Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1

Utorak, 08. Juni 2010

Svetsko Prvenstvo 2010 Juzna Afrika

Svetsko Prvensto pocinje za 3 dana,tacnije 11.Juna u Johanesburgu i po prvi put se odrzava na tlu Afrike.

Ko s vasi favoriti?
Kako se pripremate za pracenje Svetskog Prvenstva?
Ko ce biti Sampion sveta?
Ko ce biti najbolji igrac,ko po vasem misljenju moze iznenaditi a ko razocarati?

Ovde cemo pratiti SP,postavicemo grupe,raspored,rezultate i komentarisati zajedno.

Mislim da ovaj put nema potrebe da,kao proslo SP,pravimo posebne teme za svaku grupu i jos mnogo toga...mada ako bude dovoljnog interesovanja mozemo i to opet napraviti.

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

2

Utorak, 08. Juni 2010

Za pocetak samo da kazem da ce Svetsko Prvenstvo biti liseno za igrace koji su se povrdili i to velike igrace

Mihael Balak,Rio Ferdinand (kapiteni Engleske i Nemacke) ,Dejvid Bekam sigurno nece igrati a pored njih gotovo sigurno nece biti u sastavu ni Didije Drogba i Arjen Roben.
Nadamo se da ce to biti konacan spisak i da ce svi docekati i zavrsiti SP zdravi.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

3

Utorak, 08. Juni 2010

Moj omiljeni igrac zavrsene sezone takodje nece ucestvovat na prvenstvu, Portugalac Nani ima problema sa levim ramenom :(

diferent

Početnik

(10)

Datum registracije: 07.06.2010

• Poruku poslati

4

Utorak, 08. Juni 2010

Da medju prvima odgovorim na ovu mini anketu.

Citirano

Orginalno od Tashke
Ko s vasi favoriti?

Srbija, Brazil, Argentina, Kamerun...

Citirano

Orginalno od Tashke
Kako se pripremate za pracenje Svetskog Prvenstva?

Ništa posebno, ne putujem u JAR, gledaću preko satelita.

Citirano

Orginalno od Tashke
Ko ce biti Sampion sveta?

Srbija ili Brazil ili Argentina ili Kamerun.

Citirano

Orginalno od Tashke
Ko ce biti najbolji igrac,ko po vasem misljenju moze iznenaditi a ko razocarati?

Medju boljim igračima prvenstva već vidim Baneta Ivanovića, Nemanju Vidića i Milana Jovanovića, a nadam se da će se i Drogba priključiti svojoj momčadi.

Navijam za Orlove, i neka im je sa srećom!

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

5

Srijeda, 09. Juni 2010

Italijani će frknut u prvom krugu - jedino sam u njihovo ispadanje siguran, pa možda i S Koreje... Navijam za sve afričke ekipe da naprave što bolji rezultat, također želim puno sreće i aziskim ekipama kao uostalom i svim repkama koje se ne broje u prvi i drugi krug favorita :D

zlatno je pravilo da u prvoj fazi bude jendo pozitivno i jendo negativno iznenađenje
Na vatru odgovori vatrom !

diferent

Početnik

(10)

Datum registracije: 07.06.2010

• Poruku poslati

6

Srijeda, 09. Juni 2010

Citirano

Orginalno od emir-RA
Italijani će frknut u prvom krugu - jedino sam u njihovo ispadanje siguran...

I ja navijam za reprezentacije iz "donjeg doma", ali Italijani su se izvukli time što su dobili najlakšu grupu, i nisam siguran da ima šanse da ispadnu, što im takodje želim.

Isto bi želeo i Francuskoj, jer je nepošteno na svetskom prvenstvu zauzela mesto Irskoj.

Po meni, ekipe koje nemaju nikakve šanse za 2. krug su Japan (možda najslabiji učesnik SPa), S. Koreja (zbog divova koji su joj u grupi, mada navijam za njih jer su antiglobalisti) i Honduras.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

7

Petak, 11. Juni 2010

Svetsko prvenstvo je danas pocelo svecanjim otvaranjem,a u toku je i prva utakmica izmedju domacina Juzne Afrike i Meksika.

