Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

1

Utorak, 11. Novembar 2008

TOMA ZDRAVKOVIĆ

možda neko ne voli narodnjake, ali ipak nije riječ o elmi sinanović..

otvaram ovu temu za sve ljubitelje muzike i pjesme koja nije komercijalna:) koja se pjevala sa srca, bez obzira kojeg žanra...

dotako sam dno života

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

2

Kafana je moja sudbina, ona me je tebi uzela, kafana je moja istina zeno jedina.

Jel to Toma Zdravkovic?
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

3

Citirano

Orginalno od Jahja
Kafana je moja sudbina, ona me je tebi uzela, kafana je moja istina zeno jedina.

Jel to Toma Zdravkovic?

Jeste

Srce je usamljen lovac
Toma Zdravković ostaće za vjeki vjekov junak novokomponovane tragedije. Promovisao je novi stil života: zaljubiti se, nesrećno se zaljubiti, napiti se, napisati pesmu koja postaje hit, otpevati tu pesmu, dotaći dno i... sve ispočetka.
Brojni brakovi, bezbrojne ljubavi, bolest, uludo straćeni novac, putovanja, jad i sreća „na kapljice", doveli su Tomu Zdravkovića u veoma nezgodnu poziciju: postao je lider, umorni lider.Lideri se, kao što znamo, oslanjaju isključivo na narod.Narod Tome Zdravkovića sastoji se od umornih intelektualaca svih kategorija, umornog radništva i seljaštva, umornih devojčica i njihovih mama, umornih alkoholičara i apstinenata, umornih partijaca i subotara...Sto je sasvim normalno za čoveka koji je dan odmora proglasio za najtužniji dan.

TOMA ZDRAVKOVIC Da l' je moguce

Mislio sam da na svetu
jedina si ti
verovao u sve lazi
sto si lagala

Al' te srce i sad trazi
zeno prokleta
sta da cinim, gde da lutam
ne znam ni ja sam
(2x)

Ref. 2x
Da l' je moguce
da si me zaboravila
da l' je moguce
da si drugog poljubila
da l' je moguce da si nestala

Pustite me ove noci
da se napijem
napravicu neko cudo
sve da razbijem

Jer mi srce nema mira
otkad nema nje
srusila je jedan zivot
odnela je sve
(2x)

4

Srijeda, 12. Novembar 2008

Citirano

Orginalno od Jahja

Jel to Toma Zdravkovic?

vazda bio...

evo još malo

s početka malko šušti, ali kasnije se fino čuje;)

5

Četvrtak, 13. Novembar 2008

dal ima neko ko misli da je život izgubljeno vrijeme

Social bookmarks