Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Neni

Početnik

(10)

• »Neni« je žensko
  • »Neni« je autor ove teme

Datum registracije: 13.02.2006

• Poruku poslati

1

Utorak, 14. Februar 2006

Trazim nekog iz Sugubina

Molim vas najljubaznije ako ima bilo koga da nesto zna o mojoj velikoj prijateljici Ibrovic Nusreti iz Sugubina 1964. neka mi posalje adresu ili imejl ili bilo kakav drugi podatak.
Nista posebno samo kolega sa fakulteta neko ko je sa njom studirao i voleo bi da zna gde je i sta radi. Kolega Neni Makedonija

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 14. Februar 2006

A gdje je ili sta je Sugubin?
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

3

Utorak, 14. Februar 2006

Citirano

Orginalno od Neni
Molim vas najljubaznije ako ima bilo koga da nesto zna o mojoj velikoj prijateljici Ibrovic Nusreti iz Sugubina 1964. neka mi posalje adresu ili imejl ili bilo kakav drugi podatak.
Nista posebno samo kolega sa fakulteta neko ko je sa njom studirao i voleo bi da zna gde je i sta radi. Kolega Neni Makedonija

Ma naci cemo je nije frka.Ja sam specijalac za to :D samo nam pojasni gdje dodje taj S....???
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Neni

Početnik

(10)

• »Neni« je žensko

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 16. Februar 2006

objasnjenje

Sugubine je selo u Opstini Sjenice. Ona je po zanimanju profesor knjizevnosti i verovatno se sada preziva drugacije.

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

5

Selam Neni

Citirano

Orginalno od Neni

Ne prejudiciram da sam neki veliki istrazivac, ali za ovu tvoju molbu sam se malo potrudio jer znam kako je bilo poslije silnih turbulencija na prostoru Ex-Jugoslavije saznati nesto o svakom prijatelju a posebno o dobroj prijateljici ;) . Ibrovic Nusreta je trnutno nastavnica u Sjenici u jednoj od tamosnjih skola, udata je i ima dvije curice, muz je policajac :D .

Mislim da je za ovaj put dovoljno :D .
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Neni

Početnik

(10)

• »Neni« je žensko

• Poruku poslati

6

Hvala

Drago mi je da je tu negde i da je ima javi mi makar broj telefona ako ikako mozes ili adresu zahvaljujem se i ja i tebi i alahu ali mi ucini jos ovu malu uslugu.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

7

Da samo napomenem da na forumu nije dozvoljeno ostavljanje tudjih telefonskih brojeva. Vjerujem da se tako nesto nije ni planiralo ali rekoh, nije na odmet da napomenem.

Uz ovo jos da primjetim da bi trebao Neni da nadjes nacina da ti svoj broj telefona dostavis svojoj prijateljici umjesto sto trazis da se tebi proslijedi njen broj telefona ili adresa. Otkud onaj ko bi eventualno mogao da ti pomogne zna da je tvoja prijateljica saglasna da ti se njen broj telefona saopsti.

A najsigurnije je da svojoj prijateljici dostavis svoj mail pa onda vas dvoje to preko maila pozavrsavajte.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

8

Selam Ed

Nisam ja od juce ;) .
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Neni

Početnik

(10)

• »Neni« je žensko

• Poruku poslati

9

Petak, 17. Mart 2006

Nigde nikog

Tako vec godinama stoji. Kao da nigde nismo bili niti sta korisno radili razvejani na tlu koje vise nije kao sto je bilo ne mozemo se ni naci iako smo tako blizu. Bar da koju rec razmenimo. Bilo je mnogo divnih devojaka i momaka iz Sandzaka i ja ih sve u srcu nosim kao velike ljude a jedan od njih je Mujo Bajrovic. U svakom slucaju i vama forumasima koji ste mi se obratili se jako zahvaljujem.

Neni

Početnik

(10)

• »Neni« je žensko

• Poruku poslati

10

Srijeda, 25. Oktobar 2006

Naziv skole

;( A moze li barem ime skole?

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

11

Srijeda, 25. Oktobar 2006

Kontaktiraj one iz emisije "Sve za ljubav", mozda ti oni mogu pomoc :D
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Social bookmarks