Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 17. August 2006

Svetslo Prvenstvo u kosarci,Japan

U subotu u Japanu pocinje Svetsko Prvenstvo u kosarci.Titulu brani SCG koja je na dva dva poslednja sampionata osvojila titule.

Najvec favoriti za osvajanje su Argentina(dolazi u najacem sastavu sa NBA igracima),USA(relativno dobar sastav),Spanija(razbija u pripremnom deli,igra Po Gasol) i Grcka kao evropski sampion.

Sta vi mislite?
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 17. August 2006

Mislim da su Argentina i Spanija najveci favoriti, s tim sto bih Argentincima dao nesto vecu prednost.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

abfang

Učenik

(10)

• »abfang« je zabranjen

Datum registracije: 23.06.2006

• Poruku poslati

3

Petak, 18. August 2006

Titulu ovog put ce osvojit nemacka, bez sumlje jer za njih igra najbolji NBA i evrope, igrac Dirk Novicki.

Zato Deutschland pobedjuje!

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

4

Subota, 19. August 2006

I ja mislim da je Argentina najveci favorit za titulu. SCG nece proci grupu sa ovako mladim timom. Nemacka nije samo Novicki ali sve je moguce... Evo i prvih rezultata (pale su i prve stotke) :) :

Venecuela - Liban 72:82
Nemacka - Japan 81 :70
Brazil - Australija 77:83
Portotiko - SAD 100 : 111
Angola - Panama 83:70
SCG - Nigerija 75:82
Sit Hungry Doesn't Believe

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

5

Subota, 19. August 2006

Citirano

Orginalno od And_U_Price
I ja mislim da je Argentina najveci favorit za titulu. SCG nece proci grupu sa ovako mladim timom. Nemacka nije samo Novicki ali sve je moguce... Evo i prvih rezultata (pale su i prve stotke) :) :

Venecuela - Liban 72:82
Nemacka - Japan 81 :70
Brazil - Australija 77:83
Portotiko - SAD 100 : 111
Angola - Panama 83:70
SCG - Nigerija 75:82

Koji ti je to mlad tim!!???
Rakochevich,Avdalovich,Ashkrabich,Nikolich :))
NEMA KVALITETA,TO JE TO !!
A i ne znam shto se bavite sa ovim timom i drzhavom koja ochigledno poslije ove nove himne i zastave(a i ranije) nije nasha!! :rolleyes:
----------------------------------------------
Nema Bosne pa je i Turska zlatna:
19. avgust 2006.
Turci bolji od Litvanije

Najdramatičniji meč prvog dana Svetskog prvenstva u Japanu gledali su gledaoci u Hamamacuu, gde je Turska pobedila Litvaniju rezultatom 76:74 (19:17, 25:23, 12:19, 20:15)

Pobeda je Turcima pripala pošto je Giedrius Gustas promašio šut za dva u poslednjoj sekundi.

Utakmica je protekla u totalno izjednačenoj igri dva evropska tima. Litvanija je u prvoj četvrtini imala 6 poena prednosti, dok su Turci posle serije 10-0 u poslednjem periodu došli do vođstva od osam poena.

Ostatak meča protekao je u igri od minus pet do plus pet, a u finišu više nerava imao je tim Bogdana Tanjevića.

Ibrahim Kutlaj postigao je 15 poena za Turke, a najbolji u litvanskom timu bili su Arvidas Macijauskas sa 24 i Darius Songaila sa 14 poena
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

6

Nedjelja, 20. August 2006

Pa dobro moze i tako da se kaze, da nema kvaliteta. Ja sam vise mislio na to da su neiskusni :) No nije ni bitno caskamo o Svetskom prvenstvu.

Australija - Turska 78:86

Turci takodje imaju mlad tim :) ali oni se spremaju za sledece Svetsko prvenstvo, mada vec imaju dvije pobede...
Sit Hungry Doesn't Believe

Social bookmarks