Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »linalena« je žensko

Datum registracije: 21.05.2007

• Poruku poslati

161

Nedjelja, 17. Februar 2008

:))))

Ako vam deluje da je sve u redu....NESTO vam je promaklo....

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

162

Srijeda, 20. Februar 2008

Preksinoc sam se smijao kao lud :)
Gledao sam neku englesku emisiju o muskoj preljubi. Temu su krenuli da obradjuju redom, pocevsi od toga zbog cega muskarci cine preljubu, kako da je sakriju, kako zene da je otkriju, sta se desava kada se preljuba otkrije i na kraju je bio deo o osveti prevarnih zena kada saznaju da su prevarene. Imali su par primera, a ja bih ovde izdvojio najzanimljiviji.

Jedna prevarena zena je odlucila da se osveti muzu tako sto ce mu unistiti karijeru. Isplanirala je da to uradi na jednom mnogo vaznom poslovnom sastanku njenog muza sa poslovnim partnerima iz Japana. To je uradila tako sto je upala u sred sastanka, odevena samo u bundu. Kada je usla u kancelariju otkopacala je bundu i uz reci: "Ovo ga se on odrice" pokazala rukom na svoj polni organ, a potom i napustila sastanak :D

E, sad sledi najbolji deo: poslovni partneri iz Japana nisu znali engleski jezik i mislili su da je taj upad prevarene zene zapravo deo prezentacije i bili su odusevljeni :D Taj njen potez ne samo da nije unistio poslovnu karijeru njenom muzu, vec mu je doneo najbolji ugovor u zivotu :D
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

eda

Učenik

(10)

• »eda« je zabranjen

Datum registracije: 21.02.2008

• Poruku poslati

163

Četvrtak, 21. Februar 2008

Citirano

Orginalno od @ef
....pokazala rukom na svoj polni organ, a potom i napustila sastanak :D

Da se neko privatno na ovako nesto smije mogu da razumijem. Ali da ovakve obscinitete/vulgarnost iznosi u javnost, e vala to ne mogu da razumijem.
Sramota !

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

164

Petak, 28. Mart 2008

Pa dobro....smijesno covjeku bilo. Sta da se radi... ;) :))

A ja sam se pravo ismijala na promociji knjiga u Rozajama i Bijelom Polju kada je prof.dr.Sefik Kurdic ispricao sljedecu pricu:

Sve zene, ili bar vecina njih, govore muzevima:Ja bih voljela vala da umrem prije tebe. Da Bog da da ni dan ne ostanem iza tebe...

Tako neka Fata govorila Aliji i Alija odlucio da vidi je li to tacno.Rekao nekom komsiji da pokuca na vrata i predstavi se ko melek Azrail.

Kuca komsija. Pita Fata, ko je. Kaze:Azrailaga.

A Fata ti fino otvori vrata i pokaza: Hajde bujrum Azrailaga. Eno tamo je Alijaga!
:))

:))
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

165

Subota, 29. Mart 2008

Sam dogadjaj se desio davno, ali svaki put kad ga se setim, nasmejem se, onako sama sa sobom.
Pricaju dve zene o svemu i svacemu, pa kaze na kraju prva ovoj drugoj:

- Znam da niste imali auto (nije valjda mogla da dodje na kahvu kod kone:D), pa jeste li kupili? Imate li sta?
- Imamo, vala. Kupili smo SeaD-a, pa cu sad moc' da dodjem!

P.S. Marka automobila je SEAT, ali je gospodja bila ocigledno nesigurna da li je ispravno sa T ili D na kraju :D
:)) :)) :))
I dan-danas mi je to smesno! :D
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

166

Subota, 29. Mart 2008

Citirano

Odlican, ali stvarno odlican :))
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

167

Nedjelja, 30. Mart 2008

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

168

Nedjelja, 30. Mart 2008

Corax-ova karikatura
stvarno je neprevazidjen... (o)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

169

Subota, 05. April 2008

DNO DNA :D

Evo, upravo se smejem! :D :D :D :)) :)) :))
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

170

Subota, 10. Maj 2008

Pre pet minuta kad na portalu vidoh Adinistrator-ov post u temi "Navijacke pesme FkNp".Prodje mi kroz glavu da nije napisao neku pesmu za FkNp :D
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

171

Četvrtak, 02. Oktobar 2008

Gleda mene moj tetkic koji ima 4 godine i suti....