Poluvreme 0-0 ,grupa A
Veceras drugi mec u grupi A
Urugvaj-Francuska

Ja inace navijam za ekipe za koje navijam od malena,to su Italija,Brazil,Holandija,Nemacka (ovim redom).

Volim kad neka tzv mala ekipa napravi dobar rezultat ali ne svaku ekipu i ne po saku cenu.
Npr voleo sam Nigeriju 1994-te,Obalu Slonovace 2006-te,Hrvatsku 1998-me...

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

• Poruku poslati

8

Petak, 11. Juni 2010

Hajmp Urugvaj gazi ove rukometaše što su zalutali na SP :D

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

9

Petak, 11. Juni 2010

Urugvaj-Francuska 0-0

Ocajna Francuska,cak ni sa igracem vise nije uspela da postigne gol.
Veliki igraci u ekipu ali kao tim nikakvi.

Posle prvog kola u grupi A sve 4 ekipe imaju po 1 bod

1. Juzna Afrika 1 bod
2.Meksiko 1
3.Francuska 1
4.Urugvaj 1

Zaboravio sam da kazem da takodje nikad ne navijam za domacine prvenstva,bez obzira ko je domacin. Jos od Italije 1990-te preko SAD,Francuske ,Japana i Juzne Koreje do Nemacke i Juzne Afrike...za 4 godine necu navijat za Brazil :]

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

• Poruku poslati

10

Subota, 12. Juni 2010

Citirano

Orginalno od Tashke

Veliki igraci u ekipu ali kao tim nikakvi.

Mislim da se oni između očima ne mogu gledat

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

11

Subota, 12. Juni 2010

Juzna Koreja-Grcka 2-0
zalosno je sto postoje ekipe poput Grcke na SP a Hrvatske Ukrajine,Rusije nema...

Argentina-Nigerija 1-0

Kako se igralo,trebalo je da bude 7-3 ali zahvaljujuci odbranama golmana Nigerije i promasajima Nigerijskih napadaca rezultat se nije vise menjao od kako je u 6. minutu Hajnce dao gol

Argentina jaka u napadu,ocajna u odbrani,bez pravog vodje na terenu ali i na klupi,Maskerano je kapiten ali je Veron vodja,Maradona je najslabija karika jedne odlicne reprezentacije.

Veceras

Engleska-Sjedinjene Americke Drzave 1-1

Dobra,otvorena utakmica,Englezi brzo poveli ali je golman Engleske katastrofalno reagovao i Amerika je izjednacila.

Hauard,Americki golman je junak utakmice posto je bukvalno sve branio,zicere engleskih napadaca.

Ovo je definitivno bio dan golmana jer su odlicno branili i Hauard i golman Nigerije a i Grcke i Juzne Koreje

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

• Poruku poslati

12

Nedjelja, 13. Juni 2010

naučili i ameri igrat lopte ;)

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

13

Nedjelja, 13. Juni 2010

Citirano

Orginalno od Tashke
Ovo je definitivno bio dan golmana jer su odlicno branili i Hauard i golman Nigerije a i Grcke i Juzne Koreje

A žalili su se na loptu.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

14

Nedjelja, 13. Juni 2010

Kol'ko vidim Gana je vrlo spremna! Nervira me što voditelj za igrače Gane kaže Ganci :D. A gledah i prilog na RTS-u prije utakmice i vidoh da su igrači Srbije (samozvani orlovi) izašli na stadion u odelima da pogledaju kakav je teren :). Još pipkaju travu :), a trenirali baš na toj travi. Kakvi glumci.

Evo jednog teksta o vuvuzelama koje ispametiše!

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,5679813,00.html

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

• Poruku poslati

15

Nedjelja, 13. Juni 2010

Pa ova Gana uopšte ne liči na onu ekipu koju je BIH prije par mjeseci u Sarajevu pobijedila ( jest da se možda ove utakmice ne mogu poredit sa prijateljskim ) ali reprezentacijama sa karakterom svaka je utakmica bitna...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

16

Nedjelja, 13. Juni 2010

Alzir -Slovenija 0-1
Jos jedna katastrofalna greska golmana Alzira i Slovenija je ostvarila svoju istorijsku pobedu na Svetskom prvenstvu.
Steta jer Alzir je igrao dobro i bio bolji protivnik ali...greska golmana i crveni karton jednog igraca su bili dovoljni Sloveniji da srecno dodje do 3 zlata vredna boda.

