Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

U_prolazu

Početnik

(10)

• »U_prolazu« je muško
  • »U_prolazu« je autor ove teme

Datum registracije: 30.05.2006

• Poruku poslati

1

Utorak, 30. Maj 2006

Teretana

Imam 15 godina, visok sam 183 cm, tezak 77kg. Nameravam da krenem u teretanu, pa mi treba program po kojem bih radio. Do sada sam radio vezbe kao sto su sklekovi, propadanja, trbusnjaci, zgibovi… Ajde koga ne mrzi neka mi napise program, bicu mu veoma zahvalan. I da napomenem, cilj mi nije dobijanje mase.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 30. Maj 2006

Vidi ovo ... http://forum.novipazar.de/thread.php?thr…10012318a144299

Osnovne vezbe mozes nac na ovom sajtu : http://muskelbody.de/uebungen.htm

Ako imas nekih drugih pitanja uvezi ishrane i sl ... onda slobodno pitaj :)

• »be_unique« je žensko

Datum registracije: 10.02.2006

• Poruku poslati

3

Srijeda, 31. Maj 2006

Valjda teretana ima instruktora ili trenera koji pomaze pri vezbanju, kontrolise i daje savete. Trebalo bi da on pokazuje vezbe. Bar je tako bilo kada sam ja isla.

jare

Početnik

(10)

• »jare« je muško
  • »jare« je zabranjen

Datum registracije: 01.06.2006

• Poruku poslati

4

Subota, 24. Juni 2006

U dobrom delu fitness centrova postoje instruktori ali oni daju privatne casove koji se zasebno placaju.

Ne bi bilo lose podelit osobna, tj licna, iskustva o programima tj rezimima kako treninga a tako i ishrane. Mozemo reci o intervalima, trajanjma, intenzitetu a svim ostalim parametrima vezanim za trening. Koje su to vezbe najjefikasnije i na koji nacin je potrebno da se sprovode da bi bile takve.

Mogla bi ovo da bude dobra tema za zainteresovane..

Social bookmarks