Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško
  • »Administrator« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 21. Novembar 2002

Total Commander

Total Commander (stari naziv Wincmd) je zamena za Windows-ov Explorer. Ovo je 32 bit-na verzija za Win95, Win98, WinME, WinNT 4.x, Windows2000, WinXP.

Total Commander tretira arhive kao direktorijume. Podrzava ZIP/ARJ/LHA/RAR/UC2/TAR/GZ/CAB/ACE arhive i ima ugradjeni ZIP-kompatibilni packer.

Opcija za trazenje vam omogucava trazenje i unutar arhiva (cak i trazenje teksta).
Komandna linija vam pomaze da startujete programe sa odredjenim parametrima.

Ugradjeni viewer vam pruza mogucnost pregledanja datoteka sledecih tipova: tekst, hex, binarne, slike kao i multimedijalne tipove datoteka.

Uz pomoc ovog programa FTP serverima moze se pristupiti kao lokanom drajvu.

Takodje zanimljiva stvar je da pomocu ovog programa mozete izvrsiti sinhronizaciju dva potpuno razlicita stabla direktorijuma.

Pored ovih specificnih funkcija program nudi i niz standardnih funkcija na koje ste navikli koristeci Explorer.

Download u bazi podataka

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 21. Novembar 2002

Još od vremena Norton commandera ne odvajam se od sličnih aplikacija. Čista, čista desetka za komandera.

Treba obavezno prekopati www.ghisler.com jer se u sekciji addons nalazi gomila interesantnih dodaka za Commander. Tu sam čak našao podršku za Z (unix) arhive, a trebala mi je ko lebac...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

3

Utorak, 26. Novembar 2002

samo da kazem da je meni wincmd na start Up da mi nije njega ja bih druze tito pomahnito :) svidja mi se sto ima search engine unutar samog softwera i sto pretuhava po zipovanim fajlovima sta ima kako ima :) a jos sad iam verzija na srpski jezik paaaaaaaaa mores zamisljit koljko je mocno nemoras da znas nacisticko americki profasisticko engleski jezik
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

4

Četvrtak, 23. Decembar 2004

A valja rec da je sad u bazi podataka (za download) verzija 6.03 total commandera ;)
mogu ja da se potpisem i bolje...

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 20. Januar 2005

Evo i 6.50 verzije. Odmah sam isprobao i potpuno se oduševio novim EXIF plaginom. Ko god ima more digitalnih fotografija koje želi da drži pod kontrolom i u nekakvom redu, mora isprobati ovu sjajnu novu alatku!
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

6

Utorak, 17. Maj 2005

Sa ovog linka se moze preuzeti prevedeni interfejs za total commander

http://www.praktikum.co.yu/office/download/index.htm

Social bookmarks