Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško
  • »simke_np« je autor ove teme

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

1

Petak, 03. Januar 2003

Techno Zhurke u Novom Pazaru

[SIZE=2]:) moja prva tema od kako sam se uchlanio u ovaj forum bice bash ova iz razloga shto volim techno i trance i rekoh da malo popularizujemo tu vrstu muzike u nashem gradu...pichite...[/SIZE]

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

2

Subota, 04. Januar 2003

Simke kralje :)

Slazem se da su techno-trance zuraje vatra prava ali cesh momche odmah naici na OPOVRGAVANJE ove cinjenice jer se na takvim skupovima KONZUMIRA sve shto se konzumirati moze :) 8o
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

3

Subota, 04. Januar 2003

hehehhe SIMCE ILI TI ADNANE

PALI BRATE NARODNJACI SU ZAKON.......

:D
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

4

Subota, 04. Januar 2003

ma dobro je to enade shto ti kazhesh i ja bih te poslush`o naravno jer mozesh da mi budesh cale al opet imash zhuraje gde ti ne mozesh da konzumirash drogu itd..tako na primer u Xl-u i Paradisu gde sam bio u ta dva kluba ima najmanje droge u Jugi...:) al imash i zhurke gde uz kupljenu ulaznicu dobijash i ekser(if u know what i meen) :( sve u svemu Dj Slavka 10 januara u Ritam Caffe...ko oce nek dodje...:)

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

5

Subota, 04. Januar 2003

jes Aha

Ene Slavka, lijepo.... 10tog... c c c moradoh da dokucam ovo da ti ne ukucaju BAN za REKLAMU ! :))

Viva!
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

6

Subota, 04. Januar 2003

tehno zurke????????

pa simke svaka takva zuraja je narko zuraja....samo narkosi to slusaju?ima poneki lik utripovan koji nije jak narkos,,,,travar samo???svako ima pravo izbora sta ce slusat????? 8)
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

7

Subota, 04. Januar 2003

Techno Zhurke...

pa mislim u redu je sve to,jer nikom ne mozesh da zabranish da misli a ja mislim da ta tvoja "poruka" nije bash na mestu al opet kazhem sve je u redu...:) tamo gde sam ja bio malo je narkosa dok ih je na nekim vecim festivalima kao Exit ili Entrance nazhalost zaista puno :( pozdrav bux kralju :)

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

8

Nedjelja, 05. Januar 2003

big SAALLAM two all of ya...

simke ok si lik ne moras da nam pricas da si neko ko gotivi sve to , aliii.... samo malo sishke... mislim da ces da skontas... big sallam for bbabbhha_

• »Holcicka82« je žensko

Datum registracije: 05.09.2002

• Poruku poslati

9

Ponedjeljak, 06. Januar 2003

Sta li vi ovo pricate da mi je znati???
"Sve sto se pamti zaoboravi se, a sve sto se napise, ostaje da se pmati"

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

10

Techno muzika je bull shit i to slusaju samo deca :D
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

11

Sto ti je demokratija. U jednoj sobi se savjetujemo da smanjimo nemoral u gradu, drogu i tako to a u drugoj zovemo raju na tecnho sa raznoraznim 'ekserima'.

Bujrum narode pa ko sta voli nek izvoli o| .
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

12

Ih, Ih...

Niko nikog nije zvao na na party sa exerima čovek je samo konstatovao da postoje.A i govorio je o Beogradu a ne o Pazaru.

Inače po svetu su jaki pokreti koji se bore da se Tehno ne poistovećuje sa konzumiranjem droga.

Prave se strejt tehno žurke i deli propagandni materijal protiv droge.

13

Citirano

Inače po svetu su jaki pokreti koji se bore da se Tehno ne poistovećuje sa konzumiranjem droga

Sto ce reci da one to vec i jesu. I svi ti pokreti nastaju da promeni ono sto jeste. Ene prave se straight zurke.. da promene misljenje o onima sto nisu straight, je li? Pa koji su sad ispravni oni sto bi da promene il oni sto nesto vec rade... ma bjaaaaaziii. Postoje ljudi koji nesto ne konzumiraju ili ne, a takve zurke su vecinom utociste za one koji to cine. Veca je verovatnoca da ce tu poceti to da rade i oni koji inace ne rade, a ne obrnuto. Zdravo.
mogu ja da se potpisem i bolje...

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

14

Ne to neće reći to.
Malo demagoški izvlačis zaključke fingersbroken nisam to očekivao od tebe. Kod koga si učio logiku?
Ako se nešto poistovećuje sa nečim to ne znači da to jeste.
NPR Zapad danas poistovećuje islam sa agresivnim fundamentalizmom i terorizmom.Da li iz toga izvlačiš zaključak da islam jeste agresivni fundamentalizam i terorizam.

Razmisli...

Tehno je najpre muzika...

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

15

Dobro receno Hobbes, da je tehno ipak zika i samo zika a nikako pokret mladih Gorana (sume, trave, barbiturati i slicno)...
No kad malo bolje skontam, da bi se takvo sto moglo slusati i pride da ti se jos svidja mislim da moras biti "high".
Iliti propratne droge sto idu uz tehno ja vidim kao anesteziju pacijentu prije operacije...
Zivili
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

16

Utorak, 07. Januar 2003

essalam 2 all of ya

100 ljudi 100 chudi.100 zhena 200 sasi.....
Ako je fakat da se svi razlicito zadovoljavamo,nema mesta stavljati nesto novo u raspravu.... evidentno je da se tech. manifestacije ne mogu ili ih je veoma tesko organizovati bez pratecih stvari.... zato ako SMO straith zasto stavljati trn u zdravu nogu....

