Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sem

Učenik

(10)

• »Sem« je žensko

Datum registracije: 15.06.2007

• Poruku poslati

141

Nedjelja, 24. Juni 2007

ja sam se vala sad ismejala tim svim vasim silnim dogodovstinama..:)) hehe...al pre neki dan..idem s ovim drugarom ulicom i nesto bi dosadno reko "ajd' da se potrkamo :D " kaze on meni "ajde..imas prednosti do semafora a trkamo se do mosta..." i pocesmo da trcimo ko dve budale preko centra...kad jedna zena ide preko mosta i samo se uhvati panicno za ogradu i poce da se dere "heeeeejjjj nemoooo' je Allahati..." :)) tetka je skontala da me drugar juri da me bije :)) haha...bas sam se ismejala posle s tim drugom...
..samo zivimo iz dana u dan..i svaki san, davno nestao je, izbrisan! Koga da pitam, ko ce mi dati odgovore? Reci bilo sta, osim da je moglo biti gore!

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

142

Petak, 29. Juni 2007

Evo sad upravo se smijem pa me stomak od smijeha zabolje:

Jedan insan ne moRe da dolazi na ovI ljijepi forum sebet mene, nesto mu ne "smekam" izgljeda, pa futo posto se zakljeo da nece dolazit zamoljio nekog jos zesceg futa da mu kopira sve sto ja napisem da bi ipak bio u toku i da mu to salje.... :)) :)) :))

ja dalje od smijeha ne mogu :)) :)) :))

Eh, Boze, Boze.... :rolleyes:
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

143

Četvrtak, 26. Juli 2007

Sad se smijem sa kolegama, pade mi na pamet prica jednog mog profesora sa fakulteta. Pricao nam je o nekom piscu, mislim da je bio Djura Jaksic i o tome da je bio veliki alkoholicar i da je svo svoje pisano stvaralastvo napisao upravo u kafani.

I, zainatio se da nece vise u kafanu. Jednog dana prolazio pored nje a sebi obecao da nece ni pogledati ka njoj.I stvarno prosao a uspio da ne pogleda. Kad je razminuo, obradovao se i rekao sebi:"Djuro, ti si car!Uspeo si! Idem sad da te castim jednim picem!" :))
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

144

Četvrtak, 26. Juli 2007

Citirano

Orginalno od Altuna
Evo sad upravo se smijem pa me stomak od smijeha zabolje:

Jedan insan ne moRe da dolazi na ovI ljijepi forum sebet mene, nesto mu ne "smekam" izgljeda, pa futo posto se zakljeo da nece dolazit zamoljio nekog jos zesceg futa da mu kopira sve sto ja napisem da bi ipak bio u toku i da mu to salje.... :)) :)) :))

ja dalje od smijeha ne mogu :)) :)) :))

Eh, Boze, Boze.... :rolleyes:

Joj yes smiješno...a smešnije je još što je tebi taj drugi futo prizn'o da sve to radi je l ? ?( Otkud bi ti to inače znala?
Blago ti se ,sve se vrti oko tebe... :D

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

145

Četvrtak, 26. Juli 2007

@zucky_85

Taj futo koji prenosi zainteresovanom futu je tu informaciju proslijedio ovom futu koji je meni poslije rekao....futo futna. :))

Da nisi ti ta futa sto kopira pa mu salje? Hehe...nema nista na dunjaluku sakriveno. ;)

Najbitnije je da sam se ja grohotom ismijala za ovo a drugo je manje bitno.

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

• Poruku poslati

146

Četvrtak, 26. Juli 2007

Hehehe veruješ mnogo si mi bitan faktor pa te sve uhodim šta pišeš :)) :)) :)) JokE ti to angažuj tajnog agenta,moRe bit' će pronać tog tvog špijuna :))
Dobro je sve dok se šalimo i smijemo ,kad to pređe granicu onda ne valja... ;)

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

147

Petak, 27. Juli 2007

@zucky_85

Imamo mi svi, elhamdulilllah, dva spijuna na dva ramena, tako da nam ovi periferni nisu ni potrebni.

