Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško
  • »PaZaRaC« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

1

Petak, 08. Juni 2007

Transfer market ...

Posto slabo pratim strane lige, zanimalo bi kako je trenutno stanje sto se transfera tice ?

Evo par interesantnih noviteta iz Budeslige :

Ribery (o) i Luca Toni dolaze u Bajern, jos jedan razlog da nabavim karte kad bude gostovao Bajern :)

Pizzaro iz Bajerna odlazi u Chelsea.

Po jucerasnjoh informaciji, Klose igra jos ovu sezonu za Bremen i od sledece prelazi u Bajern.

Informacija iz inostranstva, Roberto Carlos od sledece sezone igra za Fenerbache Istanbul.

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

2

Subota, 09. Juni 2007

Hajd da ti ukratko kazem sta se dosad izdesavalo na marketu.Mozda cu ti izostavit nesto,al Boze moj..:)

Mancester je krenuo zestoko ,kupivsi dva velika talelnta iz portugalske lige:Anderson iz Porta dosao je za nekih 25 miliona evra,dok je Nani iz Sportinga dosao za par miliona manje.
Kad se uzme u obzir da je Mancester pre toga doveo jos Hargrivsa za 18 milona,vidi se velika zelja Mancestera da pojaca tim koji pobedjuje.

Celzi je doveo Pizzara bez obestecenja,jer mu ugovor istice u Julu.
Celzi je pre ovoga doveo i Stiva Sidvela iz Ridinga,na isti nacin kao i Pizzara.
Ovo potvrdjuje najavljenu promenu politike Celzija na trzistu i neuobicajeno mali trosak kad su oni u pitanju (barem za sad)

Totenhem je ranije doveo 17 - godisnjeg Gereta Bejla iz Sautemptona,cudo od deteta koje je porusilo mnoge rekorde Velskog fudbala.Totenhem je na ime obestecenja platio oko 7.5 miliona evra,a suma ce porasti duplo ako Tottenhemovi dobri rezultati u narednih nekoliko sezona aktiviraju neke klauzule u ugovoru ovog mladog Velsanina.

Njukasl je doveo Viduku i Parkera,a otkaz je dobio Titus Bramble.
Kao sto je ranije poznato ,novi trener ovog kluba je Sem Olardajs,bivsi manager Boltona i covek koji je od Boltona napravio cudo.

Juventus je prodao Kovaca.Kovac se vraca u domovinu,gde ce naredne sezone braniti boje Dinama iz Zagreba.
Novi trener povratnika u elitno italijansko fudbalsko drustvo bice Klaudio Ranijeri,covek koji je spasio parmu od ispadanja ,a svoje fudbalsko ime stekao vodeci Chelsea (kasnije ga nasledio Murinjo) ,Fiorentinu i Valensiju (u dva navrata).
Buffon je produzio ugovor sa Juventusom,Trezege je pod znakom pitanja za narednu sezonu kao i Kamoranezi,a ceka se da paraf na novi ugovor stavi Del Piero.

Milan jos nista zvanicno nije uradio,ali su vrlo blizu dovodjenju Emersona.
Nedavno su iskazali interesovanje i za Anrija,a ovaj je odgovorio na to pozitivno ,priznavsi da nema igraca kojem ne bi laskalo interesovanje evroprkog prvaka.
Status Gilardina jos nije jasan,mada je igrac ovih nedelja cesto izjavljivao kako zeli da ostane u Milanu.
Inter je zainteresovan za Chivua,ali jos nista nije konkretno uradjeno.Mediji spekulisu kako bi Inter mogao da ponudi nekoliko igraca + kes u zamenu za sjajnog Rumuna.

U Spaniji nista konkretno..

Real je zainteresovan za svakog,a jos ne kupuje nikog.

Barselona je danas zainteresovana za nekog igraca,a vec sutra taj isti interes demantuju celnici kluba.

Sevilja se bori da zadrzi Dani Alvesa na kog su se okomili svi veci evropski klubovi,a najvise Celzi koji nudi oko 13 miliona evra za najboljeg igraca dvostrukog osvajaca kupa UEFA.

Valensija se trudi da dovede Trezegea,a od ranije je poznat njihov interes za Vesli Snajdera iz Ajaksa.Takodje su objavili da ne zele da prodaju Davida Silvu,koji je ove godine izrastao u vrhunskog igraca.

U Nemackoj je Bajern kupio dvojicu igraca koje je Pazarac naveo,a ranije je dogovorio dolazak Altintopa i Marcela Jansena.
Prica se da bi i Ze Roberto mogao da se vrati.

Dortmund je nedavno kupio Denisa Petrica iz Bazela.

Wolfsburg je imenovao Felixa Magatha,bivseg stratega Bajerna i Wolfsburga ,za novog trenera .

To je to za sad..izvestavacu koliko budem mogao..:)
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

3

Subota, 07. Juni 2008

Iako je prelazni rok maltene tek poceo,desile su se krupne promene u mnogim klubovima

Matju Flamini je iz Arsenala presao u Milan,kao i Zambrota iz Barselone u Milan

Barsa se pojacala Danijelom Alvesom iz Sevilje,Keitom(takodje iz Sevilje) i Pikeom iz Mancestera

Totenhem je doveo Djovanija iz Barselone

Inter je doveo Zozea Murinja na mesto trenera

Jos uvek je neizvestan prelazak Ronalda iz Mnacestera u Real,a ukoliko se to desi,bice to najskuplji transfer u istoriji fudbala...

