Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško
  • »Tutinac« je autor ove teme

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 13. Januar 2005

Transparentni prikaz ikonica na desktopu?

Jedno pitanje !

Nesto sam petljao oko desktopa pa mi je sad oko imena programa i ikonica koje se nalaze na desktopu npr. plava boja. (Mozete pogledati na desktopu koji je postavio Root.) E meni je sad tako a ja necu da mi je tako nego kao kod bux_ludvig_np o|

Moze li neko da mi objasni kako da vratim ono kako mi je bilo tj. da nemam plavu podlogu ispod imena programa koji su ispisani na desktopu ???
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

2

Citirano

Moze li neko da mi objasni kako da vratim ono kako mi je bilo tj. da nemam plavu podlogu ispod imena programa koji su ispisani na desktopu ???

START->SETTINGS->CONTROL PANEL->SYSTEM->ADVANCED->PERFORMANCE OPTIONS->VISUAL EFFECTS (ili desnim tasterom na ikonicu My Computer pa na ADVANCED itd...) i tamo cekiras "Use drop shadows for icons..."

Root je dodao/la ovu sliku:
  • ovako.jpg

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško
  • »Tutinac« je autor ove teme

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

3

Opet isto !?
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

4

Ako je i dalje isto a ti onda klikni desnim tasterom misa na desktop pozadinu i izaberi opciju "Arrange Icons By" i proveri da li je opcija "Lock Web Items on Desktop" iskljucena.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks