Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

IMAN

Početnik

(10)

• »IMAN« je autor ove teme

Datum registracije: 10.11.2008

• Poruku poslati

1

Utorak, 11. Novembar 2008

Trazim

Poslije dugo godina bezuspjesno pokusavam da stupim u kontakt sa priateljicom iz Novog Pazara,zarsila je Gimnaziju neke 1990 dok sam je bio u Sarajevu nazalost 92-95,od 1993 smo izgubili kontakt,znam da smo se tada culi preko radio veze i dopisom crvenog rsta i to je to,ona je odselila iz ulice Karadjordjeve NP u Berlin.Zove se Sabina Zukorlic,ako neko zna nesto o njoj molim da mi javi unaprijed hvala!

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

2

Bas imas srece... :)
Zivela sam preko puta Sabinine kuce, ali ne znam sta te konkretno interesuje.
Mogu ti samo reci da se ona davno vec udala i da ima, hmm..., mislim troje dece.
Proslog leta je dolazila u NP i videla sam je, mada ne dolazi cesto.
Ako te bas nesto posebno interesuje, pokusaj preko informacija da dodjes do njenog broja na staroj adresi, pa ce ti njeni roditelji verovatno pomoci vise.
Ime oca je Iso Zukorlic.
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

IMAN

Početnik

(10)

• Poruku poslati

3

"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."
Upravo tako,ma zelio bih ako ima e-mail onako privatno da joj pozelim srecu u zivotu nismo stigli da se pozdravimo u tom ludom periodu rata.
Da joj kazem ono sto nisam stigao tada.
Ne bih da joj uznemirim porodicu ili brak.
Tebi hvala mnogo!Pozdravi je kada je vidis pozdrav od momka iz Sarajeva.
P.S.Nadji mi taj e-mail pls

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

4

Srijeda, 12. Novembar 2008

@IMAN, zao mi je, ali mislim da ti ne mogu vise pomoci. Sve sto sam mogla je ovih par informacija koje ti dadoh.
A sa njom ne kontaktiram, cak vise i ne zivim u tom komsiluku, tako da...
Tvoje tople i iskrene zelje ce, ubedjena sam, stici do nje i bez formalnosti u vidu e-maila. :)

IMAN

Početnik

(10)

• Poruku poslati

5

Srijeda, 12. Novembar 2008

Mozda si u pravu ko zna mozda se jednoga dana slucajno nadjemo na forumu.
U svakom slucaju hvala!

Social bookmarks