Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško
  • »Bosniaco« je autor ove teme

Datum registracije: 30.12.2003

• Poruku poslati

1

Utorak, 24. Januar 2006

Tragedija kod Podgorice

Da li iko zna da li je objavljem spisak putnika koji su izbugili zivot u nesreci kod Podgorice? Da li medju njima ima Bosnjaka (buduci da je voz saobracao izmedju Sandzaka i Podgorice)?

Interesantno da jos niko nije pokrenuo ovu temu. Pretpostavljam da juzni Sandzak nikog ne zanima.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

2

Utorak, 24. Januar 2006

Jos nisam nigdje naisao da je objavljen spisak mogucih zrtava i povrijedjenih.

Vijest na ovom forumu je javljena, naravno. Doduse u malo "nepreciznoj" temi, "Vesti iz sveta", ali je javljeno.

Naravno da brate Bosniaco mislimo na juzni dio Sandzaka. :) Upravo je to trenutno jedna od glavnih tema u Bosnjaka Sandzaka.

Zao mi je svake zrtve u toj saobracajnoj nesreci, a posebno djecu. ;(

Lijepo bi eto bilo ako se igdje objavi spisak zrtava i povrijedjenih da se to i ovdje objavi. Da vidimo koliko medju njima ima i Bosnjaka.

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

3

Utorak, 24. Januar 2006

E ja se izvinjavam sto sam ovu vijest objavila u temi "Vijesti iz svijeta" ,jer sam se zbunila.Ipak u nasim novinama ta vijest stoji pod rubrikom :"Vijesti iz svijeta" pa zato sam i postirala na tu temu,jer vi mi dodjete tako.
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

harry

Učenik

(10)

Datum registracije: 11.01.2005

• Poruku poslati

4

Utorak, 24. Januar 2006

Spisak povrijedjenih

Klinika za ORL i MFH

Snežana Bubanja, 1981,Bijelo Polje (kući), Gordana Vuković, 1969, Podgorica, Mileva Raičević, 1989, Podgorica, Ljeposava Bubanja, 1959, Berane, Slavka Novićević, 1961, Spuž, i Mirjana Furundžić, 1971, Bijelo Polje.

Plastična hirurgija
Nevenka (Milovana) Mandić, 1971, Kolašin, Alma (Šefika) Ćeman, 1987, Bar, Novelja (Branka) Marković, 1952, Pljevlja, Binasa (Ramis) Halilović, 1964, Bijelo Polje, Jovanka (Panta) Jaćimović, 1945, Podgorica, Duško (Lazara) Medenica, 1965, Kolašin, Želiha (Isa) Softić, 1955, Vrbe i Marija (Milorada) Jovović, 1952, Mojkovac.

Grudna hirurgija
Mladen (Radenka) Vojvodić, 1976, Podgorica, Aleksandar (Gorana) Babović, 1990, Sutomore, Mira (Momčila) Babović, 1971, Sutomore, Ilinka (Dušana) Minić, 1955, Bijelo Polje, Hajrudin (Šuća) Šemović, 1969, Bijelo Polje, Nada (Pavla) Šćepanović, 1981, Kolašin, Drago (Vladimira) Spičanović, 1976, Bar, Mile (Gojka) Glavičanin, 1980, Kolašin (kući), Radun (Veljka) Mašković, 1962, Podgorica, Ivana (Sava) Jančić, 1978, Kolašin (Intenzivna), Gorica (Božidara) Bubanja, 1969, Bijelo Polje, Goran (Branislava) Babović, 1968, Bijelo Polje, Slobodan (Rajko) Ćetković, 1945. i Nevenka (Bećira) Dulović, 1950, Podgorica.

Digestivna hirurgija
Aleksandra Bogavac, 1968, Bijelo Polje, Ljubo (Relje) Delić, 1954, Nikšić, Mijat (Vuka) Lutovac, 1938, Berane i Nevenka Dulović, 1950, Podgorica.

