Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

ranko

Početnik

(10)

• »ranko« je muško
  • »ranko« je zabranjen
  • »ranko« je autor ove teme

Datum registracije: 06.02.2004

• Poruku poslati

1

Srijeda, 11. Februar 2004

Tema: Iso Kalac "Roman o Muhamedu"

Administratoru:
Predlozio sam temu u okviru kulture i knjizevnosti, o knjizi "Roman o Muhamedu" Isa kalaca, detaljno obrazlozio, a kada sam to poslao, receno mi je da ne moze, tekst se izgubio, ne mogu da ga nadjem na portalu. Da li znaci da se teme selektuju na ,ne daj Boze, podobne i nepodobne. Molim odgovor uz molbu da mi tekst koji sam poslao, vratite, posto ga nemam u radnoj memoriji. Hvala.Ranko[SIZE=2]Administratoru[/SIZE] a
a

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

2

Zdravo Ranko,

ako ti momci iz administracije nisu rekli, ja ću ti, za tvoju informaciju, reći da ta knjiga nosi uvredljiv sadržaj na račun islama i njegovih pripadnika.

O umjetničkoj vrijednosti tog "romana" je izlišno i govoriti iz jednog jedinog razloga - nema ga jer je napisan u već spomenute svrhe.

Iskreno, sumnjam da su ti sve ove informacije i bile potrebne.

Svako dobro.

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

3

Tema prebacena u 'Pomoc, zelje, komentari'

Niko od moderatora nije brisao temu o kojoj govoris.

Gledajuci log datoteke foruma mogu da ustanovim da ta tema nikad nije ni bila otvorena na forumu.
Iz tog razloga ostaje da zakljucim da se radi o tehnickom problemu na tvom racunaru ili o prekidu internet konekcije u trenutku slanja priloga.

Nazalost ne preostaje nista drugo nego da, ako zelis, ponovo pokusas otvaranje teme.

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks