Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

41

Četvrtak, 24. Juni 2010

@Tashke

Ti to navijo sat da nebi zaboravio da pises tolke gluposti, zar nije u svim drugim drzavam ista reakcija kad izgubi il pobedi svoj tim, da si cuo kakve su reakcije ovde bile posle pobede nemacke nad australijom a kakve su reakcije bile posle poraza protiv srbije, naravno da je i u toj utakmici samo sudija bio kriv i naravno da nakon pobede protiv australije je nemacka bila majka fudbala, dakle sedi savi se malo i ne preteruj sa tvojim provokacijama jer time samo kvaris temu, da srbiju mrzis svi smo vec davno shvatili, vidis i ja sam se smirio i ne cirkuzam vise o itali :)

Meni je uvek zao kad izgubi neki tim iz bivse jugoslavije, uvek sam za te timove navijao, tako da mi je juce bas bilo krivo i zao sto je srbija ispala.

@SmokyP

Ti malji ne bandaj, ti loptu ne umijes da sutnes a doso si da mi pricas nesto o fudbalu :D :D

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

42

Četvrtak, 24. Juni 2010

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
@Tashke

Ti to navijo sat da nebi zaboravio da pises tolke gluposti, zar nije u svim drugim drzavam ista reakcija kad izgubi il pobedi svoj tim, da si cuo kakve su reakcije ovde bile posle pobede nemacke nad australijom a kakve su reakcije bile posle poraza protiv srbije, naravno da je i u toj utakmici samo sudija bio kriv i naravno da nakon pobede protiv australije je nemacka bila majka fudbala, dakle sedi savi se malo i ne preteruj sa tvojim provokacijama jer time samo kvaris temu, da srbiju mrzis svi smo vec davno shvatili, vidis i ja sam se smirio i ne cirkuzam vise o itali :)

Meni je uvek zao kad izgubi neki tim iz bivse jugoslavije, uvek sam za te timove navijao, tako da mi je juce bas bilo krivo i zao sto je srbija ispala.

Nije mi namjera nikog da branim ali u dobrom dijelu razmisljam kao Tashke. Cijelo prvenstvo pratim preko RTS i po malo čitam srbijansku štampu i forume po netu. Mislim da je malo reći da su nerealni. Hrvatska je nekoć bila treća i čini mi se ( u stvari sam siguran ) da ih to i dan danas frsustrira. Ako se sjetimo igračkog kadra koji je tad imala Hr zaista se može reći da ih je tada vodio npr Ivica Osim a ne šoumen Ćiro Blažević ( koji je ipak više šoumen nego trener ) ali jedan od rijetkih koji je i na taj način ipak uspio izgraditi veliku trenersku karijeru, Hrvatska bi garantujem svačim bila prvak svijeta. Ne treba zaboraviti da je tu generaciju Hrvatske ipak iškolovala EX YU - i kad se to zna nameće se pitanje samo po sebi : Da li će na našim prostorima ikada više biti igrača tipa Šuker, Boban, Jarni, Prosinečki... ?! Dakle treba biti realan da je kadar reprezentacije Srbije veoma dobar, da je Radomir Antić puno bolji trener od Ćire Blaževića ali niti jedna reprezentacija sa EX YU nakon bronzane Hrvatske, pa ni sama Hrvatska nije niti će biti u rangu one iz Francuske 98 godine. Na desetine grupa sa po nekoliko hiljada članova na fb samo an račun Hrvata zato što ne igraju na SP između ostalog bile su razlog zašto nisam želio da navijam za komšije. Nisam ja nikakav navijač Hrvatske ( sem poštovalac ) jedne ipak budimo realni barem kad je Balkan u pitanju fudbalske vele sile - bez obzira što se nisu kvalifikovali na SP. A onaj tko ih je pratio kroz kvalifikacije vrlo dobro zna da su ih sustigli pehovi kartona i povreda u ključnim momentima. S druge strane problemi koji su tek sada izašli na površinu u reprezentaciji Francuske otkrivaju nam zašto je Srbija bila prva u grupi. Svatam ja i rivalstvo nije da ga ne razumijem, ali isto ne razumijem toliku zasljepljenost nerealnošću : Da je recimo Hr u izvlačenju grupa za EURO 2012 ipak bila u prvom jakosnom šeširu Srb u drugom. Ni jedan klub iz Srbije nakon rata nije uspio prodati igrača za pare koje Mamić uzima za igrače Dinama. Na tržištu fudbala srbijanska odbrana je skuplja od hrvatske, ali su zato npr Čorluka, Kranjčar, Modrič, Olić, Petrić, Raketić skuplji od kolega iz Srbije koji igraju na istim pozicijam. Helem malo sam otdužio možda se sve moglo napisati i u kraćim crtama i milsim da Tashke kao i većina ljudi koji gledaju realnim očima su uvidjeli isto ono što i ja.
Na vatru odgovori vatrom !