Vaskularna hirurgija
Stefan (Zvonka) Vulević, 1990, Bar, Kertbijev (Zahedije) Sanjin, 1990, Bar, Stefan (Slavka) Peković, 1990, Bar i Sreten Peruničić 1972.

Klinika za urologiju
Dragan( Milana) Drecun, 1982, Bijelo Polje, Vladimir (Milovana) Perišić, 1975, Bijelo Polje, Radovan (Milana) Ristić, 1971, Podgorica, Dževad (Hasana) Purišić, 1968, Plav, Zorka (Marinka) Radanović, 1959, Petrovac, Marko (Dragoja) Raičević, 1977, Bijelo Polje, Radmila (Vukalice) Adžić, 1967, Podgorica i Slavica (Dragana) Adžić, 1988, Podgorica.

Momir (Mijata) Bošković, 1947, Podgorica, Vasilije (Vladimira) Vučković, 1998, Bar, Muradija (Sejfa) Trubljanin, 1960, Bijelo Polje, Desimir (Marka) Čolović, 1951, Podgorica, Gordana (Boža) Bulatović, 1970, Lijeva Rijeka, Mendija (Hamdije) Muratović, 1965, Bar, Borivoje (Vasa) Đukanović, 1948, Podgorica, Dragan (Radomira) Čabarkapa, 1997, Bijelo Polje, Slavica (Ljuba) Kašćelan, 1955, Podgorica, Rajko (Branka) Vuksanović, 1975, Podgorica, Saša (Stevana) Davidović, 1973, Podgorica, Duka (Radule) Mašković, 1951, Kolašin, Stanuša Vujisić, Aleksandar Konatar, Ljubomir Gardašević, Zlata Međedović, Milijana Vujičić, Milica Popović, Vukoman Grujičić, Sonja Gardašević, Božidar Čabarkapa, Duško Jovanović, Bilja Milićević, Rameza Bakija, Dobrila Popović, Svetlana Glušica, Dragica Dedejić, Vukadin Pavlović, Boban Zejak i Safet Mušović.

Pacijenti primljeni u Intenzivnu do 21 čas
Neidentifikovano dijete (muško), Dragan Nacić, Miloš Medojević, Marko Popović, neidentifikovani muškarac, dvije neidentifikovane žene, nepoznato muško lice od 20 do 25 godina, Marko Novićević, 1962, Srećko Grabovac, Slobodanka Joksimović, Muratović (žensko), Ivana Janjičić i Slavica Popović.

Klinika za ginekologiju
Hilda Trubljanin, 1989, Bijelo Polje, Alena Muratović, 1977, Bar, Vida Strunjaš, 1953, Bijelo Polje, Vesna Milić, 1969, Sutomore i Grozdana Selimović, porodilište.

Interna klinika
Mirjana (Milenka) Furundžić, 1972, Bijelo Polje (trenutno na Nefrologiji).

Klinika za ortopediju
Ivan Popović, Arfan Višnjić, Andrej Ćetković, Belma Muratović, Duška Jovanović, Sadeta Zejnelagić, Vesna Vučković, Slavica Novićević, Tanja Popović, Dušica Tasić, Dalibor Lazarević, Šefket Rebronja, Zoran Medojević, Radoman Vukić, Slavomir Trebješanin, Vučeta Nišavić, Nataša Šoškić, Mira Popović, Jelena Mijušković, Tanja Spičanović, Dušanka Pejović (Neurohirurgija), Radun Mašković, Veselin Selimović (kući), Želimir Šebek, Samira Tuzović, Milinka Delić, Milijana Vujičić (Neurohirurgija), Damir Beharević, Vera Radović, Bojan Konatar, Ljubomir Čelebić, Željko Radojević, 1968, Mojkovac, Slavica Popović, Saša Šebek, Radoman Čečović, Šefika Krnić, Slobodan Drobnjak, Ivana Janičić, Ljubica Šekularac, Suzana Gardašević i Jelena Mijušković.