No, na hajr.

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

• Poruku poslati

148

Petak, 27. Juli 2007

Da da da...u pravu si ti tu ;)

siyah kalem

Zlatna sredina

(10)

• »siyah kalem« je muško

Datum registracije: 10.04.2007

• Poruku poslati

149

Nedjelja, 29. Juli 2007

Hahahaaa-hahahaaaa e vala raja sad sam cuo jednu pricu pa ne da sam se ismij'o...
U nekom obliznjem Sjenickom selu ziveo jedan bracni par-covek radio u rudniku a zena sedela kuci i gledala nesto krava i jednog bika... ?(
E sad ovaj veselnik,s'obzirom da je radio u rudniku,stalno je bio umoran i cim bi dos'o kuci odmah bi leg'o da odmara ostavljajuci tako mladu i "neutesnu" zenu da se sama batrga sa tim govedima... :(
Dodje tako jedan dan komsija i dovede svoju kravu da "vodi" sa njihovim bikom.Posto je gazda spav'o njegova zena,nemajuci drugog izbora,ode u stalu po bika i pusti ga na komsijsku kravu... ;)
E ovaj bik nesto na jedvite jade izadje iz stale,pridje onoj kravi te njuh ovde,njuh onde...al da skoci nece ziv. xx(
E kad je to videla ova ce ti nasa snaha:
E HAJ JADAN SKOCI PA BAREM TI NE RADIS U RUDNIK!!! X(

Hahahaaaaaaaaaaa....

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

150

Nedjelja, 29. Juli 2007

siyah kalem

Dobro ti bi ovo :)) :)) :))

Mi se danas pokupili kod komsije koji cuva Golubove a uz njih i kokoske.Bilo nas nekoliko i jedan mali sa nekih 7-godina.Kad u jedno vreme petao skoci na kokosku i mi to gledamo.Ali ovaj mali nije to video i pita Dzafera ( 55- godina ) Aga Dzafere sta to oni rade?Nista Ersine ( ovaj mali )!Kako nista kad nesto rade?!Vidi Ersine................oni prave Jaje :) Kad Ersin ko zapeta puska.A Aga Dzafere a ja da ti se popnem na ledja hoces li ti napravit Jaje :)) :)) :))
" Bilen alemlere rahmettir "

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

Datum registracije: 12.03.2007

• Poruku poslati

151

Nedjelja, 29. Juli 2007

Jednom nije htjela krava da vodi i on naruci hamajlije. Malo proslo, krava vodila. Zena skini one hamajlije i coveku u sobu, pa ga pita: Sta da radim sa ovim hamajlijama sad? A covek ko iz puske: Okaci ih sebi oko vrata. :)) :))
"Velikim Bogom se kunemo, robovi biti necemo!"

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

152

Utorak, 07. August 2007

Jastrebe, da nisi i ti izgoreo za jednu hamajliju. :))

Prica mi jucer jedan moj prijatelj kako su u Tutinu doveli snahu iz Bosne. I rekla joj svekrva: Dolaze nam danas neke zene, a ti uzmi ove moje igle pa onako mahaj ko demek da pletes, da one vide kako si vrijedna.
Dosle zene, snaha se razmahala a jedna ti od njih:Ada neka, Bogati snaho, ostavi da progovorimo koju...