Datum registracije: 12.03.2008

• Poruku poslati

43

Četvrtak, 24. Juni 2010

koga zanimaju vjeciti luzeri, kokardasi :D

3 federalna jedinica priznata od FIFE :klanja:

p.s.trener Antic se vraca vjeri pradjedovskoj,aferim :klanja:
feminismus existiert nur, um hässliche frauen in die gesellschaft zu integrieren

Erbakan

Učenik

(0)

Datum registracije: 20.12.2002

• Poruku poslati

44

Četvrtak, 24. Juni 2010

Svi kite auta, hajd rekoh i ja :]
Erbakan je dodao/la ovu sliku:
  • Sandzak-zastava.jpg
Sve je ovo samo igra! Nema tog muftije koji je vrijedan Vasih zivaca

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

45

Četvrtak, 24. Juni 2010

Nesto sam danas posebno raspolozen :)

Arrivederci, Azzurri! :D
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

46

Četvrtak, 24. Juni 2010

Nešto zanimljivo piše u biltenu svetskog prvenstva.

http://seebiz.eu/sr/politika/fifa-otcepila-kosovo,82904.html

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

47

Četvrtak, 24. Juni 2010

Sto se tice navijanja, na mestu gde sam ja odgledao sinocnu utakmicu u krugu nasih ljudi, svi su navijali za Australiju.
Zasto? To nek se zapita ministarstvo za dijasporu kao i sama drzava Srbija.

Zanimljiva karta Srbije ;-)

Administrator je dodao/la ovu sliku:
  • slikao.jpg
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

• Poruku poslati

48

Četvrtak, 24. Juni 2010

oooollleeee za Japan (o) (o) (o) (o)

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

• Poruku poslati

49

Četvrtak, 24. Juni 2010

Citirano

NELSPRUIT - FIFA je u svom zvaničnom biltenu za utakmicu Srbija-Australija objavila kartu Srbije, ali bez teritorije Kosova i Metohije. U biltenu se navodi i da Srbija ima sedam miliona stanovnika, što takođe znači da nisu usračunati stanovnici Kosova i Metohije.Pored toga, kao jedan od tri najznačajnija grada u Srbiji, uz Beograd i Novi Sad, naveden je Novi Pazar .

Autori biltena su se ovim propustom oglušili i o službeni stav FIFA-e koja inače nije priznala Fudbalski savez Kosova, jer je politika ove organizacije da ne priznaje one teritorije koje nisu priznale Ujedinjene nacije. Ovaj bilten podeljen je novinarima, fotoreporterima i turistima, i izazvao je šok među svima koji su juče bili u Nelspruitu, pred meč sa Australijom.

Generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije Zoran Laković najavio je žestoku reakciju povodom skandaloznog propusta FIFA u brošuri za medije u kojoj je Kosovo izostavljeno iz teritorije naše zemlje.

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

• Poruku poslati

50

Četvrtak, 24. Juni 2010

hehe da li će u protestnoj noti negodovati i zbog Novog Pazara živo me zanima :D :D :D

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

• Poruku poslati

51

Subota, 26. Juni 2010

U prvoj utakmici knock out faze Urugvaj izbacio Južnu Koreju. Moj favorit je bila Koreja ali je sve izvjesnije ako se to već sada ne može reći da je ovaj mundijal u znaku južno amreičkih reprezentacija za razliku od prošlog kada su u drugom krugu dominirale evropske ekipe.

• »amirovic« je muško

Datum registracije: 23.07.2006

• Poruku poslati

52

Subota, 26. Juni 2010

Urugvaj-Gana prvi par medju 8

gana jedina nada Afrike :D

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

• Poruku poslati

53

Nedjelja, 27. Juni 2010

Danas je veliki dan na mundijalu - Njemačka i Engleska su odigrale toliko važnih susreta a današnji je možda veći od ostalih. Ja kao veliki ljubitelj premijer lige i FC LIVERPOOL ipak ću navijat za Švabe...

• »amirovic« je muško

Datum registracije: 23.07.2006

• Poruku poslati

54

Nedjelja, 27. Juni 2010

Ljudi kakva utakmica!! (o) (o) (o)
To je fudbal
Sudija dosad napravio najvecu gresku na prvenstvu! o|

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

• Poruku poslati

55

Nedjelja, 27. Juni 2010

Sudija katastrofalan ali ne znam koliko to može biti opravdanje Engleskoj za veoma loše odigrano drugo poluvrijeme... ?!