Klinika za očne bolesti
Ivan Milorada Šabeljić, 1957, Podgorica, Miodrag (Željka) Stijović, 1967, Podgorica, Dragana (Milije) Šebek, 1974, Ulcinj, Milica (Želimira) Šebek, 1997, Ulcinj (kući), Miloš (Želimira) Šebek, 1995, Ulcinj (kući), Svetlana (Dušana) Nikotić, 1972, Bar, Resmir (Ramiza) Bakija, 1990, Bijelo Polje, Ljiljana (Dragana) Đukić, 1978, Podgorica, Mitar (Predraga) Jovanović, 1990, Bar, Lazar Božović, 1980, Berane, Milena Đukić, 1984, Kolašin (ortopedski bolesnik), Milosav Popović, 1965, Mojkovac.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

5

Utorak, 24. Januar 2006

Citirano

Orginalno od Bosniaco
Da li iko zna da li je objavljem spisak putnika koji su izbugili zivot u nesreci kod Podgorice? Da li medju njima ima Bosnjaka (buduci da je voz saobracao izmedju Sandzaka i Podgorice)?

Interesantno da jos niko nije pokrenuo ovu temu. Pretpostavljam da juzni Sandzak nikog ne zanima.

Ja se stvarno zgrazavam ovoga sto si ti upitao.Pa zar u jednoj tako katastrofalnoj nesreci da se ti pitas DA LI MEDJU NJIMA IMA BOSNJAKA???Ko da je bitno kako se ko zove i koje je nacije u takvoj tragediji....e svaka ti cast :(
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

6

Utorak, 24. Januar 2006

Galaksijo svako ima pravo da zali ili ne zali koga on hoce. Moze da i ne zali nikoga, a moze da zali i pojedince, a moze da zali i sve. Dakle, to nije moranje. To je isto kao i kada nekog volis, ne moras sve voljeti, sto ne znaci da nekog mrzis.

Meni je licno zao svih zrtava, a posebno Bosnjaka i djece.

Hvala.

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

7

Srijeda, 25. Januar 2006

Mislim da je tragedija uzasna i da sa prezivjelima koji su izgubili najmilije treba najprije ljudski saosjecat.

Treba pruzit ruku svima onima koji su priskocili da pomognu prezivjelima i sprijecili da bilans stradalih mozda bude jos veci. Oni dok su spasavali nisu gledali ko je ko. Zato se ni mi ne trebamo spustat toliko nisko i pitat ima li "nasih".

Spisak poginulih

1. Petričević Mirko (Boško) - 1954. - Podgorica
2. Šabotić Enisa (Elmaz) - 1985. - Podgorica
3. Tuzović Damir (Mustafa) - 2001. - Podgorica
4. Čabarkapa Dejan (Radomir) - 1998. - Podgorica
5. Čabarkapa Snežana - Podgorica
6. Žugić Miroslav (Borislav) - 1992. - Bar
7. Mitrović Sandra (Velimir) - 1976. - Danilovgrad
8. Furundžić Cmiljana (Leko) - 1926. - Bijelo Polje
9. Femić Dragoje (Vojislav) - 1969. - Bijelo Polje
10. Bubanja Leka (Dušan) - 1961. - Berane
11. Kuč Selmo (Medo) - 1996. - Bar
12. Kuč Ajsela (Jusuf) - 1975. - Bar
13. Milićević Lako (Simo) - 1956. - Bijelo Polje
14. Vojinović Nikola (Goran) - 1985. - Bijelo Polje
15. Kojović Neđeljko (Velimir) - 1961. - Podgorica
16. Boričić Đorđije (Veko) - 1954. - Podgorica
17. Šoć Sofija (Branko) - 1943. - Podgorica
18. Bulatović Rajna (Vasilije) - 1936. - Bijelo Polje
19. Hadžibegović Esad - 1956. - Podgorica
20. Šunjevarić Dušan - 1929. - Ulcinj
21. Baltić Vojislavka - 1949. - Mojkovac
22. Delić Milić - 1949. - Podgorica
23. Radović Mara - 1947. - Bijelo Polje
24. Bubanja Novka - 1949. - Podgorica
25. Grabovica Slavica - 1961. - Cetinje
26. Ivanović Svetlana - 1961. - Mojkovac
27. Topuzović Anela - 1999. - Podgorica
28. Halilović Naida - 1985. - Bijelo Polje
29. Popović Bojana - Bijelo Polje
30. Nikotić Dragana - 1965. - Bar
31. Trubljanin Maho - 1943. - Bijelo Polje
32. Stijović Stanica - 1950. - Podgorica
33. Stijović Žarko - 1945. Podgorica
34. Bojović Branka - 1945. Podgorica
35. Šćepanović Slavka - 1945. Kolašin
36. Bulatović Lidija - 1982. Podgorica
37. Bajić Dostana - 1934. Berane
38. Čelebić Danica - 1953. Podgorica
39. Knežević Petar - 1946. Donja Gorica
40. Radović Dragan (Veljo) - 1956. Nikoljac
41. Višnjić Ruža - 1952. - Bijelo Polje
42. Agović Fatma - 1957. Nikšić
43. Vukićević Bojana (Stevan) - 1975. Bijelo Polje
44. Nije identifikovan