Mancini pregovara o preuzimanju Celzija(koji je otpustio Avrama Granta)

Ronaldinjo jos uvek pregovara o prelasku u Milan...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

4

Subota, 14. Juni 2008

Luis Felipe Skolari ,selektor Portugala,novi je trener Celzija.
On ce tu funkciju preuzeti nakon zavrsetka Evropskog Prvenstva.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

5

Srijeda, 16. Juli 2008

Novi clan AC Milana je Ronaldinjo koji je za 20 miliona evra presao iz Barselona (o) (o)
Nadam se da ce se vratiti u staru formu...

Jos jedno veliko pojacanje nakon dolaska Flaminija iz Arsenala i Zambrote takodje iz Barse...

Najbolji strelac primere Guiza potpisao je za Fenerbahce.

Transferi u najavi,Celzi nudi 60 mil evra za Robinja,dok je Kristijano Ronaldo u pregovorima sa Realom iz Madrida

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

6

Srijeda, 16. Juli 2008

Čini se da su navijači Mančestera već počeli da mrze Ronalda i ako stvar još nije gotova. Čitao sam baš ovih dana o transparentima i porukama koje mu pišu. Drago mi je čuti kada se turski klubovi pojačavaju, smatram da uz armije navijača koje imaju moraju biti u vrhu evropskog fudbala,, a za Ronaldinja sam ubijeđen da nije zaboravio igrati - mislim da će se vratiti u velikom stilu jer nekim igračima godi da promijene sredinu.
Na vatru odgovori vatrom !

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

7

Četvrtak, 17. Juli 2008

Aleksandar Hleb presao iz Arsenala u Barselonu za 15 miliona evra.

A vise o spektakularnom prelasku Eto-a iz Barse u ekipu iz Uzbekistana prociajte na
http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=103510

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

8

Srijeda, 10. Juni 2009

Haos od transfera!

Ove sezone se desavaju neka istorijska i velika tumbanja u najvecim klubovima Evrope!

1.Kaka' iz Milana u Real Madrid za 92 miliona $ Novi svetski rekord u transferima

2. Dijego iz Werdera u Juventus

3.Karlo Anceloti novi trener Celzija

4.Pelegrini novi trener Real Madrida

5.Dijego Milito iz Djenove presao u Inter

6.Leonardo novi trener Milana

7.Ciro Ferrara novi trener Juventusa

8.Krespo presao u Djenovu iz Intera

9.Mario Gomez iz Stutgarta u Bayern Minhen

10.Ivica Olic iz HSV-a u Bayern Minhen

U najavi su transferi Edina Dzeka u AC Milan, Zlatana Ibrahimovica u Barcelonu(Eto bi u suprotnom smeru u Inter) kao i Ronalda i Riberya u Real Madrid,no videcemo da li ce se ovi transferi i ostvariti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

9

Petak, 12. Juni 2009

Florentino Perez,predsednik Real Madrida pravi novi dream team u fudbalu,posle spajanja Zidana,Ronalda,Figa i Bekama, sada je u klubu doveo Kaku i Kristijana Ronalda za kojeg ce platiti Mancester United-u neverovatnih 93 miliona evra!! Dakle Kaka je kostao 67 a Ronaldo 93,ukupno 160 miliona evra za 2 igraca!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

10

Četvrtak, 23. Juli 2009

Karim Benzema presao u Real Madrid

Karlos Tevez iz Junajteda u City

Raul Albiol takodje preshao u Real.

Na pomolu trampa Ibrahimovic-Eto...
Generalno,Italija je u ovom prelaznom roku mnogo izgubila...

P.S. Real Madrid potpisao za Chak Noriss-a :)) :))

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

11

Četvrtak, 14. Januar 2010

OSAM milijuna eura odštete plus milijun i pol eura eventualnog bonusa koji bi trebao pripasti Dinamu bilo je dovoljno da čelnici Lyona dobiju dozvolu od Zdravka Mamića za realizaciju transfera Dejana Lovrena u redove višestrukog francuskog prvaka.

Prosto je nevjerovatno za koje pare zagrebacki klub prodaje igrace po evropi... Svaka cast onoj Croatiji - Dinamu sto je igrala ligu prvaka, i svaka cast hrvatskoj bronzi iz 98 godin, al mi se ipak cini da su godine tog hrvatskog fudbala iza nas. Kontra Dinama u Hr imate Hajduk koji za svog najboljeg igraca ne moze dobit vise od 7 miliuna eura a Dinamo recimo napravi transfer Modrica u Totenhem vrijedan 25 miliona eura - trebam li spomenuti da je bas te godine kada se desio taj transfer u Totenhem, Fudbalska Reprezentacija BIH sva ukupno vrijedila 13 miliona eura.

Ovde ne zelim da skrecem paznju na neku ligu ili neki klub, samo sam misljenja da niti jedan igrac koji igra u ligama EX YU republika ne vrijedi vise od 2 do 3 miliona eura.
Na vatru odgovori vatrom !

Social bookmarks