Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško
  • »Muki« je autor ove teme

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

61

Srijeda, 18. Januar 2006

Citirano

Orginalno od galaksija
Ja se svaki dan smijem.Veliki sam optimista i volim smjeh.Nije zbog toga sto to privlaci ljude ,vec sto to privlaci mene...to sam ja... :]

Kakva slučajnost, i ja isto + što ja nasmijavam ljude 24/7! Da primam platu, bio bi to odličan pos'o ;) :)
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

62

Srijeda, 18. Januar 2006

Citirano

Orginalno od Muki

Citirano

Orginalno od galaksija
Ja se svaki dan smijem.Veliki sam optimista i volim smjeh.Nije zbog toga sto to privlaci ljude ,vec sto to privlaci mene...to sam ja... :]

Kakva slučajnost, i ja isto + što ja nasmijavam ljude 24/7! Da primam platu, bio bi to odličan pos'o ;) :)

Samo pazite da vam od toliko smeha Srce ne postane kamen !
" Bilen alemlere rahmettir "

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

63

Četvrtak, 19. Januar 2006

A sto bi mi postalo srce kamen???Od smijeha???Ma dajjjjj...
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

64

Petak, 20. Januar 2006

Nemoj me ti doslovno shvatat za KAMEN.Ali postaju bezosecajne.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

65

Subota, 21. Januar 2006

Hmm, ovo sto anonnimus navodi cak ima i potvrdu u hadisima Bozijeg Poslanika Muhammeda a.s. gdje se kaze da se ne treba pretjerano smijat jer vam moze srce pocrnjet.

E sad, ne bih da tumacim sta znaci ovo pocrnjet, ali je vjerovatno blizu sa ovim sto anonnimus kaze.

Mada ja znam za ovo i ja sam takodjer saljiv tip i dosta se smijem, a i druge zasmijavam. :) Mada se trudim uozbiljiti se. Ne skroz, ali barem biti ozbiljan, odnosno neozbiljan u granicama.

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

[Pers0n_X]

Početnik

(10)

• »[Pers0n_X]« je muško

Datum registracije: 21.01.2006

• Poruku poslati

66

Subota, 21. Januar 2006

@Spain

ti se uzobiljti cisto sumnjam...
ogame ti je isprao mozak.. :D

NO HARD FEALINGS.... ;)

• »ScOrPiOnIcAa_« je žensko

Datum registracije: 28.01.2006

• Poruku poslati

67

Subota, 28. Januar 2006

evo zadnji put kad sam se ono pravo nasmejala Uhhh stalno se smijem nema sta ... al zadnje mislim kad sam se nasmejala i plakala od smijeha je pre heftu dana kad sam gledala kasetu od nove godine 2006 TO je PRAVA STVAR :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ;)
Bicemo Do Sudnjega dana

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

68

Ponedjeljak, 20. Februar 2006

Covece,umanji smeh,jer ako u tome preteras to ubija SRCE,daje laznu radost,umanjuje hrabrost i unistava ugled.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

69

Utorak, 21. Februar 2006

Babbha je jednom ugasio cigaru...ma nek on kazhe kako...:D
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

70

Utorak, 21. Februar 2006

Malo je komplikovanije al' hajd da probam...

Naime...

tog dana, prije podne, majka moja kupila novi stolnjak. S odstampanim al bash fotorealisticno pomorandzama velikim ko otprilike precnika 12 cm...

02:30, jutro, smor, mIRC, MSN, Yahoo, ICQ, to shto more sve popaljeno i moj radni laptop na BASH TOM kuhinjskom stolu....

E sad, i moja omiljena piksla je velicine nekih 12tak cm i oranz je boje ali ja lepo nisam pazio dje sam je stavio i onako tipkajuci sve max slova u minuti svo vreme ti ja rokam po stoljnjaku cigare i to bash u jednu "pomorandzu" koja mi je obicno na mestu piksle... u jedno vreme poche da se dimi, da se pushi... reko Irfanu na MSN-u:

E bate, znash shta ima novo? Kaze on: "Shta brate?" ja popushi paklo i svaku ugasi u stoljnjak...."

A piksla, djidit nova, chista ka oko.... a onache je ko Batnjik puna :D

(o)
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

71

Utorak, 21. Februar 2006

jes Bogomi eto tako...

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

e tu noch da me je neko gledo,rek`o bi da sam pooko to shto more...

:D
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

72

Utorak, 21. Februar 2006

Citirano

Orginalno od Babbha
Naime...

tog dana, prije podne, majka moja kupila novi stolnjak. S odstampanim al bash fotorealisticno pomorandzama velikim ko otprilike precnika 12 cm...

02:30, jutro, smor, mIRC, MSN, Yahoo, ICQ, to shto more sve popaljeno i moj radni laptop na BASH TOM kuhinjskom stolu....

