Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »NEBOJŠA BBRS« je muško
  • »NEBOJŠA BBRS« je autor ove teme

Datum registracije: 07.07.2006

• Poruku poslati

1

Srijeda, 27. Septembar 2006

Toma Zdravkovic

ovih dana se navrsave 15 godina od smrti Tome Zdravkovica, koji je za sobom ostavio mnogo hitova !!! dali ste vi slusali ovog pevaca ? i koja je vasa omiljena pesma ?
http://geocities.com/kobabg/baner.jpg

cujavu te tvoji sinovi !!!

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

2

Utorak, 16. Januar 2007

Nema nesto dobar glas,al je pravi boem.Imam par pesama od njega u kompjuteru,al ih ne slusam cesto.Omiljena pesma mi je "Dotak'o sam dno zivota".
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

3

Utorak, 16. Januar 2007

Kad sam prvi put cula pesmu EVO VEC JE JESEN bila mi je ko i svaka druga, nista posebno. Sada volim da je cujem jer me odmah podseti na brata, on je mnogo voleo tu pesmu. Setim se na leta koja smo provodili u Pazaru, on, svi nasi ostali rodjaci i ja. Bilo nas je dosta. Tad smo bili bezbrizni klinci. Pre nekoliko dana se ozenio. Nek mu je sa srecom. Ne znam zbog cega on voli ovu pesmu, ja znam da ju volim zbog njega.
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

sanjiva

Zlatna sredina

(10)

• »sanjiva« je žensko

Datum registracije: 17.03.2007

• Poruku poslati

4

Subota, 17. Mart 2007

Slusala sam ga mada u zadnje vrijeme rijetko iskreno da kazem.

Inace sve su njegove pjesme dobre i jako tuzne i duboko prozete bolom od Danke preko Sliku tvoju ljubim ..Nedjelja..Dotako sam dno zivota...Ja nemam prava nikoga da volim..ma sve su dobre na svoj nacin samo zavisi koja vas u kom trenutku s rijecima pogodi u srce :D
Ljepota zene mora se vidjeti u njezinim ocima, jer to je ulaz u njezino srce - mjesto gdje stanuje ljubav.

scout

Učenik

(10)

• »scout« je muško

Datum registracije: 19.03.2007

• Poruku poslati

5

Srijeda, 04. April 2007

prestao sam slusati njegove pesme jer me posecaju na neko vreme koje moram ostaviti iza sebe... mada ga postujem i volim kao jednog pravog boema...

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

Datum registracije: 30.07.2006

• Poruku poslati

6

Srijeda, 04. April 2007

..veoma rado slusam njegove pjesmee..ima stvarnoo dostaa pjesama koje mi se svidjajuu.. na pr. evo vec je jesen.. dotako sam dno zivota.. ispod palme.. itd..

imao je nekii neobicno-fin stil pjevanjaa kojii je vrloo rijedak..i mislim da ga je to izmedju ostalog i uciniloo nekakoo posebnim..
..mjeri svoj uspjeh po tome cega si se sve trebao odreci da bi to ostvario..

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

7

Četvrtak, 05. April 2007

Utopijski pevac.
Nikad ga nisam, ne slusam ga i nikad ga necu slusat'.
Previse tuzne pesme peva, dosadne..
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

Social bookmarks