Srbija-Gana 0-1

Sta reci za igrace i uopste narod srbije.Poslovica kaze da se pametan uci na tudjim a glup na svojim greskama..
A kako se zove onaj koji ne uci ni na svojim greskama??Poslovica mora da dobije dopunu zbog srpskog naroda

Zasto to kazem:
Pa pre 4 godine,u Nemackoj ista prica.Reprezentacija (tada) Srbije i crne Gore je zavrsila kvalifikacije na prvom mestu uz impresivnu(tada se mislilo) gol razliku 10-1

I odma pomislili kako ce da osvoje SP.Naravno prosli su kao bosi po trnju.

Ove godine,prvi put samostalna Srbija je kvalifikacije opet zavrsila na prvom mestu ispred indisponirane Francuske,promenili dres,ime, stavili par orlova na majice i opet isto ,najavlju kako idu tamo da osvoje Svetsko prvenstvo a ekipe poput Spanije,Argentine,Brazila i dr su tu samo da uvelicaju njihovo slavlje....

Naravno,poceli su isto kao i prosle godine,porazom 1-0.nisu pomogli orlovi na dresu,saznanje da igraju za srbiju a ne za tamo neke nepostojece zajednice,nista ne pomaze...

Ja mislim da Srbija nikad nece biti prvak sveta ali Srbija je vec sad prva u svetu po jednoj stvari: vec 5 utakmica zaredom na svetskim prvenstvima su dobili crveni karton: 1998 u poslednjoj utakmici protiv Holandije,2006. god na sve 3 utakmice po 1 crveni karton i evo sada 2010.god nastavak tradicije,crveni karton je dobio Lukovic.

90% sam siguran da ce neko i protiv Nemacke dobiti crveni karton,a ako izgube,onda im ne gine jos par crvenih protiv Australije,jer poznato je da oni neznaju kako da podnesu poraz i onda dozive raspad sistema..

Veceras
Nemacka-Australija

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

• Poruku poslati

17

Ponedjeljak, 14. Juni 2010

Za jučerašnji dan bi se ukratko moglo reći : Nova Njemačka, stara Srbija... Inače ako izuzmemo sinoćnu utakmicu u kojoj se i molgo očekivat da će švabi torpedovat tromu Australiju, za sve one koji vole posmatrat stvari iz kladioničkog ugla mogli su da primijete da je za sada najbolje igrati manje od tri gola po utakmici osim možda za ovu današnju Holandija Danska. Inače mi se čini da je Mehmed Baždarević u pravu kad je rekao da neće biti iznenađenja ovo prvenstvo.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

18

Danas
Holandija - Danska 2-0,rutinska pobeda Lala iako bez Robena,mada su kod postizanja oba gola imali srece,ali i srecu treba zasluzit.

Prvi je bio autogol a drugi posle odbitka lopte od stative Kuyt je naleteo i smestio loptu u mrezu.

Japan-Kamerun 1-0 ,
po meni veliko iznenadjenje posebno zbog toga sto je Kamerun jedna od najboljih Africkih ekipa dok je ekipa Japana igrala ocajno i poslednja 4 prijateljska meca izgubila.

Veceras Italija pocinje odbranu titule osvojenu u Nemackoj (o) (o)

Uh kad se samo setim tog SP-a...

Do sada generalno lose prvenstvo,osim Nemacke,sve ostale utakmice su zavrsene od 0-2 gola,premalo golova i slobode igraca u igri,previse taktike,zadataka,odbrane...

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

• Poruku poslati

19

I dalje manje od tri gola po utakmic :D kolko je dobro toliko i nije... Vidjet ćemo kakve nas utakmice čekaju kad reprezentacijama bude gorilo za prolazak ?!

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

20

Utorak, 15. Juni 2010

Do sad najgore prvenstvo koje sam ikad gledo 8o

Od utakmica, preko atmosfere pa sve do polu praznih stadiona na po nekim utakmicama xx(

MOze samo bolje da bude ...

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks