Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško
  • »simke_np« je autor ove teme

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

41

Utorak, 04. Mart 2003

Babbha is the greatest! (after allah of course)

tako je bajo...ja sam upoznat sa tvojim radom ti si dobar...lichno je moj meda za tebe uputio pohvale a kad on nekog pohvali onda je to najveci kompliment za choveka...upoznat sam sa tvojim radom i svaka chast za shoxy-a...posebno mi se dopalo shto je za mesto organizacije odabrana moja (josh 2 meseca) shkola...daj slikaj me negde choveche za charshiju :)) dachu ti malo kesha haha...no dobro zaobilazim temu!znachi za april vec znam line-up i vec mi je u vugli imam tu josh nekih brojeva pa da se nadjemo negde da ti dam da poprichash sa DJ Acimom(pushta najbolji house u srbiji) i sa josh nekim likovima koje znam chak je jedan iz madjarske DJ Faktor-X koji bi rado svratio ovamo...javnost bih da upoznam sa josh nekim partijima koji se odrzhavaju ovog meseca...najme da kazhem da ne znam neshto konkretno ali biche najmanje dva dobra partija na kome che nastupiti eminentni dj-evi...e enade ja sam uz`o yamaha pojachalo i numark matrix 2...jel mi dobar izbor?sellam i srechna nova godina svim muslimanima shirom sveta...see ya soon!
simke_np je dodao/la ovu sliku:
  • marko1.jpg

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

42

Utorak, 04. Mart 2003

Blagodarim....

Dah! Jashta bice dobro t.j. SAMO DOBRO® o tako na josh bolje AkoBogDa

Drago mi je da znash shta znash samo mi nije drago ako neznash sve i konkretno... nego samo nagadjanja.. :)

Bice svega i u Aprilu i u Maju. Bice OK. Keep Chillin' :]
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

43

Srijeda, 05. Mart 2003

dobro za ovaj mesec ne ali...

za ovaj mesec ne znam konkretno al sam upoznat sa tvojim stilom i majke mi niko mi nije reko za april a vec znam doslovce koga ces da dovedesh e uzgred imam dva "rodbinska pitanjca" tj. tri oprosti...kao prvo
Shta ti dodje Rifko Papic (kralj chovek,ozhenjen je sa mojom tetkom...)
kao drugo...Jesil nekom postao dajo poshto ima jedan lik a on se zove Aldin(ne znam prezime sorry...) zhivi u soliteru "Jezero" kazhe da njegov dajo organizuje zhurke po Pazaru(a to si verovatno ti jer ti i josh neki ljudi ste najvishe uchinili za Novopazarsku klubsku scenu)...I konachno broj tri Poznajesh li Samira Pepica?
aj pozdrav brate e i rekoh ti ako hochesh dacu ti brojeve onih dj-eva koje bi ja voleo da vidim ovde u aprilu tj.tog famoznog 26...:)) pa ako hochesh dodji dole kod nas u firmu("Menus")pa chemo dole poprichat detaljno o svemu...za sada toliko...vozdra o|

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

44

Petak, 07. Mart 2003

Prijatelju....

Rifko Papic mi teorijski nije nishta, on je rodjeni brat moje amidzinice :) poznajemo se kroz sitarstvo i njegovo delanje u grafici, dok je bio ovde blize radio sam pripreme za njega....

Samir Pepic mi je prijatelj, vrlo. Imam fer saradnju na svim poljima. Posebno dizajnu.

A taj lik iz solitera mi nije nishta (bar mislim tako) :) mada cu se naknandno brifovati.

Za telefon bilo kojeg DJ-a u dijametru od 500 km - zovi i pitaj.

Moguce je da cemo se videti u MaxMenusu kad budem navraco sa stamparima. Nuska i Meda poznajem licno i dobro.