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

• Poruku poslati

56

Ponedjeljak, 28. Juni 2010

Ovo je jedna od utakmica koje mogu da odgledam do kraja i koje čak i mene zadrže ispred ekrana! Svaka čast Švabama na igri!

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

57

Citirano

Orginalno od Phikret
Ovo je jedna od utakmica koje mogu da odgledam do kraja i koje čak i mene zadrže ispred ekrana! Svaka čast Švabama na igri!

Potpisujem!
我还记得

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

58

@ Pazarac
Nismo se razumeli,ja nigde ne pricam o igri Srbije,vec pricam o nenormalnoj situacici naduvavanja prosecne ekipe kako moze da osvoji Svetsko Prvenstvo.
Ti kazes isto tako je i u Nemackoj,ali hajde da vidimo na osnovu cega prave euforiju Nemci a na osnovu cega Srbi:

Nemacka je SEDAM puta igrala finale SP-a,Nemacka je 3 puta bila Svetski prvak,Namacka NIKAD nije ispala u prvom krugu,Nemacka ima najsavremenije stadione,svi igraci igraju domacu ligu,vec pola veka imaju kontinuitet i smene generacija,a ovu reprezentaciju cini gro igraca Vicesampiona Evrope Bayerna i dvostrukog aktuelnog prvaka Nemacke.

Na osnovu svega ovoga zar nije logicno da Nemacka javnost ocekuje dobar rezultat na SP-u??

A hajde reci mi na osnovu cega Srpska javnost misli da ce Srbija da rusi sve pred sobom i da osvoji Prvenstvo(ili u najmanju ruku da dodju do polufinala) :

Srbija nema nikakav kontinuitet,prvi put igraju samostalno na SP-u, NIJEDAN igrac nije igrao za reprezentaciju na SP-u,glavni napadac(Zigic) DVE godine sedi na klupi Valensije,polovina igraca reprezentacije igra u prosecnim klubovima( Herta ispala, Udineze skoro ispao, Wigan-golman Srbije je u ovoj ekipi rezerva,Keln,Saragosa itd.
srbija ima 3 igraca koji igraju za vrhunske ekipe ali oni u tim ekipama nisu glavni i vodeci igraci vec deo dobre ekipe,a 3 dobra igraca ne cini reprezentaciju.
U Srbiji 2 stadiona imaju reflektore,i nijedan,osim ta dva ne ispunjavaju Uefine propise za igranje medjunarodnih takmicenja.

O ovome sam govorio Pazarac,o tome kako je nenormalno pricat kako ces sa Yugom da odes da se takmicis i pretis Mercedesu(da se tako slikovito izrazim) :]

Zar ti nebi bilo zalosno kad bi Nemci u vaterpolu pricali kako ce da osvoje Svetsko prvenstvo,kad se dobro zna da su tu zakon Ex Yu republike uz Madjarsku Italiju i Spaniju?
O tome ti pricam,i to mi smeta.

Ne smeta mi kad kazu da ce u vaterpolu,kosarci ili odbojci da osvoje prvenstvo jer tu postoje realni izgledi da se to i desi,ili ako kazu da ce Djokovic osvojit Wimbledon,jer to je u domen realnog,ali u fudbalu je to zalosno i to se i pokazalo a meni smea to sto sam na pocetku i rekoa da ce da se desi kao i pre 4 godine: Otisli da osvoje prvenstvo a vratili se kao zadnji u grupi.

Glavni razlog te histerije je pre svega podcenjivanje drugih ekipa jer oni misle da fudbal igraju imena zemalja a ne igraci te zemlje.

Sto se Italije tice koju pominjes,mi tad nismo imali problem(ti i ja) oko toga ko za koga navija ili ko koga mrzi vec sam ja reagovao na izbor reci koje si ti upotrebljavao jer sam mislio da nisu prikladne forumu i nista drugo,a naravno da se o ukusiva ne treba raspravljati i neka svako navija za koga hoce ili protiv koga hoce. ;)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

59

Sto se utakmica tice

Nemacka-Engleska 4-1
Argentina -Mexico 3-1

Nazalost,pored odlicnih utakmica i igre,golova,lepih poteza,obe utakmice su obelezile katastrofalne greske sudija,i to pre svega linijskih.Steta jer to baca senku na zaista odlicne ove 2 utakmice.

Danas Holandija-Slovacka 2-1

Rutinska pobeda Holandije sa mnogo prilika za gol.Roben se vratio u ekipu Holandije i pokazuje koliko vredi za ovaj tim.

Veceras

Brazil -Cile

duel 2 prvoplasirane ekipe iz Juznoamerickih kvalifikacija
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

• Poruku poslati

60

Bilo bi extra kad bi Čile večeras izbacio Brazila...

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks