila :)
Javna je tajna da sultan Sulejmana Ugljanina su vratili rahmetli Alija Izetbegovic i bivsi turski predsjednik Sulejman Demirel. Za tvoju informaciju, u neformalnim razgovorima tokom Dejtonske konferencije koja je trajala nekih 20 dana se izmedju ostalog razgovaralo i ovim pitanjima. To stoji inace u zapisima i knjigama prvog predsjednika BiH kojeg danas toliko svojetate a niste uspjeli ni nekoliko knjiga da proanalizirate. Ali kako radite tako vam se i vraca...
Sto su vece klevete i lazi ti si nama Sulejmane drazi! :thumbup:

A Bakir Izetbegovic ga sa cetnicima ubacio u koaliciju a, Davutoglu ga pomirio sa Rasimom Ljajicem.

Ovaj post je već 1 puta uređen, zadnji put od »golubardzija« (01. Septembar 2012, 11:25)

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• »na-braniku-grada« je muško

Datum registracije: 25.08.2008

• Poruku poslati

147

A Bakir Izetbegovic ga sa cetnicima ubacio u koaliciju a, Davutoglu ga pomirio sa Rasimom Ljajicem.
-Sve ima svoju cijenu. Veliki teren je u Beogradu. Ugljanin je pragmatican politicar, ja ne sumnjam u njegovu mudrost.On je neprikosnoveni vodja i predvodnik jednog politickog dzemata koji nije nimalo mali. I dalje je najjaci. Ima najveci legitimitet koji mu je dao narod koji ga voli. To je ono sto njegovi oponenti ne mogu nikako da svate i prezale.Prosto, nema alternativu covjek.

-Kao sto ce jednog dana vase islamske zajednice ujediniti tako i ovo. Ne tako daleke 2008 godine su bili bezuspjesni pokusaji premijera Erdoana da se stane sa podjelama u Sandzaku, Ljajiceva strana ocito da nije tada bila zainteresovana, dok ovi treci nisu ni postojali kao politicki faktor, sto ne znaci da nisu ucestovali u svim onim incidentima i preblemima koji su se dogadjali unazad koliko godina. Toliko.
Pazar je dio zivota mog on ce biti sampion!

golubardzija

Zlatna sredina

(65)

• Poruku poslati

148

Posto te niko nije obavestio evo mene zapade nezahvalna duznost da ti kazem da je" Rasim Ljajic imao vise glasova od Sulejmana Ugljanina" tako da on nema najveci ljegitimitet i nije najjaci i ima neko ko je pametniji od njega.Sta da ti kazem osim "Glava da ti je zdravo".

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

149

Ne znam to moras sam sa sobom da rascistis. Ja kad govorim o legitimitetu mislim na Bosnjake, mislim na Sandzak. Govorim o lokalnim izborima. U Sandzaku stoje tako stvari da je SDA dobila nesto preko 27 000 glasova, dok je druga ova koalicija oko DS-a i SDP-a(tri-cetiri hiljade manje), a treci su najveci gubitnici izbora sa nesto preko 18 000 glasova. Tako kaze statistika, ne znam sta je ovdje nejasno?
Kako si ti to zakljucio da Rasim Ljajic ima najveci legitimitet je krajnje neozbiljno. On cak na parlamentarnim izborima nije imao ni manjinsku listu, vec se krio kao i godinama unazad iza jedne velike partije nadajuci se da ce tamo najbolje proci. Tako se i njegova lokalna SDP priklonila DS-u i na taj nacin pristala na ponovno porobljavanje. Svatite da oni tamo brane interese iskljucivo Demokratske Stranke i svaka njihova samostalna odluka skupo se placa.

golubardzija

Zlatna sredina

(65)

• Poruku poslati

150

Ja zivim u Pazaru i za Pazar ti pricam da je Rasim Ljajic pobjedio Sulejmana Ugljanina u Novom Pazaru pa nam je i prvi covjek grada iz Rasimove a ne iz Sulejmanove partije.

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

151

Ja zivim u Pazaru i za Pazar ti pricam da je Rasim Ljajic pobjedio Sulejmana Ugljanina u Novom Pazaru pa nam je i prvi covjek grada iz Rasimove a ne iz Sulejmanove partije.
Pa prepostavljam, ni Rasim ne zivu u Menhetn, ali zato zivi u Beogradu. Rasim Ljajic nije nikoga pobjedio. Lista koja je odnijela najvise glasova u Novom Pazaru je zajedno za Novi Pazar Boris Tadic. Njihov kandidat je bio dr.Meho Mahmutovic. Njegov predsjednik je Resad Hodzic, a ne Rasim Ljajic.
Nego citas li ti uopste ove moje postove? SDA je samostalno nastupila i uzela pojedinacno najveci broj glasova. Pogledaj koaliciju oko ZNP, koliko je tu samo partija i NVO.

golubardzija

Zlatna sredina

(65)

• Poruku poslati

152

Posto nisam bio u Pazaru kad su bili lzbori 2012 mene su rekli da je Rasim Ljajic pobjedio u Pazaru, no vidis slagali su me izgleda.