17

Utorak, 07. Januar 2003

hobbes

Postoji nesto sto se zove realnost, cinjenica, fakat, sustina, a sto je jace od svih pravila zakljucivanja logike. Tvoj primer koji si izneo je ustvari demagogija (sto govori da je dobro poznajes), a ono sto sam ja rekao ne govori da se techno poistovecuje sa konzumiranjem droge, vec da su techno zurke ono sto se poistovecuje sa spomenutim. Dokazi tu nisu potrebni. NPR u pazaru se organizuje techno zurka sa sloganom DROGA NE.. a da vidis lepote tamo. Izasao sam pre nego sam usao. Sto rece rifce, jednostavno je takve nekakve manifestacije tesko organizovati bez necega sto se redovno pojavljuje kao propratni faktor (pa se moze nazvati i ukljucujucim stoga). Ne da se to pojavilo pa ga neko pogresno vezuje nego je i nastalo preko toga. Poznate zurke koje traju i po tri dana, bile bi zavrsene mnogo ranije da nije raznoraznih extatickih aditiva na njima. To im je i sinonim postao, a ne sta drugo. Muzika na stranu, svako slusa sta voli i uziva u stvarima koje mu pruzaju zadovoljstvo, ali onako u globalu receno techno zurke su nista do lose jer se nista dobro na njima ne nalazi. Kao sto rekoh pokusali su ljudi (a i ti rece isto) da ih organizuju drugacije, al im opet ne polazi za rukom. No svaka ptica svome jatu, svako zna gde mu je mesto, pa sto onaj veselo rece: zivili!
mogu ja da se potpisem i bolje...

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

18

Srijeda, 08. Januar 2003

e ortaci sve je to u redu ako se nekom ne svidja techno i te munje al morate da svatite da nije bash sve kako se pricha po gradu da samo narkosi dolaze...to necu da chujem...uostalom ja slusham techno,trance,drum & bass,house a nisam narkos vec mi se samo to svidja tako da dobro kazhe ortak.. (Niko nikog nije zvao na na party sa exerima čovek je samo konstatovao da postoje.A i govorio je o Beogradu a ne o Pazaru).To sam ja i naveo...znachi nikog ne teram da dodje na zhuraje samo kazhem da mi je upravo zhelja da napravimo jednu dobrotvornu zhurku gde bi smo sprecili pojavljivanje vutre i tih munja...toga u pazaru nema na techno zhurkama i ja stojim iza toga...uostalom rodjen sam u bg i vidim veliku razliku u shvatanju techna tamo i ovde...oni tamo pokushavaju da se kroz techno shto vishe nalozhe to i jeste istina...uostalom svi ste chitali da je izvesna kolicina droge zaplenjena na Exit~02...ALI NA TOM ISTOM EXITU CHE DO GODINE DA BUDE PRZENJE I DOCICE ONAJ KO TO NEVOLI...DOCICE SAMO DA VIDI ATMOSFERU...u to sam uveren...pozdrav ortaci...samo da kazhem da smo na zhurkama u pazaru na svakom flajeru da droge nema unutra niti blizu samom Live Acta...uostalom dovodili smo kvalitetan Line-Up tako da atmosfera ne izostaje...daj bozhe da dodje Slavka 10 januara u Ritam Caffe i isprzhi malo ovaj grad...u pozitivnom smislu naravno a ona to najbolje ume i tako che prikazati techno muziku u drugom svetlu sa jedne sasvim druge strane...pozdrav

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

19

Srijeda, 08. Januar 2003

odkud znam...evo vam site

shta znam vishe nebih nishta reko ja sam reko svoje to je ono shto ja mislim kad je ova tema u pitanju uostalom evo vam site www.transmute.co.yu pa mozete da vidite sve shto vas interesira u elektronskoj muzici u yu.
evo jednog interesantnog party-a u Zrenjaninu garant bez droge jer sam bio vec jednom u tom klubu
Marko Nastic [recycled loops/bg]
Marco Ross [connection/bg]
Milan Veljkovic [connection/bg]
Vladimir Acic [res.radioas/ns]
Furman [res.radioas/ns]

San Marco - Zrenjanin
Price / Info: Cena karte: u pretprodaji 200din, na ulazu 250 din. Pretprodajno mesto: club San Marco

Datum registracije: 29.08.2002

• Poruku poslati

20

Srijeda, 08. Januar 2003

PODRSKA ELEKTRONSKOJ MUZICI

Stvarno mi nije jasno zasto se neki clanovi protive ovom pravcu muzike.Sva ta prica da se na tim zurkama pojavljuju samo narkomani je besmislena,a oni koji je sire samo produbljuju jaz izmedju pazarske omladine,i onog sto je u savremenom svetu vec odavno realnost u kulturi.Pogledajte samo Berlin(love parade),Cirih(street parade) i nama najblizi N.Sad(exit).Sad bi znaci trebali da mislimo da su svi oni u krivu,a mi u pravu.
Simke brate,u svakom slucaju te razumem i podrzavam ,i zelim da se sto prije stvori scena nasih dj-a,posto vidim da se bavis time.
Reci mi koju vrstu muzike vrtis? 8)

Social bookmarks