Svi pozdravi :D
Can't Rain All The Time

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

45

Petak, 07. Mart 2003

:)

u do jaja...:) e slushaj bilo bi dobro da mi se javish kad budesh teo da idesh u firmu jer moramo da se dogovorimo koga josh da dovedesh(dovedemo haha):)dobro gledaj jednu stvar...imam brojeve nekih likova koji bi rado doshli ovamo...e reci mi kog ti imash u planu??voleo bih videt slavku ovde...gde bih ti odrzhao onaj tulum 26 aprila?a?da mozhda nebi u bashti doma kulture ili u Happy Day-u......:)
ochekujem skori reply :) pozdrav :]

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

46

Petak, 07. Mart 2003

VAZNO OBAVESTENJEEEEEEEEEEEE!!!!!!

Techno Party U starom dobrom "BOOM"-u...povodom osmog marta...ljudi svratite...vrte lokalni dj-evi!!!!!!!! 8o ;)

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

47

Subota, 08. Mart 2003

Ako budemo zivi i zdravi....

Sve ce se deshavati negde gde osetim da treba te nedelje. Oko 500-600 ljudi, qbiq ozvucenja, josh vishe svetla i dobra imena. Sjajna graficka postavka, internet site, TV i radio reklama, plakati, ulaznice, flajeri, brifbookovi i majice, duksevi, kape, zvizdaljek and the rest. Cena - sigurno sitnica. Bez Alkohola. Siguran sam samo da ce sav prihod ici deci bez roditelja i distroficarima. U to sam 100% siguran jer tako JA zelim.
Can't Rain All The Time

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

48

Utorak, 11. Mart 2003

:)

Ovo nije mozhda u okviru teme al sam konachnoooooooooooo nabavio majicu technokratieee...tu sam majicu cheko 5 godina...jurio na sve strane i docheko da je kupim na trafici kod banjice.......ccccccccccccccccccc :)
;) enade da rokni neshto konkretno u vezi aprilskog tuluma zhivti jaaa...zheljan sam dobrog partija pa jedva chekam da chujem neku informaciju od tebe... :] Vozdraja :rolleyes:

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

49

Utorak, 11. Mart 2003

Chestitam!

...za nabavljenu majicu!
A gde tachno na Banjici, da kupim i ja?? Shalim se naravno! Meni se vise svidjaju one sa natpisom MNOGO SMO JAKI ili GROBARI 1970! :] 8) :)

Veliki pozdrav!

Sit Hungry Doesn't Believe

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

50

Srijeda, 12. Mart 2003

phhhhhhh :)) to je neka trafika nemam pojma...

neka trafika tu...valjda kod one klinike...:)
shta ti dishra?
video sam pms!??!!
pozdravljash me preko poruke...malo chudno al...?? :)
ok ono...jesi bio da gledash bayern!?ja sam bio na severu :)) (Juzhni Front Konza) :)
za povratak pravih navijacha na jug!!!!!!!!!
dobro nisam sad u tom fazonu tj.nije ovo tema za razgovor o tome...:P
voZdra i must go

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

51

Petak, 04. April 2003

26. april

shta ce da se desi...ima li party ili ne...?? reci Enade hehe sad odmah...zheljan sam brate dobrog party-a e Enade uzgred poselamio te rifko...bio sam dole...zamolio bih te da se nadjemo da mi odradish jednu pripremu u Corel da bi on mog`o da mi otshtampa to...Majica TechnoKratia je u pitanju...ostavi mi tvoj telefon...cao cao o|

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

52

Petak, 04. April 2003

26. april

Shta se deshava...jel ima party ili ne...vidim "Magazin" dolazi pa rekoh da bi i party mogo prodje...enade uzgred te Rifko poselamio...bio sam dole za neke majice ali mi treba priprema za koju ja nemam vremena pa te molim da odradimo to...da se nadjemo negde...majica Technokratia je u pitanju...see ya

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

53

Srijeda, 30. April 2003

Pozitvina Stvar!

