Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Adam Toth

Početnik

(10)

• »Adam Toth« je autor ove teme

Datum registracije: 02.02.2012

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 02. Februar 2012

Trazim informacije vezane za Novi Pazar

Pozdrav svima!

Ja pišem iz Budimpešte i želim dobiti informaciju o koncertima u Novom Pazaru. Putovat ću tamo 12. Marta i bilo bi dobro poslušati jedan poznat pevač. Da li će biti koncert u ovim danima? (Dino Merlin, Emina Jahović...) Ili da li će biti nešto specialno (festival, izložba)?. Hvala za svi odgovori:)

Adam

Adam Toth

Početnik

(10)

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 06. Februar 2012

Stara Novopazarska Banja

Pozdrav svim Sandžaklijama! Na žalost još nisam bio u Novom Pazaru ali posjetit ću grad u Mart s prijateljima. Želim dobiti informaciju o jednoj znamenitosti grada. Da li Stara Novopazarska Banja radi sada? Našao sam slike o toj banji ali ne znam kada je ta otvorena. Želimo se kupati tamo ali ne znamo ni cene ni radno vreme banje. Hvala unapried!

Vaš Mađarski prijatelj iz Budimpešta

ljebac

Početnik

(10)

Datum registracije: 06.02.2012

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 06. Februar 2012

Ne radi stara banja :(
Nova Novopazarska banja radi ona je odmah pored, ali stara ne radi.

Ovaj post je već 1 puta uređen, zadnji put od »Nihad« (06. Februar 2012, 22:55)

Adam Toth

Početnik

(10)

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 09. Februar 2012

Hvala! Imam još jedno pitanje. Želimo provesti dvije noći na smeštaju "Pension Han" u središtu grada ali ne mogu da nađem e-mail adresu ovog smeštaja. Vidim vaš telefonski broj na raznim stranicama na Internetu, ali na žalost još ne mogu pričati ovaj jezik tečno i zbog toga ne želim vam telefonirati. Mogao bi mi netko reći kako mogu pisati vam e-mail poruku? Hvala opet!:)

Nihad

Urednik foruma

(121)

• »Nihad« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

5

Petak, 10. Februar 2012

Predpostavljam da u "Pensionu Han" govore i engleskim jezikom.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Adam Toth

Početnik

(10)

• Poruku poslati

6

Utorak, 14. Februar 2012

U pravu si, ovo je bila dobra ideja:) Kad sam tražio slike o Novom Pazaru našao sam par tradicinalnih Bosankih kuća kao Gigić i Šušević:
http://www.novipazar.com/fotografije/bosnjacke-kuce/2/
Da li su ove otvorene za turiste ili privatne kuće? Izgledaju veoma divno i bilo bi interesantno pogledati u kakvim kućama su ljudi živjeli davno u Sandžaku:) Hvala!

Social bookmarks