Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

abfang

Učenik

(10)

• »abfang« je zabranjen
  • »abfang« je autor ove teme

Datum registracije: 23.06.2006

• Poruku poslati

1

Utorak, 29. August 2006

Susret studenata koji studiraju u nemackoj

Kroz ragovor sa studentima dosao sam na ideju da ovde pokrenem ovu temu gde mozete potvrditi svoje interesovanje za jedan takav skup.
Dobro su dosli i konkretni predlozi, mislim pre svega na datum i mesto odrzavanja jednog takvog skupa.
Unapred hvalan na predlozima.
Selam svima.

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

Datum registracije: 30.07.2006

• Poruku poslati

2

Utorak, 29. August 2006

ovo je jedan veoma fin prijedlog.. i nadam se da ova tema nece ostati samo kao "tema" vec da ce se i njen cilj ostvariti..

sto se mene tice rado bih prisustvovala jednom takvom skupu.. i naravno ako potrebno i doprinijela pri organizaciji istog..

vjerujem da nisam jedina koja se javila na ovu temu.. i da ce se "probuditi" i ostali studenti koji rado sklapaju nova poznanstva/prijateljstva :)

veliki Selam svima
..mjeri svoj uspjeh po tome cega si se sve trebao odreci da bi to ostvario..

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 31. August 2006

A da li mogu da vam se pridruze na tim susretima ponekad i studenti iz drugih zemalja? ;)

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

4

i ja bi voleo da se organizuje jedan sastanak od osoba koje ne studiraju ... o|

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

5

Zajednica sandzacke dijaspore planira da i ove godine u Frankfurtu a.M. organizuje manifestaciju na kojoj bi se uz goste iz Sandzaka okupili nasi ljudi iz dijaspore. Termin jos nije odredjen ali bi trebao biti sredinom Novembra.

To bi ujedno bila i prilika da se okupe i nasi studenti. To zapravo i jeste bila jedna od zelja organizatora. S tim da, u zavisnosti od toga koliko studenata ce biti zainteresovano moze se organizovati poseban skup za njih a ukoliko ih ne bude bilo dovoljno mogli bi se prikljuciti centralnoj svecanosti.

Eto, neko misli na vas :) .

p.s. Pazarac, ti ne bi prosle godine anwesend. Ili ... ?
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

6

Citirano

p.s. Pazarac, ti ne bi prosle godine anwesend. Ili ... ?

Vala nisam bio, bio sam u Umzugsstress pa nisam mogo :), ove godine cu pokusat da dodjem ... ako opet ne dodje nesto dazwischen :)

7

Ja sam SvakaT ZA .

Novembar mi ne zvuci nemoguc.

A lokacija? Nije valjda opet Falangfu?! o|

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

8

Citirano

Orginalno od pink

Ja sam SvakaT ZA .

Cuj nje, ona je za. :D

Nisi ti blagos za nego zasuci rukave pa fino organizuj studente.

9

Petak, 01. Septembar 2006

BRes Kambera svadba ne biva, pa ni okupljanje bRes mene.

Meni se nesto nista u zivotu nece olako, za sve moram rukave da zasucem! Salim se. Rado cu se potrudit da nas okupim. Allerdings prije toga je nesto vaznije...

Realno je planirat i ocekivat to okupljanje u drugoj polovini Novembra ili u Decembru.

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

10

Kambere :) , a sto bas tada, da nisu ispiti prije ...

Vidi 'opipaj' puls studentima, imaju li prijedloga, zelja ... evo Irfan, Ina (pa i Ajla) vjerovatno imaju sta reci u tom smislu.

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

11

Po mom misljenju je najbolje da se taj skup organizuje krajem decembra negde oko nove godine.
Jer tada skoro svi imamo jedan mali predah od 10-15 dana.
A sve ranije je tesko isplanirati zbog obaveza na fakultetima(ispiti, ucenje.....) o|

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

Datum registracije: 30.07.2006

• Poruku poslati

12

Dobro, vjerujem da se ne moze ugoditi svima da se skup odrzi bas u vrijeme dok se ima manje obaveza..

Ali znamo da to okupljanje ne traje danima.. vec sao jedan dan/vece.. tako da ako bi to bilo na pr. u subotu..sigurna sam da bi svi mogli taj jedan dan da "ukrademo" ostalim obavezama i rezervisemo ga samo za nase okupljanje.. mislim da to nije neki ogroman problem..

Sigurno bi bilo dobro kad bi 2-3 sedmice u naprijed znali tacan datum da bi mogli svi da uskladimo svoje termine i drzimo taj dan slobodan..

..mjeri svoj uspjeh po tome cega si se sve trebao odreci da bi to ostvario..

13

Petak, 27. Oktobar 2006

Studenti, hajte bujrum odek

Subota je, neradni dan a posle je nedelja tako da se mozete odmorit od puta.

Dragulj

Učenik

(10)

• »Dragulj« je žensko

Datum registracije: 29.09.2004

• Poruku poslati

14

Subota, 04. Novembar 2006

sve li mora da bide u tu nemacku :)

imal koga na ova forum iz austrije ??
Vjecna i vrijedna ljubav se moze zadobiti samo ako se probudi spram necim sto je vjecno i trajno,a to su dusa i intelektualno moralni kvaliteti!

Social bookmarks