E sad, i moja omiljena piksla je velicine nekih 12tak cm i oranz je boje ali ja lepo nisam pazio dje sam je stavio i onako tipkajuci sve max slova u minuti svo vreme ti ja rokam po stoljnjaku cigare i to bash u jednu "pomorandzu" koja mi je obicno na mestu piksle... u jedno vreme poche da se dimi, da se pushi... reko Irfanu na MSN-u:

E bate, znash shta ima novo? Kaze on: "Shta brate?" ja popushi paklo i svaku ugasi u stoljnjak...."

A piksla, djidit nova, chista ka oko.... a onache je ko Batnjik puna :D

(o)

Heh a dobro si ti...to se i meni jednom desilo,al` nije u mojoj kuci,vec u tudjoj.Ugasila sam cigaru od `krusku`(ali gledajuci u tv).Svi su me cudno gledali dok sam to radila .Gledala sam u tv i govorila `Vidite ono,vidite ono,ma daj pogledajte vise......` a `kruska` se dimila. :D
Sreca pa vise ne pusim. :]
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

73

Utorak, 21. Februar 2006

zadnji put sam se slatko nasmijo kad sam procito ovu gore pricu od @babbha.(evo jos se smijem dok ovo pisem)

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

74

Srijeda, 22. Februar 2006

Sinoc sam se pravo nasmejao dok sam igrao karti sa drugovima (pispiljika) i kada je drug krenuo sa zandarom da pokupi sve sa talona uz komentar: "Suljo je zakon" :)) i tako on uz "Suljovu" pomoc pokupi sve sa talona ...

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

75

Utorak, 02. Maj 2006

Eh, bisera po ovom Forumu... ;)
Prvo sam se lepo ismejala trazeci ovu temu, jer sam naishla na temu 'Gerilchev avatar - machka', i prochitala komentare u njoj. :D

Ali... kad sam videla objashnjenje za jednu opomenu, nisam mogla da verujem: 'Opomena za smirivanje zivaca'. :D (o) Eh, shta mu nece pasti na pamet... :D

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

sweetivana

Početnik

(10)

• »sweetivana« je žensko
  • »sweetivana« je zabranjen

Datum registracije: 15.05.2006

• Poruku poslati

76

Utorak, 16. Maj 2006

Ne znam kako bih recima mogla da docaram sledecu situaciju..ali pokusacu vec nekako..
Ovako je to bilo:
letos na svadbi kod drugarice jedan od drugara se BAS BAS NAPIO....kako je bilo veselo on je pokusavao da atmosferu zapali nekim svojim forama ..i uspelo mu je..stavio je moju drugaricu na ramena i nosio je po celoj sali naravno svi gledaju u njih,ali nisu daleko stigli..na samom izlazu zapeo je na stepenik a ONA je krenula da se prevrce..ON je pokusao da bude super heroj uhvativsi je za noge ( tu negde oko zglobova),i sve to da bi ostali gosti pomislili da je on to hteo namerno 8) ONA ,jadnica je bila u suknji ,koja joj je u ovoj pozi pala pravo na glavu ...dakle scena : ona hoda na rukama,glava joj se ne vidi od suknje, on je drzi za noge,ona cima nogama da je pusti a pijana budala ne kapira i smeje se kao i ostatak sale....i tako su oni odsetali pa dobrih 10m dalje joj samo kad se setim :)) :))

VOLETI,VOLETI I SAMO VOLETI...

LETETI,LETETI I SAMO LETETI

77

Petak, 19. Maj 2006

Jako je taman joj tako treba!
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

78

Ponedjeljak, 22. Maj 2006

Protekle sedmice do juce radila sam prezentaciju jedne srednje skole i bas sam imala priliku da se fino ismijem. Jedan profesor je dao izjavu koju smo morali da ponovimo nekoliko puta jer nije bilo ok. Onda je on insistirao mimo pravila da vidi na kameri kako mu je izjava "ispala" te kamerman uze da mu premota da vidi. Gleda on i kaze:" Katastrofa sam nemiran..." ?( Ja mu kazem: Ne profesore, nego on to premotava. "Aaaaa...to..."-profesor.

Onda je trebala izjavu dati jedna ucenica koja je pricala o jednoj ne toliko smijesnoj, cak ozbiljnoj temi ali se svo vrijeme smijala. Ja joj kazem "nemoj se smijat...fino...polako!" Ona kaza ono sto treba i onda prekide izjavu pitanjem:"E, a jel mogu da se nasmijem makar kod zadnje recenice? Moram!!"
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

79

Nedjelja, 04. Juni 2006

Sada na ovaj post:

Citirano

Orginalno od hadalj
Pa zavisi, neke haju kad je penjljiv

Eh oooooooo.......................

80

Subota, 24. Juni 2006

Juce, u menzi sam se pravo nasmijala. Sedim sa kolegom, jedemo.
Kad on odjednom sasvim neocekivano kaze : Zamisli kakva ti je to smrt kad te pregazi neka Skoda ili neki Peugeot ?!
Haj haj da te pregazi Mercedes onda je OK, al ovako i bruka i sramota.

Smijem se i dok ovo pisem. Kolega je inace duhovit!
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Social bookmarks