Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

41

Utorak, 27. Juli 2004

Upravo sam se sad nasmejao ono pravo nisam mogao da nadzem moju temu :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
" Bilen alemlere rahmettir "

42

Subota, 14. August 2004

Preksinoc.
Inace imam jako losu naviku jer ne mogu da se uzdrzim od smeha kada se nekome u mojoj blizini desi neki manji peh, recimo da se oklizne i padne, promasi stepenicu, udari u stub i sl. Cesto mi bude neprijatno zbog toga, ali je smeh jaci od mene :O .
Elem, pred aksam se skupilo drustvo, otisli na obliznje jezero, nekima se ne seta vec posedali na obalu, gledaju prolaznike i komentarisu... Prolaze devojke, lepe i one jos lepse, prolaze ljudi, deca, psi itd... u masi koja struji kejom odjednom se pojavljuju dva mladica drzeci se za ruke :rolleyes: U tom trenutku malo jacim tonom nego je trebalo, jedan od prijatelja koji su sedeli na obali, upita " Hej, kuda li su posli ovi slatki macici ?" naravno imao je nameru biti duhovit i nije se nadao da ce ga "macici" cuti. Medjutim, jedan "macak" se okrece i polazi ka njemu, istog trena on zbunjen, zatecen i uplasen ustaje i onako obucen skace u jezero! :D :D :D

Te veceri ga nisam cula da je izgovorio ni jednu jedinu rec vise.

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

43

Subota, 14. August 2004

.

Postovanje za Avatar ! (o)
[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

44

Ponedjeljak, 04. Oktobar 2004

Pre nekoliko godina u gradskom autobusu u beogradu na putu za fakultet sedim sa kolegom odavno se poznajemo tako da nekad i nestane tema za razgov pa ponekad iz dosade, urodjene znatizelje :D sta to drugi pricaju nepristojno slusamo razovor dvojice koji su sedeli izpred nas u autobusu.Sudeci po raspravi koju su vodili bili su verovarno eksperti za ekologiju.Vodili su raspravu o udesu nekog kamiona koji je prevozio otrovne hemikalije oni su zucno raspravljali o tome ko je kriv sto nije spreceno da se te hemikalije izliju u reku Posledica je koliko sam mogla cuti bila da je za kratko vreme uginulo
puno riba Na to ce ti kolega koji je pored mene,lezerno se obracajuci meni:

RIBE SU PROKLETO BRZO REAGOVALE :D

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

45

Subota, 29. Januar 2005

Odavno je to bilo ali jos uvek se mogu nasmejati zbog toga . Za vreme mog odrastanja u Lugu bilo je tad aktuelan spust niz rasku :D sa gumom koju smo obicno dan pre otudzilvali iz Ciglane. I tako ono sto je je u fizickoj zbilji samo kamijonska unutrasnja guma postalo je uz pomoc pumpanja srestvo sa kojim smo mi znacenje pojma "broda" izvukli iz njegove uobicajne utjelovljenosti. Opsenjeni tim laznim ubedjenjem koje smo sami izfilozofiral i do krajnosti srecni zbog toga sto se ispostavilo da je nas plen od jucer bio "prstizni status" ( sad cujete parni zvuk broda ali ono jako ) GUMA RADIJALKA od 2,5m precnika . :D Oni koji su upuceni znaju to je pravi TITANIK uporedjujuci ih sa onima balonkama. Uz tako gumu smo imali i odredjeni ponos ali nismo bili arogantni ko ostali kojima nije trebalo puno da odrape kamo da se nose kad bi ih neko pitao za jednu plovidbu. Nasa krilatica je bila uzimamo sve pravilo svi idu sa nama niko ne ostavljamo, tako da smo na putu do "trece glave" pokupili sve koje su nas zamolili ne zdvajajuci pritom dali je uopste moguce primiti sve. Ali to nam nije bilo vazno najverovatnije mozda zbog toga sto smo zeljeli se tafrenisati ... :) ko zna posvesno je sve moguce.
Tako nadjakani krenemo mi iz rasku. Na pocetku sve uredu citava situacija pod kontrolom Bez problema nekih pola sahata voznje. Mi svi zadovoljni oseca se merak sa osmeha na licu. Medjutim vremenom guma postaje zbog nanosi vode od talasa sve vlaznija sto nam u pravom smislu te reci cini da nam situacija klizi iz ruke :D Podred toga kobnim se ispostavlja i nase prenegrebljivanje jasnih cinjenica da na jednoj gumi nemogu desetero :D Na tako skucenom prostoru samo uz velike napore je moguce nekako se zadrzati na gumi i to uz veliku srecu. Ko sto biva u pravom zivotu sreca ne prati svakog tako desi sto se moglo odavno nazreti da ce se kad tad desiti.
Jedan moj drug se oklizne sa gume u najnezgodnijem trenutku ispred jednog fira gde je voda i najdublja.
Sav uplasen sta ga snadje pokazujuci koliko je nagrezao u svoje umisljanenje da je to pravi brod :-). Vikao je skoro da je izrigao svoja pluca MAKU VAM J.... BACAJTE SIDROOOOOOOOOOOO

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Iako je tu nastradala i moja majka ja se ko Bill Clinton Borisu Jelzinu izvaljam od smeha.