ovako stoje stvari...Konachno ce svima dobro znani Bezistan Bar do sada poznat samo po haram stvarima biti iskoriscen na pravi nacin...o cemu se zapravo radi reci cu vam odmah.Bezistan se renovira zahvaljujuci nekim likovima tu iz grada i taj bar nece biti vishe ono shto je bio a svi dobro znamo shta i kako je bilo...elem za najkasnije nedelju dana treba ochekivati mega ime techno scene u Novom Pazaru!Ja sam gore stalno zadnjih dana,farbam sa josh nekim likovima,sredjujemo kulturni spomenik i ceo park shminkamo za party.Po priznanju organizatora napolju ce biti 6 kutija od po 500 W a unutra 4 kutije takodje od 500 W...al ce to da gruva brateeeeeee...:)
party ce na opshte iznenadjenje proci bez alkohola i gudre iz prostog razloga shto to nije cilj otvaranja i ponovnog ozivljavanja Bezistana!Znaci party je Strejt...blagovremeno cu dati obaveshtenje o daljem toku reanimacije tog objekta...!pozdrav ;)

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

54

Subota, 03. Maj 2003

Mogo si napomenut kad ce bit party, izmedju ostalog ?( :klanja: o|

E i o kakom je sredjivanju parka rec? Sta imate u planu? Jeli samo onaj deo oko Bezistana ili ceo park ?

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

55

Subota, 03. Maj 2003

ovako...

Medju nama nema upravnika "Cistoce" ili "Sumskog Gazdinstva" tako da ceo park nebi bilo objektivno ochekivati da se sredi...onaj deo oko Bezistana vec je sada poprimio novi izgled...a shto se tiche parka to nije josh onako u opsegu...al svakako shto se vishe stigne to bolje...otvaranje je 10 maja...a party najkasnije nedelju dana posle toga...:)
pozdrav

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

56

Nedjelja, 04. Maj 2003

Nadam da ce to mesto drzat neki nivo...Ono ne valja kritikovat nesto na samom pocetku, ali me strah da se striptiz bara ne izlegne leglo probisveta i narkomana. ?( :rolleyes: :] ?(
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

57

Ponedjeljak, 05. Maj 2003

Don`t worry

to drzhe ljudi iz SDA :)))
tako da nema frke........:)

pozdrav

MasterMind

Početnik

(10)

• »MasterMind« je muško

Datum registracije: 04.05.2003

• Poruku poslati

58

Četvrtak, 08. Maj 2003

o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o|
Pa gde si Simke_np Kralju do sada?!

Svaka cast, samo ti bre svima njima pokazi sta je muzika.

Techno Ruuls (inace vishe gotivim neki Tribal TEcH ili neku varijantu Progressiv Tech Sounda ali sve sto
BEAT-uje prolazi.>)
Bio ja u Zrenjaninu (Dj Furisha tj Furman mi je buraz),
super se proveoo i dobre muzike se naslusao.!.)

A sada slusham radio AS (Novi Sad) gde ti fura neki DJ Z (mozda si cuo za njega).

PS. pusti ti njih neka pricaju svoju pricu, ZNA SE GDE DOLAZE NAJBOLJE RIBE i STA SLUSAJU!!!!!

o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o|

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

59

Utorak, 17. Juni 2003

ovde obavezno...:)

Datum: Petak 20.06.2003
Name: FEMALE POWER
Live Act: /
DJ's: Dj Slavka [Fundust]
Timka vs. Natasha [Play 4 U, Subotica]
Place: Exile - Beograd
Price / Info: Free Upad

ovo je mnogo jako zbog toga shto su FEMALE DJ`z :)
ovde se ide obavezno...:) to vam je moj predlog shto se ove nedelje tiche...:) :klanja:

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

60

Srijeda, 25. Juni 2003

...Bice Bice zhurki...ja vishe ovako ne mogu...jednostavno to je kao pushac bez cigara...deda mraz bez dara...simke bez partija...:)
takva je situacija shta da se radi...Mora Neshto...pozitivno je shto sam kupio opremu Stanton www.stantonmagnetics.com tako da sad mogu da vrtim u BaSCHU shto bi rekli Pazarci...uskoro ce bit something samo malo strpljenja...jer ako sam ja mog`o da se strpim 4 meseca mogli bi vi josh koju nedelju...da se sve to lepo organizira i sredi i bice Straight c00l chill out...:)
simke_np je dodao ovaj fajl:
  • untitled.bmp (79,08 kB - 65 puta prikazano - zadnji put: 02. Oktobar 2016, 17:05)

Social bookmarks