Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Anes_

Početnik

(10)

• »Anes_« je muško
  • »Anes_« je autor ove teme

Datum registracije: 06.03.2003

• Poruku poslati

1

Petak, 04. April 2003

Trazim neke sajtove za FRIZURE...

Ako neko zna neke sajtove za FRIZURE nek mi kaze, treba mi jednoj prijateljici sto je frizerka :))

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 17. April 2003

možda ovaj

ili ovaj

Giljipter

Početnik

(10)

• »Giljipter« je muško
  • »Giljipter« je zabranjen

Datum registracije: 30.07.2003

• Poruku poslati

3

Subota, 02. August 2003

ada jok bre

imas program koji se zove virtual cosmopolitan sada je izasla verzija 2
imas milion frizura i sminki sve zivo za zenski salon, ali ima i muskih frizura.
Interesantno je sto ima i naocara hehehee
pogledajte ovo sam ja hehehehee
Giljipter je dodao/la ovu sliku:
  • ja.gif
Cafe Sanjak, the only solution

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

4

Utorak, 16. Septembar 2003

3D

Na adresi na kojoj biste pre očekivali prezentaciju filma Matrix (www.matrix.com) nalazi se isto to – samo na Internetu. Kao Internet salon lepote, ovaj sajt nudi oprobavanje frizura i pregledavanje u tri dimenzije. Odabrani model se „vrti” oko svoje ose prikazujući frizuru iz svih uglova. Model možete „vrteti” na sve strane po želji, a tu je i „zoom” opcija. Mana svega ovoga je što ne možete videti frizuru na sebi (čitaj: nekoj svojoj fotografiji), ali je moguće izabrati model koji ima najpribližniji oblik vaše glave (kockasta, viličasta, duguljasta...) i na njemu isprobati frizure. Kao profesionalni salon lepote, sajt vam nudi da, ako ste zadovoljni oprobanom frizurom, dobijete informacije o frizerskim salonima gde se ovakva frizura može napraviti.
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

5

Utorak, 16. Septembar 2003

Mislim da je suvise sada nabrajati neke sajtove,dovoljno je samo pogledati na Google tamo se moze zaista puno toga naci.Pa cak i mnogo vise nego sto trazimo.Dakle, preporucujem potraziti na ovaj spomenuti link, samo sto se moras sam snaci, ali nadam se da to nece biti nikakav problem.

[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 09. Oktobar 2003

Mozda ovde nesto nadjes ako kliknes na ovaj link
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

Social bookmarks