A snaha ko iz topa:Ada ja Bogami ni ne umijem nego mi svekrva rekla! :P

abfang

Učenik

(10)

• »abfang« je zabranjen

Datum registracije: 23.06.2006

• Poruku poslati

153

Petak, 17. August 2007

Sad me je drug nasmijao i jos uvek ne mogu da prestanem a da se ne nasmijem kad ga prestavim :)) :)) :D

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

154

Utorak, 16. Oktobar 2007

E skoro smo dobili jednu mladu iz Nemacke tj. udala se ovde u Svedsku. Znaci mlada je zaista porasla u Nemackoj tako da ona zna da prica nas jezik ali neke nase izreke nezna sta znace i u kakvim situacijama ce ih reci.
Tako na jednom skupu nas je bilo dosta i zena i ljudi i dece i tako uz pricu poce SVEKRVA da se zali kako je bole ledja, glava itd. a na to ce ti mlada snajka iz Nemacke : ada bice bolje majko NECE GROM U KOPRIVE :)) :)) :)) :))

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

155

Subota, 19. Januar 2008

Rodjena sam bre za trgovca, ni znala nisam...

Par minuta zamijenih muza u radnji, kad eto ti ga neki covjek. Nosi papiric i na njemu pise koja mu farba za kosu zeni treba i neka oznaka N.

Rekoh: Daj da pogledam...aha "en".

Kaze: Ada nije bre en no N!

Rekoh: Aha...izvinjavam se. Evo N. :))

Ulazi nakon njega neka fina dama, bunda, auto, sminka, frizura...sva zgoda. Rekoh: Izvolite.

Kaze: Imatelj ona has has bijelji puder?

Evo, rekoh, vidi ti sama....(ja ne mogu od smijeha.) :))

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

156

Subota, 26. Januar 2008

Slusa moja majka reklamu za knjigu "Najsretnija zena na svijetu" Aida El-Karnija na radiju.

Tek ce ti: "E, vala moram kupit tu knjigu da vidim koja je to ...." :))

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

157

Nedjelja, 27. Januar 2008

:)) :)) :)) Sinoc. I ako nije bila nesto posebno sinocna epizoda nadrealiti sou, fora za falcifikovan novac je sve izvadila :)) :)) :)) :))

Kako da prepoznas lazne KM. Kad ih udaris cekicom ako se naocare Ive Andrica slome onda su fals, ako ne onda su orginal. (o)
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

AsiraF

Učenik

(10)

• »AsiraF« je žensko

Datum registracije: 18.01.2008

• Poruku poslati

158

Nedjelja, 27. Januar 2008

:D

Juce,setam sa malim braticem,ima 2godine i nekoliko meseci.a mali skroz.Hodamo,kad on vide neko dete, isto tako malo:
ON:bebo,bebo,vidi ovu bebu Isa.

Ja:a Boga ti je li beba,a sta si mi ti,ti nisi beba,je li?

On.Nisam ja beba,ja sam DOBAR. :))

Svatila je sasvim jasno da ga silno voli,a i to da moze da se pomiri sa tim da ga vise ne vidi NIKADA... NIKADA...

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

159

Četvrtak, 14. Februar 2008

Imamo jednu problematicnu "nanu" koja ponekad svrati kod nas u firmu.

Ulazi Alem na vrata i otvara vitrinu zurno:"Dajte ljudi jednu kocku secera, dodje ovoj zeni tesko!"

Kaze Samed: "Kome? Nani? Nista ne zuri. Njoj se uvijek stisne kad treba racun da plati. Znam ja to, i ja sam se jednom tako bio ohladio od straha pa je polivao jogurtom." :))

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

160

Četvrtak, 14. Februar 2008

Moja sestra pokusava svoju cerkicu od 4 godine da vaspita na razne nacine. Tako kada nekom hoce nesto da da uci je da kaze: "Izvoli". A kada njoj neko nesto da, kaze joj "Izvoli" ili nesto slicno da se zahvali. Ukoliko se ne zahvali, moja sestra je pita: "A, sta se kaze?", podsecajuci je na taj nacin da kaze: "Hvala".

I danas bila moja sestricina u WC. Posto je zavrsila zvala moju sestru da joj opere zadnjicu. Posto je usla moja sestra u WC videla je cerku kako joj je okrenula zadnjuci i rekla: "Izvoli", da bi je oprala :) Moja sestra taman krenula da je opera, a ova mala se okrenula i rekla: "A, sta se kaze?" :D
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Social bookmarks