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

153

Nedjelja, 02. Septembar 2012

Pored Novog Pazara u srbijanskom dijelu Sandzaka postoji jos 5 opstina. Ukupno ih je sest. Saberes, oduzmes i na kraju podvuces crtu. Vrijeme je, od izbora proslo puno vremena :)

golubardzija

Zlatna sredina

(65)

• Poruku poslati

154

Nedjelja, 02. Septembar 2012

Novi Pazar: Najviše Rasimu Ljajiću

Novi Pazar -- Najviše glasova na lokalnim izborima u Novom Pazaru osvojila je koalicija Evropski Novi Pazar-Rasim Ljajić, 32,66 odsto.

Sledi SDA-Sulejmana Ugljanina, dok je koalicija Sve zajedno BDZ-Emir Elfić na trećem mestu, saopštila je Informativna služba Novog Pazara.

Lista Evropski Novi Pazar-Rasim Ljajić dobila je 14.190 glasova, odnosno 32,66 odsto, SDA-Sulejmana Ugljanina osvojila je 11.430 glasova (26,31), a koalicija Sve zajedno BDZ-Emir Elfić 8.638 glasova (19,88).

Svih preostalih šest partija i koalicija koje su ušle u trku za Skupštinu Novog Pazara ostvarile su znatno manji učinak.

Koalicija SNP-URS Mirsad Đerlek dobila je 3.328 glasova (7,66), Pokrenimo Novi Pazar-Tomislav Nikolić 2.380 (5,4), Zajedno za Novi Pazar - SRS, SPS, JS i PUPS 1.915 (4,41), Čedomir Jovanović- Preokret 808 (1,86), Dveri - Za život Starog Rasa 566 (1,30) i Za naš Pazar BNS-Izet Crnišanin 188 glasova (0,43)

Pravo glasa u Novom Pazaru na jučerasnjim izborima imalo je 79.296 građana, od kojih je na izbore izašlo 44.147.
Skupština grada Novog Pazara ima 47 odborničkih mesta.

http://www.b92.net/info/izbori2012/vesti…7&nav_id=607013

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

155

Ponedjeljak, 03. Septembar 2012

Koliko da napravim paralelu, posto vidim da moram da crtam: Glasacko mjesto Orlje: SDA 163, BDZ 105 glasova.
Inace, selo Orlje je jedno od 91 birackih mjesta koliko ih trenutno ima u Novom Pazaru, pored njega postoji jos 90 birackih mjesta. Hvala.

golubardzija

Zlatna sredina

(65)

• Poruku poslati

156

Orlje pripada Tutinskoj opstini ali i da pripada Pazarskoj opet je Rasim Ljajic pobjedio u Novom Pazaru i vidis da su nastupili kao Evropski Novi Pazar Rasim Ljajic a, ne kako ti napisa zajedno za Novi Pazar Boris Tadic.Sto ti je toliko tesko da priznas da je Rasim Ljajic pobjedio Sulejmana Ugljanina u Novom Pazaru. :D

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

157

@golubardzija, moras malo sire da gledas.Mnogo ste rigidni :D
Suljo - Sada Dolaze Alijini! (ako se sjecas onog natpisa na radio Han, ovako bio je bas upecatljiv i lijep:)))
Ne preostaje vam nista nego da cekate drugu priliku. Inshallah za cetiri godine vise srece, jer sa svim se druzi SDA zaokruzi ;)

golubardzija

Zlatna sredina

(65)

• Poruku poslati

158

Ja bih prije rekao da polako odlazite sa scene jer evo vec drugi put (2008 i 2012) vi gubite izbore u Pazaru a posto ste navikli da pobjedjujete i kad gubite ostaje vam da putem grafita makar ozivite staru slavu.Ili se drzite Rasima i sdp-a da biste gravitirali u vlasti.

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

159

Pa dobro, nije vam prvi put da nam to zelite. Da odlazimo govorili ste i 2004 godine kad ste po prvi put ukrkali u opstinu sa Milanov Veselinovicem koji je ubrzo donio sliku Voislava Seselja. SDA na nivou Sandzaka drzi sve kljuceve lokalnih parlamenata, ako ce da ti bude lakse - glavna je.

golubardzija

Zlatna sredina

(65)

• Poruku poslati

160

Mozda pocnete i Boj na Kosovu da slavite ko zna.

Zar niste u Novom Pazaru izgubili na lokalnim izborima 2008 i 2012?Drzite se Rasima i imacete vlast.

Slične teme

Korišteni tagovi

Rasim, Rasim Ljajic, Sulejman Ugljanin, Suljo

Social bookmarks