Niste prijavljeni

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

21

Četvrtak, 30. April 2009

Citirano

Orginalno od ajla
fotograf ja ti nisam kriva sto moras da trcis po zbunjeva i slikas ;)

Prvo da ti čestitam na pismenosti jer je na jako zavidnom nivou.
Bio sam po zapadu 14 godina i veoma su mi dobro poznate "DAME" tvoga tipa koje dodju sa automobilima koje u 99% slučajeva ne pripadaju njima ili nisu plaćena, a markiranu robu kupuju kod lopova ili u najgorem slučaju same kradu a ja ne bih želeo ni moje kuče da se liči na tebe a kamoli da se menjam sa tobom.
xx(
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

22

Četvrtak, 30. April 2009

S obzirom da sam od malih nogu na zapadu bas sam pismena ;)
Ne mogu da verujem sa kakvom pakoscu govoris o damama iz dijaspore medju kojima i ja spadam ;)
Kao drugo ja se nebih sa tobom zamenila nikad.
Ovde nema lopovluka ovde se svaki dinar posteno zaradi i zato ova zemlja ide hiljadu god unapred.
Cim si 14 god bio na zapadu i vratio se dole znaci nisi uspeo na zapadu nista pa sad kritikujes one koji su uspeli u zivotu...

Uspela sam u zivotu zavide mi svi...pesma koju volim

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

23

Četvrtak, 30. April 2009

Citirano

Orginalno od ajla
S obzirom da sam od malih nogu na zapadu bas sam pismena ;)
Ne mogu da verujem sa kakvom pakoscu govoris o damama iz dijaspore medju kojima i ja spadam ;)
Kao drugo ja se nebih sa tobom zamenila nikad.
Ovde nema lopovluka ovde se svaki dinar posteno zaradi i zato ova zemlja ide hiljadu god unapred.
Cim si 14 god bio na zapadu i vratio se dole znaci nisi uspeo na zapadu nista pa sad kritikujes one koji su uspeli u zivotu...

Uspela sam u zivotu zavide mi svi...pesma koju volim

Nemaš ti ni D od dame i u najboljem slučaju si prošla pored neke pa pokušavaš da i ti budeš jedna od njih, što bi rekli stari: Videla Žaba kako se potkivaju kobile pa digla i ona nogu. :D
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

Akil

Početnik

(10)

Datum registracije: 06.12.2007

• Poruku poslati

24

Četvrtak, 30. April 2009

Fotograf...svaka ti je na mestu (o) (o) (o) :D

reja

Učenik

(10)

• »reja« je muško
  • »reja« je zabranjen

Datum registracije: 28.02.2009

• Poruku poslati

25

Četvrtak, 30. April 2009

Ajlice, haj nam postavi neku slicicu sebe, svojih ljutih kola i ljutih krpica, da vidimo kakva se riba iza tvog nika pece ;)

eda

Učenik

(10)

• »eda« je zabranjen

Datum registracije: 21.02.2008

• Poruku poslati

26

Četvrtak, 30. April 2009

Citirano

Orginalno od reja
Ajlice, haj nam postavi neku sliku od sebe

Hajde bas. Posto si ponosna sto zivis na zapadu valjda znas odtud da ti se nista ne veruje kod ne dokazes. E hajde lepo sa jedonom slikom pokazi sto pricas... da si "dama"

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

27

Petak, 01. Maj 2009

Citirano

Orginalno od nevidljivi
oglas

trazim zenu radi zenidbe

uslovi:
da bude ko altunina radnica koja radi na pecenju ribe :D

:)) :)) :))
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko
  • »Altuna« je autor ove teme

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

28

Petak, 01. Maj 2009

:)) :)) :)) :)) :))

Sto me slatko nasmija! :))

Nista, onda da odustanem. Tesko da cu ja naci ono sto hocu. ?(
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

• »Sandzak Beg« je muško

Datum registracije: 11.10.2007

• Poruku poslati

29

Petak, 01. Maj 2009

A što ne bi mogla uzeti jednog radnika, nekog pravog muškarca, koji bi i svojim šarmom privlačijo mušterije.
Ako se predomisliš ja ti stojim na raspolaganju.

S poštovanjem Sandžak Beg.
"...Allah ändert ja nicht, was mit einem Volk ist, bis sie ändern, was mit ihnen selbst ist..." (Koran: Sure 13, Vers 11)"

BIBI

Početnik

(10)

Datum registracije: 18.10.2009

• Poruku poslati

30

Četvrtak, 12. Novembar 2009

trazim radnicu

E svaka ti cast za komentare,to mi se svidja da neko pokusava da otvori oci ovim seljankama u inostranstvu da znam ko si sada bih te poljubila!Ne znaju ni jezik kako treba a navodno se razumu u autove,glavno da voze Merzedes i,Vojadjere,tesko nama snjima ovde kvare sliku mog lepog grada Pazara a navodno sve iz Pazara a ne znaju gde se nalaze muzeji kino...ali jedno sigurno zlatare i djuskanje.O ovoj temi bih mogla pisati danima tako su teske te zene a i moja svekriva nije bolja kaze kada ode u Pazar ulice joj uske(povraca mi se od nje).Drage moje probudite se pomirite se da ste samo obicne cistacice bolje placene.JA sam ponosna sto sam prava Pazarka.Zivim u inostranstvu i lepo mi je ovde ali tugujem za svojim gradom.Uspela sam da se osamostalim u svakom pogledu i i to je prednost kod nas to duze traje jer narod zivi za druge.Javicu se opet da vam pisem o ponasanju ovih nazovi nasih pazarki!

31

Ponedjeljak, 16. Novembar 2009

Ko bi rekao da jedan oglas za posao moze dovesti do ovakve diskusije koja coveka moze jako lijepo da nasmije.

Biser do bisera... Ajla - strasna, neprikosnovena, nepopravljiva...

Eh taj zapad, ta Srbija i ti drugi kontinenti...verujte da je nebitno gde zivite, koliko para imate, kakva besna kola vozite, jedino bitno je kakav ste covek.

@Altuna: Razumijem da si ovo oko starosti navela odmah u oglasu kako bi sebi i drugima ustedela uzaludan trud i vrijeme, no ipak smatram da je to bilo pogresno i da je to diskriminacija.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Social bookmarks