Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško
  • »SaNdZak« je autor ove teme

Datum registracije: 01.11.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 19. August 2003

Teroristicki napad nad Albancima

Bačene dve bombe na kuću Albanca

Tri nepoznata napadača bacila su u ponedeljak uveče dve bombe u dvorište kuće Ramiza Ramizija u albanskom selu Lučane, na jugu Srbije. U napadu je lakše povređen osamnaestogodišnji Bekim Šećiri iz sela Prilpenice sa Kosova, gost porodice Ramizi. U trenutku incidenta u kući se nalazilo sedam članova porodice Ramizi i tri gosta. Istraga je u toku. Mesto incidenta u utorak ujutro su obišli članovi Koordinacionog tela za jug Srbije i ekipa posmatračke misije EU.

Izvor (B92)
Jede Wahrheit braucht einen Mutigen der sie ausspricht!

Cogito

Zlatna sredina

(10)

• »Cogito« je muško

Datum registracije: 23.06.2003

• Poruku poslati

2

Utorak, 19. August 2003

I ovo je teroristicki akt

Akt koji je uperen da ponovo produbi krizno zariste na jugu Srbije.
Smisljeno i veoma podmuklo, bacati bombe u dvoriste Albanaca, lojalnih gradjana je samo upozorenje da i oni trebaju podrzati akcije tzv. teroristicke Armije Medvedje Bujanovca i Preseva, a ta formacija je mo mojim saznanjima, koja se poklapaju sa saznanjima zvanicnih drzavnih organa, samo satelit UCK, koju su i zapadne sile proglasile teroristickim uporistem.

Dakle, APSOLUTNA OSUDA bacanja bombe u dvoriste Albanca sa juga Srbije i poziv istraznim organima da istraze i saopste ko je odgovoran za to ZLODELO.
viskoznost nije isto što i gustina :(

3

Srijeda, 20. August 2003

Kosovski Srbin osumnjičen za ubistvo UNMIK policajca

UNMIK policija uhapsila je danas 21-godišnjeg Vladimira Jovanovića iz sela Ibarska Slatina u opštini Leposavić, osumnjičenog za ubistvo policajca UNMIK-a Satiša Menona, preneli su agenciji Beta srpski izvori sa Kosova. Kod Jovanovića je prilikom hapšenja pronađena jedna puška AK 47, preneli su Beti srpski izvori, dok je UNMIK policija saoštila da je pronađeno nekoliko kalašnjikova koji su poslati na analizu. U cilju prikupljanja dokaza, UNMIK policija sprovodi istragu u Ibarskoj Slatini i okolnim selima. Regionalni portparol UNMIK policije Trejsi Beker potvrdila je da je jutros oko pola pet uhapšen 21-godišnji kosovski Srbin osumnjičen za ubistvo policajca UNMIK-a Satiša Menona. Trejsi Beker je navela da se uhapšeni nalazi u policijskoj stanici u severnom delu Kosovske Mitrovice i da se policijska istraga nastavlja zbog mogućeg hapšenja drugih osumnjičenih. Menon je ubijen 3. avgusta na severu Kosova, na autoputu između Leposavića i Mitrovice. (Beta)
mogu ja da se potpisem i bolje...

4

Srijeda, 20. August 2003

Verovatno zbog naziva teme prethodna vest se ne uklapa ovde, ali zbog slicnosti svakog teroristockog akta, i mojeg misljenja o istim, bez obzira ko ga pocinio, nad kime, ja ih ne bi odvajao. Vest za osudu kao i svaka druga, ali ni malo na nacin koji komentarisoci to cine oni koji se dopravise za suzivot. Verovatno je i ovo sto javlja beta neki trik koji su albanci ustvari izveli da bi zavarali narod.. (sve ovo pod navodnike, a kao parodiju na neciji komentar iz naslovne vesti ove teme.. ).
mogu ja da se potpisem i bolje...

Social bookmarks