Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

261

Ponedjeljak, 26. Januar 2009

Edisa sacekaj jos nekih 6 meseci pa ce i muskarci biti kao top modeli a ne samo cure.

Ja sidjoh na 115 polako ali sigurno
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

Edisa

Početnik

(10)

• »Edisa« je žensko

Datum registracije: 26.10.2007

• Poruku poslati

262

Ponedjeljak, 02. Februar 2009

Ti si debio vala

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

263

Juskos, bese li ti ono po profesiji doktor? 8)

Ti koji vodis racuna o zdravlju drugih ljudi bi trebao malo vise racuna da povedes o svojoj ishrani jer mi malo nelogicno da imas ovoliko suvisnih kilograma ;)

Usput imam sad 59 kg.

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

264

<100 kg
za sad...
SDA 1990

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

265

Četvrtak, 12. Februar 2009

Ajla dobro si primetila da sam doktor.

I vodim racuna o zdravlju drugih ljudu ali o zdravlju njihovih zuba a ne o njihovom celokupnom zdravlju.

Sto se tice moje tezine to je proizvod dugotrjnog ucenja i ne bavljenja sportom i nepravilna ishrana.

Sve smo mi te grske istrazili uvideli i uocili.

Kao sto vidis da tezina koju sam imao i sadasnja tezina se ne moze uporediti jer sam dosta smrso
naravno zasluga za to je prije svega pravilna ishrana a sada uz to ide i sport naravno i trudim se da odvojim vremena za sebe.

Posao kojim se ja bavim mi oduzima mnogo vremena tako da ne ide sve kako bih ja hteo ali sam usao u jednu uzlaznu putanju ka uspehu.

Ja sam i po karakteru takav da ciljeve koje postavim sebi obavezno i odradim tako da je cilj kilaza od 98 kg naravno za to mi je potrebno jos vremena negde oko godinu ili najvise godinu i po i onda cemo biti u top formi.

Kad dostignem pravu formu postavit cu i slike da se vidi razlika.

Mada mozemo ovde naporaviti i jednu diskusiju o pravilnoj ishrani.

Mozda to bude pomoglo nekima da se aktiviraju i bolje motivisu.

Cilj svega ovoga je da komotnije i ugodnije zivimo i da nam zivot prolazi u lijepom ugodjaju a ne noseci viskove na sebi.

Ajla nadam se da ces biti zadovoljna mojim odgovorom.

ajla

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

266

Ma zadovoljna care nego sta ;)

A zubar si znaci? E pa onda verovatno jedan zub zalecis i onda odmoris uz jednu baklavu pa onda nekom izvadis zub pa odmoris uz mantije ;) 8)

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

267

To je zivot :D !!!
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

268

Petak, 13. Februar 2009

Carice Ajla imam utisak kao da smo skupa sluzili vojsku ili mozda cuvali ovce zajedno dosta si prisna u razgovoru.

Sto se baklave tice ima je ovde dosta sto se mantija tice moram te razocarat na zalost nemamo ih ovde.

Ali eto umesto mantija nadjemo neku zamenu da ponesto pojedemo.

Naravno pazimo da je to zdrava hrana sa puno proteina i vitamina i sa sto manje secera i ugljenih hidrata.

ajla

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

269

Petak, 13. Februar 2009

Ok uvazeni gospodine doktore...

Znas ja zivim od malih nogu ovde u Svedskoj tako da i sa dotorima, direktorima itd smo na TI ,malo mi cudno da moram da ti persiram...
Sa profesorima idemo na kafu i tako su jednostavni i opusteni tako da nema potrebe za persiranjem.

Ovde ce me bolje primit i porazgovarat neki direktor nego dole neka obicna cistacica( koja ako je nesto pitas odgovara drsko, namrsteno, ljutito) pa i nije cudo kakva nam je situacija u zemlji ;)

Usput jedi vise voca i povrca, crni hleb, 2l vode dnevo i bice sve ok.

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

270

Subota, 14. Februar 2009

Ajla hvala na savetima i na brizi o mojoj kilazi.

Sto se svedske tice verovatno da je to neko bolje demokratko drustvo od onoga u kome se ja nalazim kolko sam mogao da skontam imas utisak da ja zivim u Pazaru sto naravno nije tacno sto se tice mog doktorstva ono je samo sredstvo da bih mogao ponesto da zaradim i prehranim porodicu.

Sto se kahve tice uvijek sam spreman za kahvu bilo koju samo ne da je neskahva ne volim je.

Sto se tice odnosa u drustvu u kojem ja zivim imaju dosta postovanja prema stariljima a mislim da sam dosta stariji od tebe.

Sto se tice lakog razgovora sa doktorima i direktorima u svedskoj nesto mi je tu nelogicno da tako olako trace vreme dok imaju pune ruke posla.

No nije bitno kao sto ti rece po 2 litra vode na dan nema slatkoga a ponajmanje baklave nema ni mantija pa mozda i ode poneko kilo.

Nego ne primetih kakva je tvoja kilaza ili je nisi upisala ili ja nesto nisam dobro pratio tvoje postove.

Pa eto podseti nas da vidimo u kojoj si ti situaciji da li si u top formi ili imas nekog viska ili manjka.

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

271

Subota, 14. Februar 2009

Poslednje merenje kaze 60-ak kg. Taman mi je... :]
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

272

Nedjelja, 15. Februar 2009

osamdeset kila
niđe sala
8)

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

273

Nedjelja, 13. Mart 2011

Odavno nisam ovde svracao...

90-kg MashAllah :D