Na nerazumete pogresno da sama zlosrecan

Ne znam dali je znao da pliva ali je ocigledno bio samo uplazes sudeci po tome koliko je zapomagao iako za to realno nije bilo potrebe jer mu je voda bila do vrata

:) :D

Znaci imao je dovoljno vazduha.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

46

Subota, 29. Januar 2005

Pratila mi majka od bivse cimerke kojekakve slatkise iz Japana, izmedju ostalog i Chips od bundeve. Zamisli, nidje veze! Elem, nudim ja mojoj drugarici da proba, a ona ko iz puske: "Neko je probo, pa se usro!" Steta sto ne mogu da vam docaram njenu facu, koja je bila smijesnija od njene izjave.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

• »zaljubljena« je žensko

Datum registracije: 21.02.2005

• Poruku poslati

47

Ponedjeljak, 21. Februar 2005

Idu sve devojke ulicom, nasminkane,doterane, i razgovaraju dovoljno glasno da sam morala cuti razgovor...
prva: e a znas li sta je to blud?
druga: e cuti,neko ce te cut,to je jedna mnogo opasna bolest
:P hahaha, e to me je bas nasmejalo , nadam se da ce i vas...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

48

Ponedjeljak, 21. Februar 2005

Evo upravo sad se malo nasmeja sto napisa ovaj nas clan :)) :)) ziv biooooooo

Mene je sram kad se naroljam pa kad pocnem stavsta da pricam , ali me je samo sram sutra dan, u trenutku dogadjaja me ni hic nije briga.....by PAZARAC
" Bilen alemlere rahmettir "

orange

Učenik

(10)

• »orange« je žensko

Datum registracije: 19.01.2005

• Poruku poslati

49

Utorak, 08. Mart 2005

Danas scena u tramvaju:
ulazim na prva vrata i radi guzve stajem odmah iza vozaca, iza mene ulazi mala Cigancica, obidje tramvaj proseci i vrati se opet naprijed, stade kraj vozaca i poce sa njim nesto kofol pricati. Prljava da Bog sacuva, ali slatka ko med, kako samo Cigancici znaju biti slatki.
Uglavnom, pita on nju nesto ona lafo njemu objasnjava, kad ce ona njemu (ciganski naglasak): A staa ti je to taamo?
Shofer: Ruza!
Mala: Haaaa!!!!(zarepasteno-zabrinuti vrisak) Pa ti si onda peder!!!!!

pola tramvaja je prasnulo u smijeh a shofer joj govori: Kako bona, sto sam peder?!?! A mala ce: Pa cuj kako si peder?! Pa sta ce tebi cveece?! To trebas ti svojoj curi da das, muski ne dobivaju cvece za 8.mart, samo pederi!!!
:D :D :D :D
...Najgore je biti stranac u svome plemenu...

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

Datum registracije: 10.03.2004

• Poruku poslati

50

Utorak, 15. Mart 2005

Zaista se davno nisam tako slatko nasmijao kao danas :)

Firmu u kojoj radim, cija se velicina smatra srednjom po americkim standardima ~ 1000 zaposlenih, kupila je jako velika software-ska kuca. Naravno, kao i uvek u slicnim situacijama, sve se desava brzinom munje, i manje-vise svi su zateceni i nikome nije bas svejedno, jer u ljudskoj prirodi je da sa sumnjom gleda na svaku promenu (tipa "a taman sam se uvalio"). Da bi se smirili duhovi, obicno se odmah, prvog dana, organizuje sastanak novog rukovodstva i raje, pa nas fino spakovase u salu za sastanke i krece objasnjavanje.

Ide tako prica, objasnjava neki tip kako smo mi super, te da su nas zato i kupili, nema otpustanja, radimo i dalje svoj posao, i slicne prigodne propagandne poruke. Razgovor tece relativno konstruktivno, raspitujemo se o novoj organizaciji, planovima za buducnost, poziciji na trzistu, konkurenciju i sve u tom stilu, rasprava na visokom tehnoloskom nivou, je li.

U jednom trenutku, javlja se za rec kolega ( nas admin - inace Bugarin :D ) i mrtav hladan postavlja jedno ovakvo pitanje, citiram:

"Da li cemo i dalje imati pravo na besplatne sokove u frizideru, kao do sada?"

:D :D :D

Evo i sad, dok kucam, smijem se grohotom, samo kad se setim izraza lica coveka kome je pitanje postavljeno. Faca - kiselo mlijeko. Djelimicno obrano.