[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

joku

Učenik

(10)

• »joku« je muško

Datum registracije: 04.06.2005

• Poruku poslati

8

Srijeda, 25. Januar 2006

Sinoc sam pozvao rodjaka,pitao ga sta radi?Rekao je da gleda spisak poginulih ja sam ga odmah,bez da razmislim pitao jeli ima Bosnjaka?Posle sam se postideo tih reci.Upitao sam se sta je dovelo do toga da razdvajam zrtve po nacionalnosti.Zato galaksijo,nemoj da te cudi sto je tako napisao,jer vidis da nas ima mnogo takvih,valjda zbog svega ovog sto nam se desilo u poslednjih 15-tak godina.

Da ne zaboravim da napomenem, da mi je zao svih poginulih u zeleznickoj nesreci.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

9

Srijeda, 25. Januar 2006

Zamislite situaciju da je, ne daj Boze, neko od vasih u tom vozu bio (mislim na familiju) i da zovete rodjaka u Bijelom Polju da pitate za spisak poginulih. Naravno je da cete sprve pitati da nije taj i taj na spisku, zar ne?

To ne znaci da vam nije zao ostalih zrtava, vec znaci da za nekog vise, a za nekog manje brinete. Neko vam je dalji, a neko vam je blizi. Sto opet ne znaci da vam nije zao ostalih zrtava, itd.

Dakle, nemojmo prenebregavati takve stvari. Niko nas ne tjera i ne bije po usima da to radimo, zar ne? Zasto u ovoj temi mora ovakvo nesto da se pokrene? Meni to nije jasno.

Aman ja Rabbi, kako je tesko kada neko ubaci osjecaj krivice tamo gdje ne treba da ga ima.

Hvala.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

10

Srijeda, 25. Januar 2006

Cesto se pitam kako se i do sada nije deslia takva nesreca,kad se samo setim kuda ona pruga prolazi...
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • podgorica_voz01.jpg
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

11

Četvrtak, 26. Januar 2006

Povredama podlegao i djecak

Filip Gardašević iz Nikšića ;(
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

12

Četvrtak, 26. Januar 2006

Beba koju je Grozdana Selimović, povređena putnica iz voza rodila posle železničke nesreće, umrla je danas u Institutu za dečije bolesti u Podgorici.

Beba je rođena četiri nedelje pre vremena, a na glavi je imala hematom, koji je, prema tvrdnjama lekara, dobila od povreda njene majke koja je bila u vozu koji se u ponedeljak kod Podgorice survao sa šina niz litice. Selimovećeva se porodila carskim rezom, a beba je bila u inkubatoru.

Broj zrtava se sada popeo na 45,a jos uvek je nekoliko osoba u kriticnom stanju.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Social bookmarks