Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 11. Mart 2004

Telefon preko neta

posto se telefoniranja preko neta sve vise razvija, jer pre svega ne kosta puno a moze se pricati sa njudima sirom sveta, evo vam jedna adresa gde mozete skinuti program koji je specijaliziran za to
inace covek koji je kreirao kaaza je napravio i ovo, veza je super, cak bolja nego preko telefona, a mnogo mnogo bolja nego preko msn-a il neznam ti cega
prednos je i to sto filteri koji normalno blokiraju ovakve stvari ne rade za ovo, tako da se moze koristiti uvek
eve vam sat pa vit te

http://www.skype.com/download.html
malo za promenu

2

Četvrtak, 11. Mart 2004

Citirano

Orginalno od hadalj

eve vam sat pa vit te

Fala hadalje, trenutno telecharge-ujemo, cemo da vidimo ;).
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 11. Mart 2004

ja ovo proba i razbija mogu vam rec
ka pravi telefon, prvo zvoni pa se javis, pa pole imas i propustene pozive i zv he he
malo za promenu

• »|Cypress_Hill|« je muško

Datum registracije: 14.11.2002

• Poruku poslati

4

Petak, 12. Mart 2004

Vrlo interesantno. Hteo bih da znam pre nego sto ga download-ujem, placa li se ovo po minutu ili kako vec?
Unapred hvala.
[SIZE=3]California Love [/SIZE]

5

Petak, 12. Mart 2004

@ |Cypress_Hill| :

What does it cost?
During the beta period Skype is free and helps us to refine and improve our product. Eventually, some features and services of Skype will require a paid subscription or prepayment. Our ambition is to keep the basic functionality of Skype (PC to PC calls) free forever. More information will be provided once our beta program is complete. (FAQ)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

6

Petak, 12. Mart 2004

(o) Ovo je nesto fantasricno al` ako mi dodje racun veliki isporucicu ga hadalju. Ma strava je. (o) (o)
Pazi koju igru igras.

7

Petak, 12. Mart 2004

Citirano

Orginalno od pink

cemo da vidimo ;).

Vala hadalje, mi evo vidosmo tj.cusmo se :)...
Aman, ovoga rahatluka, to mi ushi cule nisu!!! :D

[SIZE=4]ZivIo skype [/SIZE] (o) (o) (o)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

8

Utorak, 02. Januar 2007

I ja sam od nedavno korisnik Skype-a. Dobra stvar. Mada je atraktivnija za nase u domovini nego za nas u dijaspori obzirom da je telefoniranje sa Novim Pazarom jos uvijek jeftinije normalnom vezom nego preko Skype-a. Ali se zato iz Novog Pazara sa Njemackom (Festnetz) moze razgovarati za svega 1,7 centi po minuti (ako se ne varam nesto oko 1,4 dinara po minuti).
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Social bookmarks