Ma, nadrealisti se ne bi postideli scene ("... ti komadi mesa, za nas, intelektualce, to treba da je nesto obilato, brate")
Solve it. Solve it quickly, right or wrong. If you solve it wrong, it will come back and slap you in the face, and then you can solve it right

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

51

Utorak, 15. Mart 2005

Nimalo slučajno to što se radi o našem komšiluku. Skočišel' akcije?
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

• »Ibn_Izzet« je muško

Datum registracije: 18.10.2004

• Poruku poslati

52

Četvrtak, 24. Mart 2005

Iskreno, pravo sam se nasmijao, onda kada sam prvi puta cuo u Pazar: ''Odo' da se poslusam!'' Prvo sam mislio: hoce doktoru da se poslusa. Medjutim, kada sam saznao sta u stvari to znaci, zaista sam se nasmijao grohotommmm... :) :) :) ))))) :)) :)) :)) )))))))))
Nemojte ovo shvatiti zlonamjerno, jer, oni koji me znaju, znaju i to da ja volim mnogo salu, pa i na svoj racun.

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

53

Ponedjeljak, 07. Novembar 2005

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Root je dodao/la ovu sliku:
  • 100-TI.JPG

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

54

Srijeda, 09. Novembar 2005

To je bilo sinoc u jednoj veoma ozbiljnoj emisiji na FTV koja se zove `centralni zatvor`.Doveli su u studiju gosta koji za sebe tvrdi da je Isus koji se ponovo vratio (onako kako i stoji u svetim knjigama) i sad ljudi treba da ga prepoznaju.Bio je neobicno obucen u neku bijelu haljinu sa cudnim znakom oko vrata,pola zubi u glavi nema ,ali u biti nije los.Dobrica je neki.
Najsmjesnije je bilo kad je rekao kako Bog ne voli Busha,a onda je zacutao i izvinio se gledaocima jer ima napade `cistog uma`.
Takodjer su gledaoci bili jako duhoviti koji su sa ozbiljnoscu prihvatali to sto je pricao.
Na kraju bilo je i onih koji su se zgrazavali na emisiju i na gosta kojeg su doveli te ga nazvali `psihijatrijski slucaj`.
Ja sam se smijala svih 45 minuta dokle je emisija trajala :))
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

55

Citirano

Orginalno od galaksija
a onda je zacutao i izvinio se gledaocima jer ima napade `cistog uma`.
:)) :)) :))

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

56

Zaboravila sam reci da je tip iz Tuzle.Ima 35 godina i zove se Mustafa Delibegovic.
Joj a samo da ga vididte kako je bio obucen,hahahah :)) ,cak je nabavio i stap da izgleda sto uvjerljivije da je stavrno Isus.
:))

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

57

Utorak, 17. Januar 2006

Meni je bila nemoguce smijesna scena iz jednog naseg filma. Radnja se desava na groblju i neznam kako, verovatno posto je hteo da baci cvet je prevagao i tako se jedan stari covek nekako stroposta i upade u grob. Kamera to sve dobro prati. Prikazuje ga dole kao se ugruvao :D i posebno, u velikom prikazu uzima u kadar naocare od tog starca koje se bijahu sikrivile dijagonalno preko cela :D. To samo je vec dovoljno smijesno ali oni idu jos dalje. Kad sam sledece cuo poceo sam da se smejem kako lud!

Kaze jedan mladic, a to se odnosti se na ovog sto je upao u grob:

Ovome se ne isplati da izlazi :))

A ovi ostali ce, vidno uvredjeni jer im je to ko neki rodjak: Udri djubre :))

P.S. Mnogo dobar film!

Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

Datum registracije: 09.10.2003

• Poruku poslati

58

Utorak, 17. Januar 2006

Smijem se svaki dan, uvek neshto smeshno mi se desi, kazhu da je dobro se smejati, tada rade neznam ti kol'ko mishicha ... tako da ja poshto ne bavim se nekim sportom, se smejem ...

Inache danas sam se pravo nasmejala, pricham sa jednim poslovnim partnerom i koje se ja uozbiljila, kad mi koleginica, promashi stolicu i na pod se nadze (dodushe nema dje nizhe), i ja pokushavam da se uzdrzhim da umrem od smeha, i sve shto sam vishe se uzdrzhavala, sve mi se vishe smejalo ... tako da sam skratila razgovor i tada prasnula u smeh ...

hahahahahahahaha, evo sad vido zamisli scenu i nasmeja se ...

Poz'
ups :O ... uhvatili ste me na delu 8o ... kako ponovo lupam :)) :))

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

59

Srijeda, 18. Januar 2006

Trenutno se smijem nemackom komicaru, Mario Barth, koji je snimio dvd sa svog live nastupa. Tema njegovog programa su zene i muskarci, "Männer sind Schweine, Frauen aber auch", "Muskarci su svinje, zene isto". Onima koji vladaju nemackim srdacno preporucujem. :)) :)) :))
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

60

Srijeda, 18. Januar 2006

Ja se svaki dan smijem.Veliki sam optimista i volim smjeh.Nije zbog toga sto to privlaci ljude ,vec sto to privlaci mene...to sam ja... :]

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks