Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko
  • »galaksija« je autor ove teme

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

1

Srijeda, 02. Novembar 2005

Teroristi u BiH

Ne znam koliko ste upuceni u ovo,ali vjerujem da ste culi…
Prije par dana uhvaceni su teroristi u BiH. Operaciju i hapsenje terorista je izveo FMUP u saradnji sa ekspoziturama sluzbi iz vise zemalja Evrope i SAD .
Na svu srecu teroristi nisu uspjeli nikoga ubiti,a FMUP je dobio zasluzene pohvale koje pozitivno uticu na buduci pocetak pregovora BiH sa EU. :]
Sta vi mislite o ovome?
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

2

Pa Bosna se vec pokazala i dokazala u borbi protiv terorizma. Svojevremeno su uhapsili sestoricu Alziraca koji su kasnije na sudu oslobodjeni jer im se nista nije moglo dokazati. No, 'demokratska' Bosna se ne predaje vec iste predaje Amerikacnima u sake koji ih zatim deportuju na razna odredista gdje im se krse elementarna ljudska prava.

Ja da sam na tvom mjestu prvo bih sacekao da vidimo da li se zaista radi o teroristima ili o jos jednoj kariki u lancu teorija zavjere pa tek onda :]
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

3

Pa dobro ed-e.Za sve pa i za ovo sto rekoh postoji jedna istina,a najmanje dvije verzije `istinite price`.Zato sam i postavila pitanje na forumu sta vi svi mislite o ovome?
Evo ja cu reci sta ja mislim:Mislim da su zaista uhvaceni teroristi sa eksplozivom i prikazani su na tv.Bili su povezani sa teroristima u Danskoj.Nije poznato koje su im bile namjere,ali moze se zakljuciti,to bar nije tesko.
Da vam pravo kazem mene sve ovo ne cudi,jer i nasi se masovno prijavljuju za odlazak u Irak...pa sam to nekako povezala sa svim tim sto se desilo.
Ali opet....sto ti kazes mozda je u pitanju teorija zavjere,ali sto god da je ne treba cutati,pogotovo ne o ovome :]

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

4

Ne, cutati nikako. Treba teroriste raskrinkati ;) .

Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

5

Pa dobro ed-e,cijenim ono sto pise Fatmir Alispahic i veoma ga postujem(mozda stoga sto mi je nekada bio komsija :D ),u svakom slucaju,hvala ti na linku! :)

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 03. Novembar 2005

ne verujem da ima u BiH ni ''T'' od terorista to je cista manipulacija i ugrozavanje Ljudskih prava...

proganjaju neduzne ljude dok im se krv ledi od pravih Terorista

DEZINFORMACIJA

eselamu alejkum
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

7

Srijeda, 23. Novembar 2005

:D :D :D
galaksija je dodao/la ovu sliku:
  • alan ford.jpg

Social bookmarks