A ja sva onako okrugla (u devetom mjesecu.)

Kad ce ti on majci: Mamaaaaaa, sto se Altuna prejelaaaaaa!!! :))
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

172

Petak, 16. Oktobar 2009

Radila ja neku reklamu za mekteb Rewda i ona se emituje na Jedinstvu.

Slusa moja mala Hanica koja je neki dan napunila godinu dana, prepoznaje moj glas i kaze: ha! Baba! :))

Pobrkala. :))

wow

Učenik

(49)

• »wow« je muško

Datum registracije: 14.10.2009

• Poruku poslati

173

Ponedjeljak, 23. Novembar 2009

Danas gledah kako Šojić dobija ministarstvo bez portfelja. :)) :)) :)) :))

Svaka slučajnost sa trenutnim ministrom sa fotelju je verovatno slučajna a možda i nije al jeste smiješna :D

Neko stavio na youtube

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

174

Subota, 09. Januar 2010

E bas sam se nasmejao malopre kad vidoh na rts-u kakve su sve poruke gradjani Srbije slali svojim cestitajuci im bozic.

Evo dve sms poruke:

Да се облачиш по последњој моди, да ти виски увек годи, да се брчкаш у ђакузи води, да изгледаш као билдер боди и на лотоу 7 убоди, Христос се роди.
Hишта лепше од сељанке, која се сагне да бере бадњаке

:)) :)) :)) :))

Evo i linka,da ne misli neko da je shala
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/124/Д;руштво/423501/Божићне+СМС+поруке.html

stevo_007

Početnik

(10)

Datum registracije: 21.10.2010

• Poruku poslati

175

Četvrtak, 21. Oktobar 2010

Mene je ovaj sajt doveo do suza :))

DA Li CU IkaDA nESTo PRoDaTI????????

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

176

Nedjelja, 30. Januar 2011

Bas me je dobro nasmejao sledeci tekst(ko malo prati estradu zna o cemu je rec.Ustvari i ko ne prati mora da zna jer to je na naslovnim stranama svih novina...)

Citirano

NJUJORK,NOVI SAD,BEOGRAD, 27.januar 2011, (Njuz) – Srbija će na vanrednoj sednici Saveta bezbednosti tražiti podršku za početak dijaloga Danila Ikodinovića i Nataše Bekvalac, izjavio je šef srpske diplomatije Vuk Jeremić.

Ministar Jeremić je ukazao da jednostrano proglašenje razvoda od strane Nataše Bekvalac ne može biti osnova za normalizaciju odnosa između proslavljenog vaterpoliste i proslavljene pevačice, kao što nijedan pokušaj secesije u istoriji UN nije doveo do uspostavljanja stabilnih odnosa.

„Od presudne je važnosti da se očuvaju mir i stabilnost u bilateralnim odnosima bračnog para Ikodinović – Bekvalac, u čemu ključnu ulogu nastavlja da igra Savet bezbednosti UN“, dodao je Jeremić.

Da podsetimo, bračni par Ikodinović-Bekvalac je preko medija najavio razvod, dok se spekuliše koja strana je u pravu. Dok Bekvalčeva vuče legalističke poteze i očekuje od međunarodne zajednice da uvaži argumente koji zahtevaju poštovanje međunarodnog prava i ukazuje na kriminalnu prirodu Ikodinovićeve veze sa izvesnom zubaricom Milicom, druga strana u svojoj kafani lobira i stiče simpatije potresnim pričama o sopstvenoj nesreći ali i prestupima onih drugih.

Generalni sekretar UN Ban Ki Mun je vanrednim letom stigao u Njujork iz rodnog Seula, gde je poslednjih meseci boravio u pokušaju da obustavi novonastale sukobe između Severne i Južne Koreje, koji su eskalirali novembra 2010.godine, kako bi predsedavao sednicom Saveta bezbednosti sazvanoj po hitnom postupku od strane Srbije.

Igor Živković

http://www.njuz.net/sednica-saveta-bezbe…atasi-bekvalac/ :)) :)) :))

Social bookmarks